Opinie użytkownika (1)

Dobra obsługa pomoże...
Dobra obsługa pomoże nawet jak sie nie znasz na tym. Polecam

Klient_8XZhd

09.06.2026
Nie zgadzam się (0)
09.06.2026
Odpowiedź firmy
Jesteśmy wdzięczni za tak wysoką ocenę naszej obsługi klienta. Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania i jesteśmy zmotywowani, aby utrzymać tę jakość obsługi w przyszłości. Dziękujemy za wsparcie i zaufanie. Z pozdrowieniami, Zespół Fortum