Jechałam pociągiem KW712216 20.06.2026 r - wsiadłam w pociąg na stacji Poznań Główny o godzinie 20:55. Pociąg zatrzymał się na stacji Kostrzyn Wielkopolski planowo ale do godziny 00:00 już dalej nie pojechał. Konduktorka przyszła jedynie z informacją o zerwanej sieci trakcyjnej we Wrześni oraz że nie wiadomo kiedy i czy dalej pojedziemy. Przez ponad 3 godziny nie było żadnej informacji dla pasażerów co dalej się wydarzy co spowodowało dużo niepewności na pokładzie, niektórzy z bliższych okolic powysiadali z pociągu... Ze swojej strony uważam że takie sytuacje mają prawo się wydarzyć (wiadomo awaria) ale co z komunikatami dla pasażerów? Dlaczego spółka nie przykłada wagi do tego by uspokoić pasażerów, przekazać w jaki sposób o nich zadba bo przecież każdy zapłacił za bilet. Po godzinie 00:00 zatrzymał się pociąg IC który zabrał pasażerów, ale niestety wcześniej nie było o tym ani słowa. Ja sama jak większość pasażerów zaczęłam łatwić sobie transport do domu we własnym zakresie i kosztach, ponieważ przez 3h nic nikt nie wiedział, a my siedzieliśmy na pokładzie nie wiedząc czy w ogóle dotrzemy do domu.
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.