Opinie użytkownika (762)

Profesjonalny kurs za...
Profesjonalny kurs za konkurencyjną ceną z gwarancją solidnej jakości. Na tę chwilę najlepszy instruktor w Tucholi, posiadający od zawsze bardzo dobre rekomendacje i wysoką zdawalność egzaminu w pierwszych podejściach.Instruktor przesympatyczny, przygotowany do pracy z każdym i zaprawiony w boju kilkunastoletnią praktyką.Pozytywnie nastawiony, z obiektywną oceną umiejętności kursanta.To szkoła, która pracuje na swoja markę i zasługuje na najwyższe noty.

Harpaganica

20.12.2012

Szkoła Jazdy Imbiorowicz Bronisław

Placówka

Tuchola, al. LOP 7

Nie zgadzam się (0)
Jestem absolwentka tego...
Jestem absolwentka tego liceum i nie żałuję-rankingi mówią prawdę-to rzeczywiście absolutny numer 1 w Bydgoszczy jeśli chodzi o gimnazjum, jak i liceum.Tych, którzy się zdecydowali czeka ciężka praca i sporo nauki, ale jednocześnie możliwość zdobycia potężnego kapitału solidnej wiedzy. Nauczyciele kompetentni, dobrze przygotowani, wymagający, ale nie dręczący.Świetny klimat wśród młodzieży i atmosfera sprzyjająca przyjaźniom, które "przeżywają" mury szkolne.Polecam tym, którzy widza sens ciężkiej "pracy".

Harpaganica

20.12.2012
Nie zgadzam się (0)
Dognie zlokalizowane komunikacyjnie...
Dognie zlokalizowane komunikacyjnie z historycznym budynku, posiadającym dusze i klimat.Jedno z najlepszych w Bydgoszczy nie tylko w teorii, ale również i w praktyce.Kadra nauczycielska przykładająca się i dbająca o jakość wykładanych przedmiotów, a ponadto starająca się o dobre imię i prestiż uczelni.Chętnie przygotowująca uczniów do olimpiad i "tropiąca" wybitne jednostki.Ciekawe profile i zajęcia aktywizujące młodzież.

Harpaganica

20.12.2012

I Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Placówka

Bydgoszcz, Plac Wolności 9

Nie zgadzam się (0)
Kupiliśmy bilety na...
Kupiliśmy bilety na specjalny koncert, który zaznajamiał dzieci z różnymi kulturami.Tym razem była to kultura morska, celtycka połączona z występami Wikingów. Pierwszy raz braliśmy udział w tego typu projekcie i bardzo zdziwiła nas pełna sala rodziców z dziećmi w najróżniejszym wieku. Koncept ciekawy, jednakże nie do końca dopracowany- za mało miejsca dla dzieci do zabawy, których nóżki porywały do tańca. Koncert trwał zbyt długo,cierpliwość dzieciaczków wystarczyła na godzinę. Uważam, że takie projekty powinny promować przede wszystkim naszą, polską, bardzo bogatą, kulturę.Poziom widowiska i przekazu edukacyjnego nieproporcjonalny do wysokiej ceny:(.

Harpaganica

20.12.2012

Filharmonia Pomorska

Placówka

Bydgoszcz, Szwalbego 6

Nie zgadzam się (0)
Chciałabym ocenić pomysłowość...
Chciałabym ocenić pomysłowość i innowacyjność sceny bydgoskiego teatru, którzy przygotowali specjalne przedstawienie dla widzów do ...2 roku życia.Niemożliwe? Bardzo możliwe i zaskakujące. Przedstawiono barwną opowieść splecioną ze słów, dźwięków i obrazów. Spektakl jest spotkaniem aktorów z najmłodszymi, które dla obu stron stanowi wielką przygodę, jak i próbę znalezienia porozumienia.Fascynujący pomysł, konwencja i gra Anity Sokołowskiej. Mnóstwo frajdy za bardzo przystępną cenę 15 zł. Niedowiarkom i tym ostrożnym gorąco polecam:).

Harpaganica

20.12.2012

Teatr Polski

Placówka

Bydgoszcz, Mickiewicza 4

Nie zgadzam się (0)
W ubiegłym roku...
W ubiegłym roku uczestniczyłam w szkoleniu przeprowadzonym przez tą firmę.Trenerem był psycholog, wykładający na kilku bydgoskich uczelniach. Było to rewelacyjne szkolenie,z odpowiednim tempem i wyszukanymi umiejętnościami (możnaby nawet stwierdzić,że porywającymi tłum)korespondencji z słuchaczami trenera.Dzięki wiedzy prowadzącego i komunikacyjnej otwartości mogę stwierdzić, że to jedno z najlepszych szkoleń, jakich kiedykolwiek doświadczyłam.

Harpaganica

20.12.2012

Skills Designers

Placówka

Bydgoszcz, Węgierska 7/32

Nie zgadzam się (0)
Wzięłam udział w...
Wzięłam udział w warsztacie gotowania wg pięciu przemian od podstaw. Zajęcia były prowadzone profesjonalnie,ciekawie i zajmująco.Kurs składał się z części teoretycznej wprowadzającej i praktycznej polegającej na gotowaniu:). Stanowiska do pracy były odpowiednio przygotowane we właściwy sprzęt i to,co bardzo mnie ujęto-produkty,z których przyrządziliśmy dania były w głównej mierze ekologiczne.Bardzo pozytywny warsztat, nieco drogi-za 8 godzin 260zł.Dziwi mnie brak elastyczności cenowej i możliwości negocjacji rabatu dla stałego klienta.

Harpaganica

20.12.2012

Pięć Smaków

Placówka

Warszawa, Grzybowska 5

Nie zgadzam się (0)
Brałam udział w...
Brałam udział w warsztatach stylu i kompletowania garderoby prowadzonych przez panią Lenę Kałużną.Powiem tak- choć bardzo cenię kursy na Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy, ten mnie niczym nie ujął.Niczego nowego się nie dowiedziałam.Wiedza przekazana przez p.Lenę bardzo sympatycznie, jednakże nieco książkowo-wystarczy kupić dwie porządne książki, przeczytać i w ten sposób uzyskać równowartość kursu.Plus za miła atmosferę podczas zajęć.

Harpaganica

20.12.2012

Warsztaty wizerunku - Lena Kałużna

Placówka

Bydgoszcz, Garbary 4

Nie zgadzam się (1)
To przedszkole należy...
To przedszkole należy do drogich...Poza tym ciężko się do niego dostać i istnieje swego rodzaju wybiórczość( jakby klasowa, majętna i prestiżowa). To minus z jednej strony, a z drugiej plus. Jednakże...poziom opieki nad dziećmi jest bardzo profesjonalny i ukierunkowuje rozwój młodego człowieka we właściwym kierunku. Daje możliwość przebywania wśród dzieci, których rodzice są dalekowzroczni i dbają o przyszłość swych pociech.Angielskiego dzieci po prostu chłoną. Choć drogo, polecam!

Harpaganica

20.12.2012

Mały Poliglota Przedszkole Anglojęzyczne

Placówka

Bydgoszcz, Glinki 147

Nie zgadzam się (0)
O ile nie...
O ile nie jestem zwolenniczką jakości, którą ta szkoła proponuje, o tyle jestem pod wrażeniem sposobu , w jaki próbuje przekazywać swoim studentom wiedzę, używając do tego najnowocześniejszych technologii.Na uwagę zasługuje tutaj platforma ONTE, poprzez którą można skontaktować się z wykładowcą i która umożliwia dostęp do materiałów. Ostatnio WSG testuje nawet system wykładów on-line, za pośrednictwem Cisco-rewelacyjna sprawa.Do pozytywów zaliczę również indeks wyłącznie w formie elektronicznej= papierzyskom śmierć. Te i wiele innych, obecnych na WSG ,usprawnień mogłyby wdrożyć uczelnie państwowe.

Harpaganica

20.12.2012

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy

Placówka

Bydgoszcz, Garbary 4

Nie zgadzam się (0)
Choć od kilku...
Choć od kilku lat toczy się zażarta dyskusja pomiędzy oponentami a zwolennikami tej uczelni o to, czy słusznie zyskała miano uniwersytetu, ja mam bardzo pozytywne doświadczenia i uważam,że awans otrzymała zasłużenie, co wpłynęło na poszerzenie wachlarza dostępnych kierunków. Niewątpliwym minusem jest brak prawa, które w ofercie uniwersytetu być powinno.Kadra sukcesywnie wymienia się na młodszą, co niesie samo dobro, potrzebne do przekucia wszechobecnego tu konserwatyzmu. Oby tak dalej.W ramach rozwoju mogłyby zostać uruchomione niszowe i bardzo potrzebne w Bydgoszczy kierunki magisterskie.

Harpaganica

20.12.2012

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego

Placówka

Bydgoszcz, Chodkiewicza 30

Nie zgadzam się (0)
Miałam przyjemność uczestniczyć...
Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu stricte sprzedażowym, prowadzonym przez pana Jerzego Paśnika. To bardzo sympatyczny i komunikatywny trener, nastawiony na słuchanie grupy i szybko reagujący na jej sugestie. Szkolenie było merytorycznie poprawne, aczkolwiek nie wprawiło mnie w zachwyt ani nie spowodowało rewolucji w posiadanej dotychczas wiedzy i umiejętnościach.Reasumując: miło, sympatycznie, ale do szkoleń głęboko zapadających w pamięć go nie zaliczam.

Harpaganica

20.12.2012

Training Partners

Placówka

Gliwice, Jasnogórska 9

Nie zgadzam się (0)
Ciekawe jest to,że...
Ciekawe jest to,że uczyć można się tutaj nawet zupełnie bezpłatnie.Można nadrobić zarzuconą niegdyś edukację i w ciągu 3 lat skończyć liceum profilowane, które finiszuje się egzaminem maturalnym.Udogodnieniem jest brak egzaminów wstępnych.Nauczyciele być może i nie są reprezentacją najbardziej wykwalifikowanych pedagogów, ale za to charakteryzują się znaczną przychylnością;). Generalnie szkołę mogę polecić ze względu na ciekawe profile, które dają przepustkę do kontynuacji i rozszerzenia zawodowych kierunków na studiach.

Harpaganica

20.12.2012

NEKS

Placówka

Bydgoszcz, Magdzińskiego 14

Nie zgadzam się (2)
Ciekawe miejsce na...
Ciekawe miejsce na mapie kulinarno-szkoleniowej w Bydgoszczy.Zapisałam na kurs mojego chrześniaka.Miał on okazję uczestniczyć w zorganizowanej grupie uczącej się piec pierniki,kruche ciastka i smażącej naleśniki. Pod okiem pana Tomasza Weltera miał świetną, kreatywną zabawę, a przy tym posiadł nowe umiejętności. Bardzo polecam z uwagi na otwarte podejście p.Tomasza do dzieci i ciekawy, angażujący do pracy małe ręce i głowy, scenariusz.

Harpaganica

20.12.2012

Qulinario

Placówka

Bydgoszcz, Nad Torem 78

Nie zgadzam się (0)
Miałam okazję korzystać...
Miałam okazję korzystać z oferty BZDZ w ramach odbywania kursu pedagogicznego. Fenomenem jest to,że to chyba jedyne miejsce w Bydgoszczy, w którym kurs ten trwa tylko 270 h i kosztuje relatywnie mało, bo 1200zł. Zajęcia prowadzone były profesjonalnie, odbywały się zgodnie z grafikiem, a ponadto charakteryzowały się dużym naciskiem na przekazanie wiedzy praktycznej. Ciekawa kadra wykładowców, komunikatywnie nastawiona do słuchaczy. Dla mnie poważnym minusem był właściwie brak parkingu (bo nie można tak określić kilku miejsc przy budynku,musiałam korzystać z sąsiedniego, przy galerii handlowej).

Harpaganica

20.12.2012

Bydgoski Zakład Doskonalenia Zawodowego

Placówka

Bydgoszcz, Fordońska 120

Nie zgadzam się (0)
to doskonałe miejsce...
to doskonałe miejsce na spotkanie z Modą przez duże "M". W ramach Szkoły realizowanych jest kilka projektów -ja ocenie poddam kurs dla stylistów,w którym miałam przyjemność uczestniczyć. Kurs trwa dokładnie 4 weekendy-zajęcia odbywają się w sobotę i niedzielę. Merytorycznie jest bardzo solidnie przygotowany. Przekazuje bazową wiedzę, bawiąc jednocześnie i dając możliwość poznania ciekawych osobistości. Świetna szkoła, trochę w pigułce, gdyż-jak dla mnie-trwa zbyt krótko. Minusem jest cena-3200zł za 4 weekendy to sporo, niekiedy równowartość studiów...

Harpaganica

20.12.2012

Szkoła Stylu Moniki Jaruzelskiej

Placówka

Warszawa, Mińska 25

Nie zgadzam się (1)
Gdyby za fenomenalnymi...
Gdyby za fenomenalnymi kierunkami, jakie szkoła (uczelnią jej nie nazwę, gdyż byłoby to wyraźnym nadużyciem)proponuje typu chociażby kosmonautyka, lotnictwo, inżynieria materiałów kompozytowych szła jeszcze jakość usług i nowoczesność, jak i zaplecze budynkowe (które, o zgrozo, pozostawia wiele do życzenia), szkołę możnaby zaliczyć do najlepszych w Bydgoszczy. Tymczasem rzeczywistość weryfikuje aspiracje i pozostawia...rozczarowanie. Plus za pomysłową ofertę kierunków studiów.

Harpaganica

20.12.2012

Wyższa Szkoła Ochrony Środowiska w Bydgoszczy

Placówka

Bydgoszcz, Fordońska 120

Nie zgadzam się (0)
To uczelnia, która...
To uczelnia, która w ostatnich latach rozwinęła skrzydła.Wprowadziła wachlarz nowych kierunków, w prawo, które jak na bydgoska uczelnię niepubliczną stanowi absolutne novum.Studenci mają do dyspozycji nowoczesny budynek, dogodnie zlokalizowany w śródmieściu.Co do kadry akademickiej, nie można mieć zarzutów, gdyż "zwerbowano: ją z kilkunastu bądź nawet kilkudziesięciu szacownych uczelni krajowych. To nowoczesna, godna polecenia uczelnia.

Harpaganica

20.12.2012

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa

Placówka

Bydgoszcz, Piotrowskiego 12-14

Nie zgadzam się (0)
Bardzo konkretna, prokliencko...
Bardzo konkretna, prokliencko nastawiona szkoła, profesjonalnie przeprowadzająca kursy i perfekcyjnie przygotowująca do egzaminów. W dogodnej lokalizacji, niemalże w centrum miasta (jedynym minusem jest brak parkingu). Kadra przykłada się do realizacji lekcji i dostosowywuje się do poziomu słuchacza. Tutaj pracuje się na porządnych materiałach i z solidnie przygotowanymi lektorami. Kwoty, które płaci się nie są małe, ale są to pieniądze dobrze zainwestowane.

Harpaganica

20.12.2012

International House

Placówka

Bydgoszcz, Piotrowskiego 6

Nie zgadzam się (0)
Szkoła posiada bardzo...
Szkoła posiada bardzo bogatą ofertę kursów i szkoleń z najróżniejszych dziedzin:wizerunku, zarządzania, kulinariów ( np.sushi lub organizowanie przyjęć ), prawa pracy, zarządzania zasobami ludzkimi, masażu, makijażu ....możnaby tak w nieskończoność, gdyż szkoła podąża za trendami rynku i stale wprowadza nowe kierunki, często przekształcając je w tzw.AKADEMIE (do takowych należy kulinarna). Ceny nie należą do najniższych, ale łatwo uzyskać 10-15%- owy rabat. Polecam tym, którzy cenią dobrą zabawę!

Harpaganica

20.12.2012

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy

Placówka

Bydgoszcz, Garbary 4

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi