Opinie użytkownika (3)

Świetne miejsce na...
Świetne miejsce na weekend we Wrocławiu. Lokalizacja rewelacyjna, trzy kroki od Rynku, ale jednocześnie bez wieczornego gwaru. Obsługa przyjazna. Sam hotel specyficzny, w kamienicy znajdują się również biura, poradnia psychologiczna, ale w niczym to nie przeszkadza. Pokój czysty, utrzymany w ciekawej kolorystyce, okna niestety wychodziły do wnętrza kamienicy, więc widoków nie było. Ogromny minus za brak parkingu, ale jeśli się chce mieszkać blisko Rynku, to niestety coś za coś. Komunikacja miejska w pobliżu, dobre połączenie z Zoo wrocławskim, czy Panoramą Racławicką. Jednym słowem polecam, ale bez samochodu.

Bożena

20.01.2023

Hotel Patio

Placówka

Wrocław, ul. Kiełbaśnicza 25

Nie zgadzam się (0)
Lokalizacja rewelacyjna, bardzo...
Lokalizacja rewelacyjna, bardzo blisko ul.Piotrkowskiej. Śniadania smaczne. Bardzo sprawna i miła obsługa. Pokój czysty, ale maleńki. Ogromny plus za duży parking za hotelem. Minus - problem pojawia się wieczorem-efekty dźwiękowe docierają przez drzwi i cienkie ściany. Sprawia to niestety wrażenie, jakby ktoś wchodził nam do pokoju.

Bożena

18.01.2023

Campanile

Placówka

Łódź, Aleja Pilsudskiego 27

Nie zgadzam się (0)
Zdecydowanie polecam! Świetna...
Zdecydowanie polecam! Świetna lokalizacja, Kraków na wyciągnięcie dłoni. Hotel posiada parking (niestety płatny) i jest wspaniałym miejscem wypadowym do zwiedzania i spacerów. Personel bardzo pomocny i przyjazny. Nasz pokój był czysty i komfortowy, wygodne duże łóżko , no i ten widok na Wisłę. Śniadania różnorodne, restauracja nowoczesna. Będzie, co wspominać. Jedyny minus to dodatkowa opłata za naszego czworonoga, nie zmienia to faktu, że warto tu przyjechać!

Bożena

18.01.2023

Qubus Hotel

Placówka

Kraków, Nadwiślańska 6

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi