Opinie użytkownika (4)

portal na którym...
portal na którym można się pozbyć niepotrzebnych rzeczy a zakupić w niskiej cenie nowe. portal weryfikuje osoby zalogowane dzięki czemu bez obaw możesz płacić przelewem. dodatkowym atutem strony jest brak jakichkolwiek kosztów związanych z wystawieniem przedmiotów/rzeczy. łatwa strona nawet dla amatorów internetu.

Alina

23.02.2012

szafa.pl

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
szybkie zakupy bez...
szybkie zakupy bez wychodzenia z domu, dostawa do domu polecam. wspaniała rzecz jak nie masz w pobliżu sklepu z potrzebnym asortymentem lub jak masz małe dziecko i nie możesz się ruszyć z domu. portal który ma wspaniały i szeroki asortyment, sprawdzonych sprzedawców przez kupujących. portal ułatwiający życie z wykorzystaniem krótkiego czasu

Alina

23.02.2012

Allegro

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Po wejściu do...
Po wejściu do salonu pierwsze wrażenie było średnie lecz jak podszeł uśmiechnięty od ucha do ucha sprzedawca orazu zaczeło mi się bardziej podobać w sklepie. Bardzo miła i fachowa obsługa, sprzedawca wiedział co mówi nie ściemniał mi co działa kiepsko a co mniej się psuje.Potrzebowałam sprzęt do kuchni całą zabudowę sprzedawca znalazł produkty które by mnie interesowały było to dokładnie to co miałam na myśli. Kupiłam narazie tylko drobiazg lecz pewno udam się tam po resztę sprzętu do kuchni. Duży wybór sprzętu wszystko poukładane logicznie i opisane cenami.

Alina

24.02.2010

Mix electronics

Placówka

Pszczyna, UL.KOPERNIKA 20

Nie zgadzam się (27)
14.05.2022
Odpowiedź firmy
Szanowna Pani Alino. Dziękujemy za zakup. Jest nam bardzo miło, że wybrała Pani właśnie nasz salon. Zapraszamy ponownie!
Salon przestronny, towar...
Salon przestronny, towar poukładany według wielkości marek i cen, Każdy sprzęt posiadał opis i cenówkę, Sprzedawcy uśmiechnięci chętni do pomocy posiadający dużą wiedzą i dobrze rozumiejący moje potrzeby. Szukałam notebooka sprzedawca wysoki brunet polecił mi HP za 2699 zł model który jest uniwersalny zarówno do pracy jak i przyjemności.

Alina

04.12.2008

Mix electronics

Placówka

Oświęcim, Garbarska 14a

Nie zgadzam się (27)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi