Opinie użytkownika (5)

Strona internetowa wp.pl...
Strona internetowa wp.pl jest portalem informacyjnym mającym również inne dodatkowe funkcje jak czat czy poczta internetowa. Jednak w mojej opinii skupię się na wiadomościach i artykułach informacyjnych. Wiadomości ze świata polityki, spotu, motoryzacji czy biznesu przeważnie są zgodne z prawdą i nie są naciągane, jednak ich tytuły mające zachęcić czytelnika do tego by przeczytał całą wiadomość, po jakimś czasie odrzuca i śmieszy, ponieważ moim zdaniem są to tytuły wymyślane „na siłę”. Co do wiadomości, które czyta się po przejrzeniu najświeższych informacji też nie można narzekać, chociaż czasami artykuły są żenujące. Ludzie piszący te artykuły w ogóle nie wiedzą o czym piszą posiłkując się informacjami z różnych stron tematycznych w których każdy może napisać co mu się podoba. Ja sam coraz rzadziej zaglądam na tą stronę, ponieważ nic nowego na niej nie znajduję, a jeśli już znajdę to są to artykuły poniżej moich oczekiwań, choć moim zdaniem nie jestem zbyt wymagający w tej kwestii.

Adam_756

28.10.2012

WP.pl

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Apteka połączona ze...
Apteka połączona ze sklepem chemicznym, drogeria i nawet ze sklepem spożywczym. Według mnie jest to trochę dziwne połączenie, szczególnie z tym ostatnim, ale może komuś się przyda takie połączenie, mi to nie przeszkadza. Denerwujące jest to, że chodząc po całej aptece często zmienia się poziom podłogi o kilka schodków. Często są też one zajmowane przez stojących na nich ludziach, którzy oglądają ekspozycję. Nie podoba mi się również to, że chcąc kupić leki które są dostępne tylko w aptekach podejść do jednej kasy, a gdy kupujemy inne artykuły obsługuje nas pani z kasy która znajduje się na drugim końcu apteki. Po mimo tych wad sklep muszę pochwalić za bardzo duży wybór kosmetyków, środków chemicznych oraz oczywiście leków. Obsługa jest miła, zawsze odpowie na pytania klientów. Moim zdaniem takie apteki maja racje bytu tylko w centrach handlowych.

Adam_756

28.10.2012

Super-Pharm

Placówka

Warszawa, Złota 59

Nie zgadzam się (0)
Jest to sklep...
Jest to sklep bardzo przyjazny klientowi. Znajdują się w nim cztery działy główne: spożywczy, alkoholowy, kosmetyczny oraz artykuły chemiczne wraz dodatkami do domu, np. naczynia lub narzędzia elektryczne. Dział spożywczy jest samoobsługowy, poza stoiskiem mięsnym w którym zawsze znajdziemy duży wybór świeżego mięsa. W sektorze z alkoholami znajdziemy olbrzymią ilość wyrobów wysoko i niskoprocentowych. Jest tam również duży wybór ciast i ciastek. Następnym działem jest dział kosmetyczny w którym kobieta jak i mężczyzna znajdzie coś dla siebie lub na prezent. W artykułach chemicznych znajdziemy wszystko czego potrzebujemy, żeby nasz dom był czysty, zadbany i wyposażony w mały sprzęt gospodarstwa domowego. Obsługa jak zawsze miła, produkty ułożone według kategorii i zawsze świeże. Ceny są trochę wyższe od tych w sieciowych sklepach, jednak sklep nadrabia to wysoka jakością produktów. Jedynym mankamentem jest zbyt mały parking samochodowy, ponieważ zmieści ok. 8 samochodów, a klient zawsze chciałby mieć jak najbliżej do sklepu. Ogólnie sklep oceniam bardzo dobrze i polecam go każdemu kto lubi zrobić wszystkie zakupy w jednym miejscu.

Adam_756

28.10.2012

Delikatesy u Cybulskich

Placówka

Raciąż, pl. Mickiewicza 38

Nie zgadzam się (1)
Apteka „Pod Limbą”...
Apteka „Pod Limbą” jest jedną z niewielu aptek, które są zamykane dopiero o godzinie 21. Tym od razu zdobyła u mnie plus. W środku jest przyjemnie i czysto. Są dwa stanowiska obsługi klienta w których czekają na nas dwie miłe panie, które zawsze doradzą nam co wybrać. Zaskoczeniem dla mnie było to, że sprzedawczynie zawsze proponowały mi tańsze zamienniki leków. Asortyment jest duży, nigdy nie zdarzyło się żeby czegoś nie mieli, choć nie jestem zbyt wymagającym klientem. Apteka jest godna polecenia.

Adam_756

28.10.2012

Apteka Pod Limbą

Placówka

Warszawa, Nowoursynowska 161L

Nie zgadzam się (0)
Sklep „Szopik” jest...
Sklep „Szopik” jest sklepem wielobranżowym. Można w nim kupić jedzenie, napoje, kosmetyki, papierosy i wiele artykułów biurowych. Wszystko ustawione jest działami, więc klient szukający czegoś dla siebie będzie mógł porównać różne artykuły stojąc w jednym miejscu. Pieczywo i nabiał są świeże. Obsługa jest miła. Wadą tego sklepu są zbyt wąskie przejścia między półkami, które powodują ścisk, gdy na zakupy przyjdzie kilka osób. Jeszcze jedną wadą i moim zdaniem ostatnią jest zbyt mała liczba pracowników. Ten sam pracownik musi wykładać towar i obsługiwać kasę, a często jest tak, że klientów jest dużo, a czynna jest tylko jedna kasa. To zdecydowanie powinno ulec zmianie.

Adam_756

28.10.2012

Szopik

Placówka

Warszawa, Nowoursynowska 161D

Nie zgadzam się (1)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi