Opinie użytkownika (4)

zachowanie obsługi apteki...
zachowanie obsługi apteki było w pełni profesjonalne.obsługa poleciła mi odpowiednie i nie drogie medykamenty adekwatne do moich dolegliwości.miejsce pracy było utrzymane w nieskazitelnej czystości.pomimo dużej kolejki personel apteki świetnie poradził sobie ze sprawną i szybką obsługą.naprawdę polecam tę aptekę także ze względu na niskie ceny!!!

KLAUDIUSZ_5

10.10.2011

Dbam o Zdrowie

Placówka

Stargard Szczeciński, Al. Żołnierza 37

Nie zgadzam się (3)
w czasie pobytu...
w czasie pobytu w sklepie(ok.20min)starałem się uzyskać pomoc od 4 pracowników marketu, ale wszyscy ignorowali mnie, mówiąc -proszę poczekać, obsługuję teraz innego klienta. Kiedy już jeden z nich znalazł chwilkę czasu okazało się, że niema pojęcia o asortymencie znajdującym się na sklepie mimo, że pytałem o tak podstawową rzecz jak cukier. Stwierdził, że jest tutaj nowy i nie zna jeszcze rozkładu sklepu. kolejne 10 min spędziłem stojąc w kolejce, gdyż była otwarta tylko jedna kasa, pomimo, że sklep był pełny klientów.

KLAUDIUSZ_5

26.09.2011

Intermarche

Placówka

Białogard, ul. Stamma 2a

Nie zgadzam się (2)
W TEJ PLACÓWCE...
W TEJ PLACÓWCE PANIE WYKAZAŁY SIĘ PEŁNYM PROFESJONALIZMEM JEŻELI CHODZI O PORADY DOTYCZĄCE ODPOWIEDNIEJ DIETY DLA OSÓB CHCĄCYCH ZRZUCIĆ PARĘ ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW, A TAKŻE PROFESJONALIZMEM OBSŁUGI KLIENTA. DODATKOWYM ATUTEM SĄ BEZPŁATNE BADANIE ZAWARTOŚCI TŁUSZCZÓW W ORGANIZMIE. POMIESZCZENIE UTRZYMANE W IDEALNEJ CZYSTOŚCI.NAPRAWDĘ POLECAM!!!

KLAUDIUSZ_5

24.09.2011

Naturhouse

Placówka

Stargard Szczeciński, Czarnieckiego 3/4

Nie zgadzam się (8)
świetna i miła...
świetna i miła obsługa..pełen profesjonalizm...dzięki poradom ekspedientki zakupiłem towar dokładnie taki jaki mnie interesował...produkty najwyższej jakości i świeżości!!!!!!!!...obsługa posiada naprawdę pełną wiedzę na temat oferowanych przez firmę produktów...stanowisko pracy utrzymane w idealnej czystości..

KLAUDIUSZ_5

23.09.2011

Bagietka

Placówka

Stargard Szczeciński, reja 10

Nie zgadzam się (3)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi