Opinie użytkownika (24)

Wizyta w sklepie...
Wizyta w sklepie Hebe w Galerii Katowickiej należała do jednej z bardziej przyjemnych. Obsługa tak miło mnie powitała, że automatycznie poprawił mi się nastrój i dokonałam zakupów na większą kwotę. Poza zwrotami grzecznościowymi pracowników, które pozostawały nienaganne - jedna z pracownic poświęciła mi około 40 minut na wybór zapachu perfum. Pani doskonale znała rozmieszczenie towarów w sklepie. Przy kasie mimo kolejki wszystko zostało sprawnie obsłużone. Świąteczne wystawy również były prześliczne. Ceny dostosowane na każdą kieszeń i szeroki asortyment sprawiły, że chętnie odwiedzam ten sklep ponownie.

ELISE_1

22.01.2015

Hebe

Placówka

Katowice, 3-go Maja 30

Nie zgadzam się (0)
Dobry oddział. Szybka...
Dobry oddział. Szybka obsługa. Ceny dość wysokie, ale to raczej normalne w przypadku stacji paliw. Wiedza i kompetencje personelu oceniam bardzo dobrze. Zachowanie personelu - prawie bez skazy. Jedynie dodałabym więcej uśmiechu przy kontakcie z klientem. Oferta bogata. Wygląd miejsca obsługi również bez zastrzeżeń.

ELISE_1

08.11.2014

ORLEN

Placówka

Sosnowiec, Braci Mieroszewskich 53

Nie zgadzam się (0)
Ponownie powtarzający się...
Ponownie powtarzający się schemat zakupów w sklepie Aldi przy ulicy Ptasiej. Robimy zakupy, po czym przy kasie stoimy około 40 minut. Gdy już podejdziemy do kasy obsługuje nas kasjer bądź kasjerka z grymasem na twarzy. Nie robi to dobrze dla tej sieci sklepów. Nie jest to dobrą reklamą i wizytówką. Asortyment średni. Ceny przystępne. Ogólny stan sklepu i wystaw sklepowych na plus. Do zmiany pozostają przede wszystkim: zachowanie personelu oraz czas obsługi klienta

ELISE_1

08.11.2014

Aldi

Placówka

Sosnowiec, Ptasia 20

Nie zgadzam się (0)
Fajne kino, z...
Fajne kino, z ciekawymi i innowacyjnymi rozwiązaniami. Sale kinowe utrzymane w należytej czystości, personel miły w stosunku do klienta. Dużo promocji i zniżek np. dla uczniów, studentów, rodzin. Repertuar kinowy na ten tydzień bardzo fajny. Materiały reklamowe kina zaprojektowane bardzo estetycznie. Personel ubrany schludnie. Szybka obsługa.

ELISE_1

08.11.2014

Helios

Placówka

Sosnowiec, ul. Modrzejowska 32b

Nie zgadzam się (0)
Sklep z korzystnymi...
Sklep z korzystnymi ofertami (w przypadku większości produktów). Dużo promocji i ciekawych rozwiązań. Ustawienie towarów w sklepie standardowe i łatwo cokolwiek znaleźć. Asortyment bogaty, wiedza personelu również jest na wysokim poziomie zarówno jeśli chodzi o towary, jak i o aktualne promocje.Jest jednak parę aspektów, które ten oddział mógłby poprawić. Tragiczne jest tempo obsługi na kasach. Widać, że Panie się nie spieszą a wręcz wleką. Zero uśmiechu do klienta i jakiejkolwiek życzliwości. Człowiek robiący zakupy ma wrażenie, że jest w tym oddziale "za karę". Zachowanie kasjerek jest ewidentnie do poprawy.

ELISE_1

08.11.2014

Carrefour

Placówka

Sosnowiec, Staszica 8b

Nie zgadzam się (0)
Zdecydowanie polecam mBank....
Zdecydowanie polecam mBank. Bardzo korzystne warunki współpracy, znakomite rozwiązania dla młodzieży i studentów. Duże zniżki przy korzystaniu kartą i mOkazje podwyższają atrakcyjność ofert mBanku. Oddział zadbany. Błyskawiczna obsługa. Znajomość ofert, wiedza i kompetencje personelu na najwyższym poziomie. Zachowanie personelu również bez skazy. Szkoda, że w Sosnowcu nie ma więcej takich oddziałów.

ELISE_1

08.11.2014

mBank

Placówka

Sosnowiec, Kościelna 16

Nie zgadzam się (0)
19.05.2022
Odpowiedź firmy
Witam. Serdecznie dziękuję za podzielenie się z nami swoją opinią na temat jakości świadczonych przez mBank usług. Dbamy o to, aby nasi doradcy byli dobrze wyszkoleni oraz kompetentni, a także mogli służyć swoją wiedzą i doświadczeniem w trosce o każdego klienta. Co zostało potwierdzone także oceną w niezależnych rankingach jakości obsługi Pulsu Biznesu i TNS. Tym bardziej się cieszę, że i w tym przypadku doradcy spełnili Pani oczekiwania i pomogli wybrać najlepsze rozwiązanie. Jestem bardzo zadowolony również z tego, że docenia Pani organizację pracy w placówce oraz ofertę przygotowaną dla naszych klientów. Mam nadzieję, że dalsza współpraca z mBankiem będzie co najmniej tak satysfakcjonująca, jak do tej pory Zachęcam do kontaktu z nami w placówkach naziemnych(http://www.mbank.pl/bankomaty_i_placówki) lub poprzez mLinię pod numerami telefonów: 801 300 800 lub +48 42 6 300 800 dla telefonów komórkowych i połączeń zagranicznych. Pozdrawiam Rafał Chyra, mBank
Czyste i schludne...
Czyste i schludne wnętrze. Wystawy jesienno-zimowe zorganizowane pomysłowo i kreatywnie. Personel w tym oddziale bardzo przyjemny. Warty podkreślenia jest fakt, iż promocje są przemyślane, a pracownicy sklepu potrafią trafnie doradzić. Atrakcyjne ceny, natomiast czas obsługi klienta przy kasie jeszcze pozostawia troszkę do życzenia.

ELISE_1

08.11.2014

CCC

Placówka

Sosnowiec, Zuzanny 20

Nie zgadzam się (0)
Sosnowiec, Staszica. Znakomite...
Sosnowiec, Staszica. Znakomite promocje jesienno-zimowe. Dużo korzystnych rozwiązań. Personel miło i przyjemnie podchodzi do klienta. Podczas wyboru perfum Pani ekspedientka pomogła mi dokonać wyboru pożądanego zapachu spełniającego moje oczekiwania. Czysto i schludnie. Na półkach ład i porządek a ponadto nawet przy pierwszej wizycie łatwo cokolwiek znaleźć. Ceny przystępne i szeroka gama oferowanych produktów. Personel doskonale wie, jakimi towarami dysponuje drogeria. Warta docenienia jest również szybka obsługa przy kasie.

ELISE_1

08.11.2014
Nie zgadzam się (0)
Z obsługi w...
Z obsługi w sklepie H&M w C.H Plejada w Sosnowcu za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Tym razem było ponownie. Duży wybór, szybka obsługa, i przystępne ceny. Każdy znajdzie coś dla siebie. Personel potrafi trafnie doradzić przy jakichkolwiek wahaniach. Częste promocje pobudzają klientów do ponownych odwiedzin w sklepie. Wnętrze estetyczne i ładne. Bardzo miło się tam wraca.

ELISE_1

27.09.2014

H&M

Placówka

Sosnowiec, Staszica 8b

Nie zgadzam się (0)
Tym razem wizyta...
Tym razem wizyta w sklepie CCC pozostawiła u mnie pozytywną ocenę. Był tym razem bardzo duży wybór pożądanego typu obuwia. Ceny bardzo przystępne i ciekawe promocje i zniżki dla stałych klientów.Wszystko było poukładane wg typu butów. Dlaczego nie 5? Personel nie za bardzo interesował się klientem. Panie tylko stały w miejscu nie robiąc totalnie nic. Pani przy kasie jednakże miła, sympatyczna i uśmiechnięta. Tym razem jestem bardzo zadowolona z zakupów.

ELISE_1

27.09.2014

CCC

Placówka

Sosnowiec, Staszica 8b

Nie zgadzam się (0)
Sklep godny polecenia...
Sklep godny polecenia pod każdym względem. Polecam każdemu. Szeroki asortyment, bogata oferta, ceny bardzo przystępne, personel przesympatyczny i wie dużo na temat sklepu i towarów. Czas obsługi rewelacyjny.

ELISE_1

26.09.2014

Hebe

Placówka

Katowice, al. Roździeńskiego 200

Nie zgadzam się (1)
Pizzeria Trattoria przy...
Pizzeria Trattoria przy ulicy 11-go listopada w Sosnowcu budzi w mojej ocenie kilka zastrzeżeń, stąd moja ocena. Jest to 3. Kompetencje personelu (w zależności od zmiany) są na średnim poziomie. W momencie kiedy zapytaliśmy ze znajomymi o promocje Pani nie wiedziała co nam odpowiedzieć. Wiedza w zakresie cen: OK. Zachowanie personelu również w porządku. W ostatnim czasie zmienione menu zdecydowanie na plus dla lokalu. Ceny - w porządku. Asortyment jest również dość szeroki. Ładny i skromny lokal. Nigdy nie zdarzyło mi się aby było brudno, stoły bardzo zadbane. Niestety... czas obsługi - szczególnie w sezonie letnim, kiedy siedzi się na zewnątrz - tragedia. Po złożeniu zamówienia czekaliśmy dokładnie 55 minut na jego realizacje (początkowy szacowany czas oczekiwania to 20 minut). Ponadto również szkoda, że kelnerki bardzo rzadko zaglądają do gości siedzących na zewnątrz bo często nawet nie wiedzą czy rozdały zamówienia czy nie. Szkoda, bo na prawdę dobre jedzenie w przystępnych cenach. Mam nadzieję, że czas serwowania potraw się polepszy.

ELISE_1

26.09.2014

Trattoria

Placówka

Sosnowiec, 11 Listopada

Nie zgadzam się (0)
Wiedza i kompetencje...
Wiedza i kompetencje personelu : super! Zachowanie personelu : dobre. Oferta, cena i asortyment: bardzo dobrze. Czas obsługi : dobrze i wygląd miejsca bardzo dobry. Mocna 4!

ELISE_1

26.09.2014

ORLEN

Placówka

Sosnowiec, Braci Mieroszewskich 53

Nie zgadzam się (0)
Większość towarów zgadza...
Większość towarów zgadza się z zamówieniem, natomiast prawie zawsze jest szansa, że można trafić na oszusta. Zdarzyło mi się to kilkukrotnie, ale portal allegro dba o to by eliminować takie osoby. 3,5 gwiazdki

ELISE_1

26.09.2014

Allegro.pl

Kontakt online

Nie zgadzam się (1)
Strona przejrzysta i...
Strona przejrzysta i wiadomo gdzie szukać pożądanych informacji. Fajne konkursy i aktywność internautów sprzyja ponownym odwiedzinom i zachęca ludzi do udzielania się w życiu radia. Natomiast przy wolniejszych łączach ciężko z załadowaniem strony. Uczciwa 4.

ELISE_1

26.09.2014

RMF FM

Placówka

Kraków, Al. Waszyngtona 1

Nie zgadzam się (0)
Rossmann w C.H...
Rossmann w C.H Plaza w Sosnowcu na prawdę godny polecenia. Widać, że personel wie, gdzie co się znajduje i potrafi trafnie doradzić w doborze kosmetyków. Ceny bardzo przystępne, zachowanie personelu w porządku. Wygląd miejsca obsługi : bez zarzutu. Jedynym mankamentem są często ogromne kolejki. Stąd moja ocena.

ELISE_1

26.09.2014

Rossmann

Placówka

Sosnowiec, Sienkiewicza 2

Nie zgadzam się (0)
W sklepie Kari...
W sklepie Kari w C.H Plejada w Sosnowcu panuje ład i porządek. Od razu po wejściu wiedziałam, gdzie mam iść szukając określonego typu obuwia. Okno wystawowe ciekawie zaaranżowane. Miła Pani ekspedientka pomogła mi dobrać rozmiar i kolor butów pod sukienkę. Poszło szybko, sprawnie i na temat. W 20 minut załatwiłam już wszystko. Buty na prawdę dobre gatunkowo. Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Chętnie tam wrócę, ale mimo wszystko myślę, że sklep nie zasługuje na 5 gwiazdek tylko na uczciwe i mocne 4.

ELISE_1

26.09.2014

Kari

Placówka

Sosnowiec, Staszica 8b

Nie zgadzam się (0)
W sklepie CCC...
W sklepie CCC mieszczącym się w C.H Plaza w Sosnowcu jak najbardziej panuje ład na wystawach - pierwszy plus. Ceny - przystępne. Czas obsługi - w porządku (jeśli jest się zdecydowanym czego się konkretnie chce). Wygląd miejsca obsługi - na plus. Oferta - dość zróżnicowana i względnie każdy znajdzie coś dla siebie. Niestety ostatnio spotkałam się z dużą nieprzyjemnością podczas obsługi w tym sklepie. Poszukiwałam butów w swoim rozmiarze. Poprosiłam ekspedientkę o pomoc przy znalezieniu odpowiedniego obuwia. Określiłam bardzo precyzyjnie swoje wymagania co do koloru, rozmiaru i typu butów. Po ponad 40 minutach przy raptem trzeciej przymierzonej parze butów oznajmiłam, że buty nie pasują. Pani kompletnie nie orientowała się gdzie, czego szukać. Zapytałam grzecznie czy mogę jeszcze liczyć na jej pomoc. Usłyszałam : "- To nie moja wina, że ma Pani tak wielką stopę!". Niestety, jeśli w taki sposób traktuje się klientów w tym sklepie to ja podziękuję. Podobnie z resztą personelu - ponownie perspektywa pracy "za karę" i totalny brak znajomości w temacie nowych promocji i rozeznania w asortymencie.

ELISE_1

23.09.2014

CCC

Placówka

Sosnowiec, Sienkiewicza 2

Nie zgadzam się (0)
Restauracja "Kaprys Linguiniego"...
Restauracja "Kaprys Linguiniego" zasługuje na mocną czwórkę. Miło, przytulnie, smacznie i stosunkowo niedrogo. Oryginalny wystrój powoduje, że chętnie się tam wraca. Kelnerzy z uśmiechem podchodzą do swoich klientów. W ostatnim czasie zmienione zostało menu. Dodano kilka pozycji i zmieniono szatę graficzną. Zdecydowanie na plus. Miejsce stale się rozwija. Jedyne nad czym lokal powinien popracować to czas przygotowania i serwowania zamówień.

ELISE_1

23.09.2014

Kaprys Linguiniego

Placówka

Sosnowiec, Małachowskiego 2

Nie zgadzam się (2)
iSpot w C.H...
iSpot w C.H Silesia City Center w mojej ocenie wypadł rewelacyjnie. Wiedza i kompetencje personelu jak najbardziej na właściwym poziomie. Na pierwszy rzut oka widać, że zespół pracowników jest zgrany i każdy z nich ma przydzielone określone zadania i na tym się koncentruje. Szybka obsługa, przestronne wnętrze. Bardzo dobrze zorganizowane okna wystawowe. iSpot stawia na minimalizm w wystroju wnętrza ale na konkretną jakość. Ceny wysokie, aczkolwiek sprzęt również wysokiej jakości. Jest w czym wybierać. Dla miłośników firmy Apple jest bardzo duży wybór i bogaty asortyment. Personel zachowuje wysoką kulturę osobistą i rozmawia bardzo rzeczowo z klientem.

ELISE_1

23.09.2014

iSpot

Placówka

Katowice, Chorzowska 107

Nie zgadzam się (1)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi