Alior Bank

( 3.83 )

Opinie (1859)

Jakość obsługi na najwyższym poziomie

Jestem bardzo miłe zaskoczona. założenie konta przebiegło nadzwyczaj sprawnie. Pracownica bardzo uprzejma i uśmiechnięta , widac ze wykonuje swoją prace dobrZe, bo ja lubi. Polecam wszystkim ten oddział Banku

Zawsze pomogą jak ktoś coś sobie zablokuje

Czasami długo się czeka, ale w trakcie czekania można sobie poczytać leżą różne gazety personel dobrze zorientowany zawsze konkretnie wytłumaczy wszystko wystrój w środku jest przyjemny nowoczesny

Kompetentna i miła obsluga

Panie są bardzo mile, mają indywidualne podejście do klienta, starają się rozwiązać każdy problem z którym klient przychodzi do banku

Polecam

Polecam ,Zawsze moge liczyc na fachową obsługe.Kazdy problem zostaje rozwiazany w sposob satysfakcjonujący .

długa obsługa przy weryfikacji przelewów

Ostatnio bardzo zdenerwowała mnie i utrudniła tok załatwienia sprawy długa obsługa przy weryfikacji przelewów. Po tygodniu pieniądze znalazły sie na DOCELOWYM KONCIE.Masakra!

Swietna placówka ,Zawsze sprawnie,komfortowo

Polecam ,Zawsze moge liczyc na fachową obsługe.Kazdy problem zostaje rozwiazany w sposob satysfakcjonujący .Nigdy nie miałam problemow z doradztwem w sprawach kredytu .

Na bank bym polecił

Obsługa od razu zauważyła moje wejście do pomieszczenie i zostałem miło przywitany. Zaproponowano mi miejsce do siedzenia przy bardzo czystym i zadbanym stoliku. Przedstawiciel również był schudnie ubrany w garnitur, mając przypięty identyfikator ze swoimi danymi. Zapytałem o możliwość założenia konta bankowego z możliwością konta walutowego dostałem bardzo jasną i przejrzystą ofertę. Obsługa była bardzo profesjonalna z bardzo dużą wiedzą na temat nie tylko swojej oferty ale także i konkurencji. Pracownik cały czas był uśmiechnięty i uprzejmy. Proponował również dodatkowe oferty jak możliwości kredytu i pożyczek. Cała wizyta trwała lekko ponad 10 minut. Na koniec dostałem wizytówkę obsługującego mnie pracownika banku.. Wizytę oceniałbym bardzo wysoko bez żadnych negatywnych doświadczeń.

Zadowolony Klient

Bank ten cechuje się bardzo dobrym i wysokim poziomem obsługi klienta , wybrałam się do tej siedziby aby zamknąć konto firmowe oraz założyć prywatne. Zostałam obsłużona fachowo i rzeczowo, osoba mnie obsługująca odpowiedziała szczegółowo na moje pytania jak i rozwiała wszelkie wątpliwości. Jedyne do czego mam zastrzeżenia to czas oczekiwania w kolejce. Zwiększenie liczby personelu myślę było by dobrym rozwiązaniem.

Obsługa miła ale ściągają kasę z konta bez Twojej wiedzy

Bank ,który ma wiele klientów zadowolonych istnieje dzięki nim. Klient powinien być szanowany przez Bank, niestety nie zawsze tak jest ,,, Ostatnio mąż dopisał mnie jako Pełnomocnika do swojego konta, po miesiącu na koncie męża naliczyła się opłata 15 zł a bank bez mojej wiedzy ściągnął środki z mojego konta na pokrycie długu na koncie męża ! Złożyłam reklamację ze nie wyrażam zgody na ściąganie środków z mojego prywatnego konta na pokrycie zadłużenia na kocie męża i do tej pory nie dostałam żadnej odpowiedzi ! Masakra

Najgorszy Bank

Nie polecam punktu,, Alior Bank" w Stalowej Woli. Zacznę od tego,że obsługa jest bardzo niemiła. W lekcoważący sposób podchodzi do klienta. Niestety,aby któraś z Pań zechciała mnie przyjąć czekałam 40 minut,mimo że w salonie nie było tłumów.

Bardzo dobrze.

Obsługująca mnie konsultantka była chaotyczna, po wizycie musiałam jeszcze raz przeanalizować notatki.

Odwiedzałeś ostatnio Alior Bank?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • bank

Podobne firmy w okolicy

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BNP Paribas

(3.82 )

Bank Ochrony Środowiska

(3.28 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem