E.Leclerc

( 3.19 )

E.Leclerc działa na Polskim rynku od 1995, gdy otwarto pierwszy sklep pod szyldem marki, na warszawskim Ursynowie. Obecnie grupę tworzy 45 sklepów znajdujących się w 42 miastach na terenie 15 województw, które zatrudniają ponad 5000 pracowników. Należą do nich hipermarkety, supermarkety, centra handlowe oraz placówki w formacie Express. E.Leclerc to także 18 sklepów internetowych. Dzięki łączeniu kilku formatów i szerokiej ofercie produktów, odpowiadają na różnorodne potrzeby klientów.

Opinie (1596)

Średnio

Obsługa neutralna, nie zależy im na klientach. Ceny wysokie. Świeże mięso.

Dobrze zaopatrzony sklep

Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, kupię w nim wszystko co potrzebuje, brak jest luk w zatowarowaniu na półkach. Obsługa kasowa standardowa, sprawne skanowanie . Brak kolejki przy kasie.

Poprawa

Po krytycznej opinii w marcu jest poprawa. Na pulkach nie ma balagan, zdarza sie Towar o 1 dzien prxeterminowsny ( Gotowe posilki paczkowane). Uwaga do Pani na dziale cukierniczym czesto siedzi na zapleczu i trzeba czekac dlugo aby sie pojawila. Daje dwie I pol gwiazdki.

Przeciętna obsługa

10.06.2021 poszedłem kupić puzzle. Szukałem puzzli 4 elementowych ale nie znalazłem, po rozmowie telefonicznej ustaliłem że chodzi o puzzle do 4 lat. Obszedłem stoisko z zabawkami jeszcze raz żeby takie puzzle znaleźć. Puzzle umieszczone w speclanym regale na początku stoiska były lepsze do znalezienia od puzzli umieszczonych na jego końcu po lewej stronie między klockami i kartami dla dzieci. Po znalezieniu poszukiwanego produktu, udałem się do kas przeszedłem wzdłuż żeby sprawdzić gdzie jest najmniejsza kolejka stwierdziłem że kasa mniej niż jeden produkt jest nieczynna, w kolejce czekałem ponad dwie minuty. Po podejściu do kasy sklepowa powiedziała: "Dzień dobry" zeskanowała puzzle zapytała czy mam kartę po obejrzeniu mojej karty powiedziała: "Pana karta jest już nieważna czy chce Pan wyrobić nową", po wyrażeniu przeze mnie zgody, pomogła mi przy rejestracji nowej karty. Po zakończeniu obsługi powiedziała: "Dziękuję do widzenia", odpowiedziałem do widzenia.

fajnie

Szybko, i fajnie tylko jedno ale... przepakowane piersi kurczaka pewnie z nowa datą spożycia.

Uprzejma obsługa

7.05.2021 Poszedłem do E. Leclerc kupić program telewizyjny ponieważ zapomniałem kupić piątkowego Echa Dnia z programem. Wszedłem do butiku po lewej stronie od sali sprzedaży. Rozejrzałem się po półkach z gazetami ponieważ nie zauważyłem Echa Dnia zapytałem pracownicy czy jest program na cały tydzień, pracownica powiedziała: Tak zaraz Panu pokażę i wyszła zza stanowiska obsługi. Pokazała mi gdzie są takie gazety, podała ceny wybrałem Kurier TV. Wróciłem z pracownicą do stanowiska obsługi zapłaciłem za program, pracownica wydała mi reszty. Powiedziałem dziękuję do widzenia, odpowiedziałem dziękuję do widzenia.

Porażka

Byłem wczoraj w sklepie Leclerc. Kupiłem spray do farbowania włosów dla syna na urodziny. Jestem zawiedziony bo spray był przeterminowany o 3 lata jestem niezadowolony tak samo jak syn.

Porażka

Byłam w tym markecie 03,03,21 r. w dziale wędlin , w lodówce wyłożona była szynka konserwowa KRAKUS z datą do spożycia 28,02,21 r.( przeterminowana ).W alejce z serami i mrożonkami smród , coś się rozmroziło .W innych segmentach sklepu bałagan i nieład na pułkach. Ochrona nie reaguje na ludzi wchodzących w maseczkach pod brodą i nosem , ponieważ sami tak noszą maseczki. Obsługa Klienta _ panie jeszcze ok. ale mężczyzna tam pracujący dziwnie pobudzony ,krzykliwy,, nerwowy wręcz nie przyjemny .Obsługa Klienta powinna być nie tylko z nazwy dla klienta. Dzięki nam wszyscy w Leclerc mają pracę,gdy nas zabraknie nie będą mieć zatrudnienia . Jedyną gwiazdkę dają łącznie za parking i Panu , który od kilku lat pracuje na kasie. Nigdy nie okazał zdenerwowania..

Zwrot towaru

Leclerc przy Tarnogórskiej 19 stosuje przepisy wbrew regulaminowi konsumentów i zamiast przyjąć towar który klient chce zwrócić zmusza klienta do zakupu innego towaru

naciąganie klientów i brak higieny

Zmiana cen pomiędzy zamówieniem, a dostawą jest jawnym naciąganiem klientów i nikt o tej zmianie nie informuje !!! Zamówienie zostało potwierdzone bez zmian w cenach. Otrzymałem tylko informację o brakujących w dostawie artykułach Sposób załatwiania reklamacji świadczy o sklepie internetowym - w innych zwrot lub kolejna dostawa następuje natychmiast. Pieczywo jest pakowanie w zbyt małe i rozpadające się torby, wystaje z tych toreb i dotyka kartonów, bez atestu do kontaktu z żywnością, w których jest dostarczane - sprawa nadaje się do sanepidu !!!

Odwiedzałeś ostatnio E.Leclerc?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.72 )

Carrefour

(3.10 )

Kaufland

(3.68 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem