ALAB Laboratoria

(1.56)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (150 z 240)

Kontakt poprzez czat...
Kontakt poprzez czat na stronie. Jedna wielka pomyłka. Na stronie internetowej nie mogłem znaleźć w jakiej placówce mogę wykonać badanie, które mnie interesuje. Najpierw musiałem przebrnąć przez chatbota, który oczywiście nie był w stanie mi pomóc. Następnie czekałem 8 minut na dołączenie konsultanta do czatu. Konsultant zapytał o miejscowość, po czym podał mi numer telefonu na infolinię. Trochę żenujący standard obsługi - ani dzień dobry, ani wyjaśnienia dlaczego nie mogę dostać odpowiedzi na pytanie, ani czy mam jeszcze jakieś pytania, ani do widzenia - nic... dno i pięć metrów mułu.

koko989

26.09.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Bardzo wolna obsługa
Bardzo wolna obsługa

Klient_9e6g

14.04.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Brak zastrzeżeń, ...
Brak zastrzeżeń, polecam

Klient_w5p7

14.04.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo profesjonalna i...
Bardzo profesjonalna i miła obsluga

Niezweryfikowany Klient_4hXR

13.04.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Zdecydowanie nie polecam. Test...
Zdecydowanie nie polecam. Test na korona wirusa pobrany rano. Wynik wyświetlono o godz. 00.01 następnego dnia. Z powodu tej jednej minuty jestem na izolacji jeden dzień dłużej. Czysta złośliwość. Pani pobierająca próbkę maseczkę jednorazową miała całkiem zużytą i trzymała ją pod nosem. Tragedia.

Niezweryfikowany Klient_BCco

17.03.2022

Placówka

Wrocław, ul. Biskupia 8a

Nie zgadzam się (0)
Czekam na wynik...
Czekam na wynik testu koło 30 godzin porażka nie polecam

Niezweryfikowany Klient_KnF5

03.02.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Nie polecam. Od...
Nie polecam. Od 5 stycznia czekam na wynik cytologii, pierwsza próbka została zgubiona o czym dowiedziałam się 14 stycznia i wtedy tez pobrano 2 próbkę. Zwykła cytologia, wynik ma być po 7 dniach roboczych, za to płacimy. Do dziś nie mam wyniku, dzwoniłam już kilka razy i nic, za każdym razem twierdzą, że pracują nad próbką, chyba robią jakieś specjalne badania? najgorsze jest to, że potrzebuję tego wyniku do szpitala, dziś mam się stawić na izbie przyjęć, mam nadzieję, że mnie nie odeślą. To co jest smutne to fakt, że jedyne co można zrobić to zmienić laboratorium bo na poprawę sytuacji raczej nie należy liczyć.

Niezweryfikowany Klient_lGcm

02.02.2022

Placówka

Warszawa, ul. Poznańska 22

Nie zgadzam się (0)
Jestem bardzo zawiedziona...
Jestem bardzo zawiedziona obsługą laboratorium. Po wielokrotnych kontaktach telefonicznych dowiedziałam się, że próbka z wymazem na test została zgubiona. Do tej pory nie ma informacji w systemie. Sama musiałam dopytywać się o informację Zdecydowanie nie polecam.

Niezweryfikowany Klient_qskc

02.02.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Beznadzieja. Dostajesz smsa...
Beznadzieja. Dostajesz smsa z godziną, na którą masz się stawić na wymaz, stoisz 2 godziny w kolejce a panie zamykają Ci drzwi przed nosem bo koniec pracy na dziś.

Niezweryfikowany Klient_VOp0

26.01.2022

Placówka

Ciechanów, Ściegiennego 9

Nie zgadzam się (0)
Mam bardzo złe...
Mam bardzo złe doświadczenie jeżeli chodzi o test PCR. Laboratorium nie przestrzega grafiku godzin wyznaczononych przez system ekolejka/IKP. Mimo zarejestrowania na 8:00 i informacji w IKP, że mam wejść o tej godzinie bez kolejki, personel każe czekać w kolejce na zimnie na dworze, i nie sprawdza, kto na jaką godzinę jest zapisany. Jest to podwójnie karygodne: - dla osób faktycznie chorych na covid, z potencjalnym zapaleniem płuc, stanie 20-30 min na zimnie może pogorszyć stan, - dla osób bez covida, które robią test kontrolnie, jest to wspaniała okazja, żeby się zarazić i roznosić chorobę. Odradzam chorym i zdrowym testy w tej placówce.

Niezweryfikowany Klient_ue9U

17.01.2022

Placówka

Wrocław, ul. Biskupia 8a

Nie zgadzam się (0)
Panie pracujące w...
Panie pracujące w punkcie miłe sympatyczne kompetentne ... Ale dalej to już porażka .. kiedyś bez problemu wszystko teraz wyniki niby tego samego dnia a nie ma .. jak już się pojawią to nie można odczytać przez podany kod ... Masakara .. robisz wyniki bo na drugi dzień wizyta u lekarza a nie można otrzymać wyników ....

Niezweryfikowany Klient_TPQT

12.01.2022

Placówka

Biała Podlaska, ul. Księcia Witolda 21G

Nie zgadzam się (0)
To jest jakieś...
To jest jakieś nieporozumienie! Najgorsza, najdroższa sieć lab. i w dodatku trzeba najdłużej czekać na wyniki!!! Nie polecam, szkoda czasu i kasy. NIGDY WIĘCEJ!

niezalogowany-uzytkownik

07.01.2022

Placówka

Łódź, ul. Limanowskiego 194/196

Nie zgadzam się (0)
fatalnie
fatalnie

Niezweryfikowany Klient_uIux

03.01.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
W punkcie przy...
W punkcie przy ulicy Kniaźnina w Krakowie w dniu 14.12.2021r. klienci byli zmuszeni czekać ponad godzinę z powodu spóźnienia się Pani rejestrującej osoby, chcące wykonać badanie.

Niezweryfikowany Klient_WzXb

14.12.2021

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Laboratoria Alab to...
Laboratoria Alab to czysta tragedia i skandaliczny brak kompetencji wśród personelu tam pracującego. W dniu dzisiejszym zmuszona byłam odwiedzić z 4 letnim dzieckiem aż 4 laboratoria Alab, aby pobrać mu krew. Dopiero w czwartym z nich i to po interwencji u kierownika tego bałaganu dziecku pobrano krew. To jest niedopuszczalne, aby w przychodni na ulicy Dokerskiej we Wrocławiu pracowała osoba, którą nie potrafi pobrać krwi 4 letniemu dziecku, a rodzic zmuszony jest jeździć po całym mieście po innych punktach, gdzie kolejne niekompetentne osoby odmawiały poboru krwi z powodu braku umiejętności. Nigdy nie miałam takiej sytuacji kiedy naszą przychodnię obsługiwała Diagnostyka. To jest skandal! W takiej sieciowce w każdym punkcie powinna pracować osoba, mająca umiejętności pozwalające jej pobrać krew każdemu klientowi, czy to małemu, czy to dorosłemu. Upadek i żenada! Straciłam tylko czas i mnóstwo nerwów. Takie laboratoria nie powinny współpracować z przychodniami!!!!

Niezweryfikowany Klient_aYOB

07.12.2021

Placówka

Wrocław, ul. Nauczycielska

Nie zgadzam się (0)
Szkoda, że nie...
Szkoda, że nie przeczytałem wcześniej tych komentarzy. Ceny droższe niż w innych laboratoriach i nie mogę odebrać wyników. Nie polecam.

Niezweryfikowany Klient_K8Hd

11.11.2021

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Nie można się...
Nie można się połączyć z konsultantem, tylko nagranie zapetlone.

niezalogowany-uzytkownik

04.11.2021

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Nie polecam! Na...
Nie polecam! Na stronie internetowej jest informacja, że można wykonać test krzywej cukrowej z wynikiem badań na glukozę nie starszym niż 30 dni i nie przekraczającym progu 126 mg/dl jednak personel gdy usłyszał, że mój wynik glukozy wynosi ok100 mg/dl to prawie zawału dostał, bo mogę stracić przytomność (przypuszczam , że ALAB laboratoria zatrudnia personel , który tylko potrafi wbijać igłę). Po interwencji otrzymałam informację, że mogę przyjść, ale z wynikiem gdzie glukoza mieści się w normie, więc po co mam robić test krzywej cukrowej (nie jestem w ciąży). Brawo za rozbawienie mnie... nigdy nie skorzystam usług ALAB laboratoria , jedna nieprzyjemna sytuacja, a niechęć pozostanie już na zawsze!

Niezweryfikowany Klient_P9Z6

21.10.2021

Placówka

Kraków, ul. 29 listopada 155C

Nie zgadzam się (0)
Moja mama ma...
Moja mama ma 88 lat i jest leczona onkologicznie. Prawie od początku otwarcia tego punktu pobrań robimy tam zlecone przez onkologa badania (Bardzo często). Ani razu nie miałam negatywnych odczuć. Uważam, że obsługa bardzo miła i fachowa. Tak przy rejestracji badania jak i przy pobraniu. Miła i przyjazna atmosfera. Dziękujemy bardzo.

Klient_4DHu

02.09.2021

Placówka

Warszawa, ul. Stępińska 22/30

Nie zgadzam się (0)
Skandal !!!! Na...
Skandal !!!! Na stronie internetowej zapewniacie że covid tylko po godzinie 11:00 , zero dezynfekcji maski testowanych na brodach, odległości żadne. Zapłaciłam za badanie krwi aby nie stać w kolejce w przychodni wśród tłumu ludzi. W Alab tłum testujących wirusa na 2 metrach kwadratowych. Sanepid powinien zamknąć taki punkt NATYCHMIAST !!!! Ludzie gdzie zdrowy rozsądek !!!!!! Ja też płacę za badanie też mam prawo czuć się bezpiecznie !!!

zarejestrowany-uzytkownik

26.08.2021

Placówka

szczecin, ul. Koralowa 86

Nie zgadzam się (0)

ALAB Laboratoria

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż ALAB Laboratoria?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Fatalnie.
Fatalnie.