Diagnostyka

(4.35)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP10 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (222 z 610)

Pracownicy zatrudnienie w...
Pracownicy zatrudnienie w tej firmie bardzo kompetentni i uprzejmi. Jednak zatrudnienie Pani kierownik pozostawia wiele do życzenia. Co prawda wiedze posiada ta Pani ale uprzejmosc jej nie jest znana, Zdecyowanie zmienilabym Ta Pania i zdegradowala ze stanowiska Kierownika tej jednostki.

zarejestrowany-uzytkownik

13.08.2009

Placówka

Słubice, Mickiewicza 6

Nie zgadzam się (14)
W Diagnostyce wykonuję...
W Diagnostyce wykonuję co tydzień m.in.badania krzepliwości krwi.Jak zwykle rejestracja zajęła mi ok.4 minuty, potem zostałam poproszona do gabinetu. Pielęgniarka sprawnie pobrała krew, następnie przykleiła plasterek na rankę.Powiadomiła mnie, że wyniki będą popołudniu m.in.w internecie. Cała wizyta trwała ok.12 minut.

Joanna_35

07.09.2008

Placówka

Kraków, ul. Komorowskiego 12

Nie zgadzam się (29)

Diagnostyka

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Diagnostyka?

Ktoś 1 dzień temu dodał opinię na temat tej firmy

Chciałabym podziękować Pani...
Chciałabym podziękować Pani Annie Chmiel i Bożenie Szmidt z Więcborka. To osoby życzliwe,empatyczne i prawdziwe profesjonalistki. Każde pobranie krwi przebiega w atmosferze pełnego bezpieczeństwa i spokoju.Dziękuję.
Zgadzasz się?