Pracownicy zatrudnienie w tej firmie bardzo kompetentni i uprzejmi. Jednak zatrudnienie Pani kierownik pozostawia wiele do życzenia. Co prawda wiedze posiada ta Pani ale uprzejmosc jej nie jest znana, Zdecyowanie zmienilabym Ta Pania i zdegradowala ze stanowiska Kierownika tej jednostki.
W Diagnostyce wykonuję co tydzień m.in.badania krzepliwości krwi.Jak zwykle rejestracja zajęła mi ok.4 minuty, potem zostałam poproszona do gabinetu. Pielęgniarka sprawnie pobrała krew, następnie przykleiła plasterek na rankę.Powiadomiła mnie, że wyniki będą popołudniu m.in.w internecie. Cała wizyta trwała ok.12 minut.
Chciałabym podziękować Pani Annie Chmiel i Bożenie Szmidt z Więcborka. To osoby życzliwe,empatyczne i prawdziwe profesjonalistki. Każde pobranie krwi przebiega w atmosferze pełnego bezpieczeństwa i spokoju.Dziękuję.
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.