dino - supermarket

(4.18)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (908 z 1839)

Bardzo uprzejma obsługa
Bardzo uprzejma obsługa

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo proste w...
Bardzo proste w odnalezieniu się, oraz bardzo dobrze zlokalizowane. Sklepy są bardzo dobrze zatowarowane. Obsluga profesjonalna oraz pomocna.

SCHACO

01.07.2024

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
W supermarkecie Dino...
W supermarkecie Dino zawsze mam dostęp do świeżych warzyw i świeżego mięsa. Bogata oferta asortymentowa potrafi zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Placówki są czyste a towar schludnie ułożony na półkach.

Klient_kDisq

26.06.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Personel uprzejmy, choć...
Personel uprzejmy, choć czasem brakuje im wiedzy na temat położenia produktów. Czas obsługi jest raczej normalny, bywają dłuższe kolejki. Oferta jest mało różnorodna, ale produkty są dobrej jakości. Wystrój funkcjonalny, ale nie wpływa korzystnie na atrakcyjność sklepu.

Kar123

26.06.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sklep dobrze zaopatrzony...
Sklep dobrze zaopatrzony ale naliczono mi wegiel grillowy o 10 zl za duzo.

Mania G.

21.06.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Zbyt mała ilość...
Zbyt mała ilość obsługi na tak duży sklep, co wywołuje straszne kolejki, niestety ceny z cenuwek różnią się z rzeczywistością. Śmietnik przy wejściu przepełniony na maksa

Klient_FwPFs

21.06.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobry sklep,...
Bardzo dobry sklep, wiele różnorodnych produktów i dbanie o jakoś. Nie spotkałem się jeszcze z zepsutym jedzeniem. Dbanie i czystość na wysokim poziomie. Obsługa sklepu pomocna i miła, nie mają problemu aby pomóc.

Trzcina18

21.06.2024

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Uwielbiam :)
Uwielbiam :)

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sklepy Polskie w...
Sklepy Polskie w których znajdziemy dużo fajnych produktów super i są w małych wioskach :)

Placówka

Ligota Piękna, Prosta 12-14

Nie zgadzam się (0)
Zostałem poproszony przez...
Zostałem poproszony przez przyjaciół o zakup piwa przy okazji moich zakupów. W konsekwencji tego, że w pierwszym markecie tej samej sieci produkt był niedostępny, udałem się do kolejnego. Produkt był dostępny. Jeśli chodzi o wygląd sklepu - czystość była zachowana. Otwarta była jedna kasa. W sklepie nie było zbyt dużego ruchu. Przede mną została obsłużona jedna klienta. Kasjerka była miła. Przywitała się i pożegnała. Do minusów należy zaliczyć brudną lodówkę. Jednej puszki nie można było odkleić od półki. Towar wyglądał na świeżo dołożony, wiec osoba dokładającą go, musiała widzieć brud na tych półkach. Ponadto puszki spakowałem bezpośrednio do reklamówek, które następnie położyłem bezpośrednio na kasie. Kasjerka nie przeliczyła towaru. Co do ilości - uwierzyła mi na słowo. Do poprawy: - zadbać o czystość w lodówkach z napojami - być może poprzez zwiększenie ilości personelu. Tak jak w poprzednim markecie, oprócz kasjerki dostrzegłem tylko pracownika na ladzie mięsnej, -koniecznie liczyć towar - po pierwsze klient może nas okłamać, po drugie klient może się pomylić w liczeniu.

PanPrawnik

10.06.2024

Placówka

Mogilno, Polna 4A

Nie zgadzam się (0)
W dniu dzisiejszym...
W dniu dzisiejszym udałem się na zakupy do supermarketu Dino w miejscowości Mogilno. Przed marketem dostępny jest duży parking, na którym bez problemu można znaleźć miejsce do zaparkowania auta. Jest wydzielone miejsce dla niepełnosprawnych, a także miejsce dla pozostawienia roweru. W markecie nie było dużej kolejki. Czynna była tylko jedna kasa. Otwarta była także lada mięsna, na której również pracował jeden pracownik. Więcej pracowników na terenie sklepu nie było więcej pracownikow. Nie było zatem - w razie potrzeby - możliwości zapytanie o dostępność danego produktu. Sklep był czysty. Jednak zauważyłem, że nie wszystko towar z dostawy był już rozłożony. Został pozostawiony na sali sprzedaży. Kasjerka była uprzejma. Przywitała się słowami "dzień dobry". Czas obsługi był szybki, gdyż nie było zbyt dużej kolejki. Minus za brak dostępności wszystkich alkoholi - piw oraz za wózek z kartonami pozostawiony przy regale z wódkami - do utrudniało zarówno zobaczenie danego alkoholu, jaki jego zabranie z półki.

PanPrawnik

10.06.2024

Placówka

Mogilno, Łąkowa 1d

Nie zgadzam się (0)
Szeroki asortyment, dość...
Szeroki asortyment, dość przystępne ceny. Niestety, zła organizacja pracy, przez co często trzeba czekać na pracownika, czy to na ladzie mięsnej, czy przy kasie. Przy dostawach zdarza się, że pracownicy zastawiają przejście. Czystość i porządek na plus

Placówka

Drawski Młyn, Dworcowa 17

Nie zgadzam się (0)
11 maja do...
11 maja do 24 roku odwiedziłem sklep Dino. Dino,które znajduje się na osiedlu Świercze ma w Poznaniu. Dojazd do sklepu tylko możliwe jednym autobusem lub rowerem albo samochodem. Sklep zewnątrz wydaje się czysty po wejściu tak samo. Obsługa miła zazwyczaj wita się z każdym kto wejdzie. Gdy jest potrzeba pomocy kogoś ze sklepu pomagając z uśmiechem i z troską. Alejki są czyste i można przejść bez problemu.

Placówka

Poznań, Pszczyńska 40

Nie zgadzam się (0)
Supermarket Dino, w...
Supermarket Dino, w której robię zakupy zasługuje na pozytywne oceny. Ulotki i plakaty zawsze aktualne. Od samego wejścia pracownicy z uśmiechem witają klientów, zawsze pomogą i wskażą właściwe miejsce produktów, nawet potrafią sprawdzić czy czasem coś na zapleczu nie jest akurat dowiezione. Panie na dziale mięsnym mają anielską cierpliwość dla niektórych niecierpliwych klientów, zawsze uśmiechnięte. Pozostali pracownicy również uśmiechnięci mimo obsługiwania najróżniejszych klientów, tych bez humoru również. Na sklepie jest porządek i aktualne ceny towarów.

Klient_oySVE

09.05.2024

Placówka

Śmigiel, Leszczyńska 41

Nie zgadzam się (0)
Czystość na sklepie...
Czystość na sklepie zachowana. Obsługa miła. Brak pustych miejsce na regałach. Asortymet dostępny

Klient_BDznk

27.04.2024

Placówka

Środa Wielkopolska, Żwirki i Wigury 3

Nie zgadzam się (0)
Obsługa w miarę...
Obsługa w miarę miła Sklep dobrze zatowarowany brak pustych miejsce na regałach. Cały asortyment dostępny

Klient_BDznk

27.04.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Niby ceny ok,...
Niby ceny ok, ale większości tylko promocje się opłacają … ciasno i ciągle wiele palet na sklepie

Konsument.

25.04.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Ceny wyjątkowo korzystne,...
Ceny wyjątkowo korzystne, pełny asortyment, świeży towar typu wędliny pieczywo. Porządek zachowany w stu procentach, obsługa bardzo szybko i niesamowicie miła chętnie wróce do tego sklepu.

Placówka

Koźmin Wielkopolski, Jana Pawła II

Nie zgadzam się (0)
ogólnie market dobrze...
ogólnie market dobrze zaopatrzony, lecz notorycznie błędne ceny, być może spowodowane mała obsadą pracowników.

Konsument.

15.04.2024

Placówka

Nysa, Lazurowa 2

Nie zgadzam się (0)
Codziennie rano przed...
Codziennie rano przed pracą licząc na szybką obsługę pani z kasy ma ważniejsze zajęcia jak wykładanie towaru jak już przerwie po 5 minutach to z obrażona miną udaje się do kasy.

Siedlik

14.04.2024

Placówka

Kruszynek, Kruszynek 24b

Nie zgadzam się (0)

dino - supermarket

W 1999 roku powstał pierwszy sklep Dino w Polsce. Przedsiębiorstwo oparte jest na polskim kapitale, a jego ideą jest „bycie najbliżej Ciebie”. Obecnie sklepy znajdują się na terenie dwunastu województw w Polsce, a ich ilość przekroczyła już 1000 punktów. Jest to najszybciej rozwijająca się sieć supermaktetów na terenie kraju. Celem firmy jest dążenie do najwyższej świeżości i jakości oferowanych produktów. W ofercie znajdują się artykuły spożywcze, chemiczne oraz kosmetyczne.

Dane firmy

Krotoszyn

Krotoszyn, Ostrowska 122

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż dino - supermarket?

Ktoś 6 dni temu dodał opinię na temat tej firmy

Rewelacyjnie!
Rewelacyjnie!
Zgadzasz się?