Alma Market

( 4.50 )

Opinie (966)

Wczoraj robiłam zakupy w sklepie Alma market przy Al

Wczoraj robiłam zakupy w sklepie Alma market przy Al. Rzeczypospolitej 1 na warszawskim Wilanowie. Jak zawsze obsługa była bardzo miła. W sklepie rzuca się w oczy brak kolejek. Kasjerki oraz reszta personelu zawsze pomagają klientowi. W ostatnim czasie zauważam jedynie, że personel sklepu ucina sobie pogawędki i czasami klient musi się "wtrącać" w rozmowę personelu, żeby o coś spytać. Jednakże to ostatnie wynika prawdopodobnie z tego, że sklep przy al. Rzeczypospolitej ma być zamknięty a pracowniczy w większości zajmują się składaniem towaru. Można powiedzieć, że w sklepie panuje ogólne rozluźnienie. Mimo tego, zakupy w Almie zawsze są przyjemnie i spokojne.

Niestety bardzo zawiodłam się na obsłudze w Delikatesach

Niestety bardzo zawiodłam się na obsłudze w Delikatesach Alma. Sklep po wejściu sprawiał wrażenie opustoszałego. Całkowity brak obsługi na sali sprzedaży. W sumie cały sklep obsługiwało pięć osób na działach obsługowych (garmażeryjny, mięso, wędliny, pieczywo, sery, Krakowski Kredens), dwie panie kasjerki, pan ochroniarz i pani sprzątająca. Mimo długiego czasu oczekiwania i poproszenia innych pracowników o pomoc i podejście obsługi na działy owoce i warzywa oraz alkohole nikt się nie zjawił. Dodatkowy minus stanowią braki w asortymencie, szczególnie na działach świeżych. Sztucznie rozłożone sery w ladzie czy surówki jednego rodzaju w kilku miskach. Widać było próbę zamaskowania pustych miejsc przez rozszerzanie jednego rodzaju asortymentu również na działach suchych np. cała półka tego samego rodzaju oliwek. Sklep był czysty. Podłoga była świeżo umyta. Większość towarów posiadała etykiety cenowe. Niestety przez braki obsługi na działach owoce i warzywa oraz alkohole sklep wypadł w moich oczach słabo.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

27.06.2016
Alma Market Inna forma kontaktu

Niezwykle kulturalna i pomocna obsługa

Niezwykle kulturalna i pomocna obsługa. Na stanowisku w dziale z nabiałem nie było pracownika, ale po zapytaniu w części z pieczywem otrzymałem pomoc od niezwykle uprzejmej pracowniczki obsługi. Wskazała ona położenie i opisała produkt, którego szukałem, z dokładnością niespotykaną nigdzie indziej. W odróżnieniu od innych sklepów tej sieci w tym oddziale szafy z produktami są niższe co niweluje problem z sięganiem po produkty umieszczone wysoko. Przestrzeń pomiędzy tymi szafami jest także większa niż standardowa co pozwala na swobodniejsze poruszanie się z wózkiem lub w przypadku większej liczby klientów. Jest to coś, czego brakuje innym sklepom. Obsługa przy kasie zawsze przebiega sprawnie i bez zakłóceń.

Odwiedzałeś ostatnio Alma Market?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bomi

(3.46 )

Piotr i Paweł

(3.41 )

Delikatesy Turysta

(4.90 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem