Apteka

( 2.03 )

Opinie (24)

Słabo

Słabo. Któryś raz już w tej aptece. Duża kolejka a podstawowych leków na przeziębienie brak. Na minus: oferta i cena, sprawność obsługi. Na plus: personel, wygląd miejsca obsługi, wiedza i doradztwo.

Super

Super. Wszystko praktycznie jest na miejscu. Ceny przeciętne mogly by byc troszke niższe. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Jest to stara apteka, do której zawsze chętnie przychodzę wykupić lekarstwa że względu na dostępność wszystkich leków oraz profesjonalną obsługę. Farmaceuci są tam zawsze bardzo uprzejmi oraz pomocni. Jeśli chodzi o wiedzę to nie ma się czego przyczepić. Dbają tu tak samo o klienta jak o czystość i porządek w miejscu pracy. Zdarzają się tu długie kolejki, ale przy okienku jest się szybko obsłużonym. Polecam tą aptekę! Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Tak sobie

Tak sobie. Na minus: personel, wiedza i doradztwo, oferta i cena. Na plus: sprawność obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na minus: sprawność obsługi. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

OK

OK. Rozumiem, że jest niedzielny wieczór, ale jednak klientów powinna obsługiwać więcej niż jedna osoba, zwłaszcza przy tak długiej kolejce. Poza tym wszystko super. Na minus: sprawność obsługi. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Poszłam do apteki

Poszłam do apteki, bo strasznie się przeziębiłam. Poprosiłam o krople do nosa, Pani zaproponowała ,,otrivin", poleca, bardzo dobre. Poprosiłam jeszcze o tabletki do ssania, Pani podała mi najlepsze, ale zapytała jaki chce smak. Pani była bardzo profesjonalna, cały czas uśmiechnięta i naprawdę bardzo miła.

Jakość obługi apteki oceniłabym dosyć dobrze a nawet bardzo

Jakość obługi apteki oceniłabym dosyć dobrze a nawet bardzo dobrze. Panie pracujące w aptece są bardzo miłe i zawsze służą pomocą. Zaskakujący jest fakt,iż często bardziej pomogą niż nie jeden lekarz. Znają się na lekach, które sprzedają wiedzą, który lek jest na co. Nie zdażyła im się żadna pomyłka. Czas obsługi oraz wygląd miejsca jest również bardzo zadawalający.

Planowany zakup

Planowany zakup: pomadka ochronnaObserwacje tuż po wejściu do apteki: duża kolejka, czynne dwie kasy, chaos, ścisk, niewłaściwe rozmieszczenie stanowisk pracy, zbyt mały lokal.Czas stania w kolejce uważam, za ponad przeciętny (ponad 10 minut), czynne dwie kasy i wydawać by się mogło powinny być dwie kolejki, jednak tak nie jest do końca. Osoby dochodzące w tył kolejki nie mieszczą się w lokalu (otwarte drzwi). Niektórych (przeważnie ostatnich) taka sytuacja skłania do wejścia od środka i przepchania się do drugiej "pseudo" kolejki do drugiej kasy (w której są max 4 osoby). Pozostali klienci stoją w dużej kolejce ok 6 minut dłużej niż "przepychający się" (rozwiązaniem mogła by być kolejka działająca na zasadzie zamka błyskawicznego).Obsługa zadowalająca i radząca sobie z takim natłokiem klientów. Przy kasie stoi sprzedawca i pomocnik (który odpowiednio wcześnie wyłapuje recepty od osób z kolejek i przygotowuje towar przynosząc go z zaplecza). Obsługa bardzo uprzejma, ceny bardzo przystępne.Na plus ponadto miejsca siedzące dla starszych osób (2 krzesełka przy boku).

W aptece w Domu Handlowym „Neptun” czynne było wyłącznie

W aptece w Domu Handlowym „Neptun” czynne było wyłącznie jedno stanowisko, a kolejka stanowiła kilka osób. W związku z tym postanowiłam poczekać z nadzieją, iż kolejka zostanie dość szybko rozładowana, bądź zostanie otwarte kolejne okienko. Do apteki można wjechać wózkiem i jest kącik zabaw dla starszego dziecka, co bardzo mi się podoba, bo czas oczekiwania w kolejce nie jest tak uciążliwe nawet z dzieckiem. Farmaceutka – starsza kobieta przy tuszy – była sympatyczna, jednak uważam, że zbyt wolno obsługiwała klientów, przez co kolejka wciąż się powiększała. W aptece na regałach dobrze wyeksponowane były kosmetyki, które jak w większości aptekach nie były za szybą i to dzięki nim wytrzymała długi czas w kolejce. Ceny leków kształtowały się na wysokim poziomie, nawet pomimo 10% obniżki ze względu na posiadanie karty.

Apteka swym zewnętrznym wyglądem nie przyciąga uwagę

Apteka swym zewnętrznym wyglądem nie przyciąga uwagę potencjalnego klienta. Owszem plakaty przyklejone są do szyb, ale są małe i nieczytelne. Wewnątrz apteki jest zdecydowanie lepiej. Do obsługi przeznaczone są dwa stanowiska, oba były czynne. Po lewej stronie umieszczony jest stół na którym ułożone są aktualne gazetki promocyjne. Jest również urządzenie do mierzenia ciśnienia. Obok stołu znajduje się pojemnik z przeterminowanymi lekami. Produkty z promocji wystawione są na półkach w pierwszym rzędzie. Klient nie ma problemu z odgadnięciem co aktualnie znajduje się w promocji. Obsługa przebiegła sprawnie. Pracownik w razie potrzeby doradza i wyjaśnia sposób działania leku. Pracownicy ubrani byli w białe fartuchy.

Apteka otwarta od godziny 7

Apteka otwarta od godziny 7.30 co jest ogromnym plusem bo czasem tak bywa że trzeba coś wykupić wcześnie rano. Ponadto ważne jest to, że w tej aptece robią leki na zamówienie w bardzo krótkim czasie. Bardzo miła obsługa. Nie dość, że kulturalna to jeszcze zabawna i życzliwa oraz pomocna. Byłam przed czasem kiedy miała zostać otwarta apteka a jedna z farmaceutek tam pracujących zaproponowała mi, że odbierze ode mnie receptę i zrobi lek w najkrótszym czasie jaki tylko się da. Cena tego leku jest wszędzie taka sama ale zauważyłam kilka promocji. Ogólnie bardzo dobra apteka POLECAM

Apteka mieszcząca się w rudzkiej „Plazie” jest niewielkim

Apteka mieszcząca się w rudzkiej „Plazie” jest niewielkim, przyjemnie oświetlonym pomieszczeniem. Kiedy przechodzimy przez szklane drzwi, niemal natychmiast zrównujemy się z linią kas, która przypomina kształt literki „L”. Za ową liną umiejscowione są półeczki, na których znajdują się leki. Panie kasjerki, czy może lepiej aptekarki, to dwie młode, atrakcyjne damy o bardzo pogodnym i przyjaznym nastawieniu. Kiedy prosimy o pomoc (przykładowo w rozszyfrowaniu recepty) możemy być pewni, że ją otrzymamy. Ponadto dowiemy się od tych miłych pań o ewentualnych promocjach, specyfice poszczególnych leków czy działaniom niepożądanym. Jednym słowem mamy zagwarantowany pełny serwis. Jeżeli chodzi o ceny proponowane w opisywanej aptece, to mieszczą się one w granicach normy, a czasem znaleźć można również produkt o nieco zaniżonej wartości. Odnosząc się do poziomu czystości, to tutaj również raczej nie można wiele zarzucić. Niewielkie pomieszczenie owej apteki jest dobrze zagospodarowane, czyste i pachnące tak jak każdy inny, dobrze prowadzony punkt sprzedaży leków. Dobrym plusem, jest również fakt, iż owa apteka pracuje w godzinach funkcjonowania całego centrum handlowego, przez co można w niej robić zakupy nieco dłużej niż w innych, podobnych punktach sprzedaży (9:30 – 21:00). Jedynym mankamentem, jest tutaj brak terminali umożliwiających płacenie kartą. We współczesnych czasach jest to, mówiąc kolokwialnie: spore zacofanie. Niemniej, opisywana tutaj apteka, to miejsce przyzwoite i przyjazne dla klientów. Potencjalny nabywca środków zdrowotnych raczej nie straci, robiąc zakupy w tym właśnie miejscu.

Po drodze z uczelni do domuwpadłem do apteki po leki na

Po drodze z uczelni do domuwpadłem do apteki po leki na kaszel. W aptekie znajdowało się dwa stanowiske, z których pracowało tyłko jedno. Apteka jest bardzo mała ma pomieszczenie., boostatnia osoba w kolejke stojała przy samych dzwi, przy czym tak że nie dało się ich otwożyć, w kolejce było dwie osoby. Dlia tego czekałem na zewnątrz do puki nie wyjdzie ktoś z klentów. Pani przy kasie obslugiwała szybko, zaproponowala mnie leki które naprawde pomogły.

Odwiedzałeś ostatnio Apteka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.00 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(1.63 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem