Apteka

(2.01)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (2 z 4)

Obsługa szybka, miła...
Obsługa szybka, miła i fachowa. Mimo, iż nie było danego produktu na stanie to Pani wyszukała informację w internecie i doradzała zamienniki.

Amela

28.05.2019

Placówka

sieradz, ul. W.Wnuka 4

Nie zgadzam się (0)
Obserwacja dotyczy apteki...
Obserwacja dotyczy apteki wewnątrz przychodni. Miałam z nią do czynienia dwukrotnie. Apteka jest w dobrym miejscu i nic poza tym. Miałam z nią do czynienia dwukrotnie i tyleż samo razy spotkało mnie rozczarowanie. Za pierwszym razem zadzwoniłam z jakimś zapytaniem. Pani, która odebrała telefon w żaden sposób mi nie pomogła, chociaż mogła to zrobić przy odrobinie zaangażowania. Była oschła i chciała mnie po prostu zbyć. Druga wizyta była już osobista. Z pozoru wszystko odbyło się jak należy, nie miałam zastrzeżeń. Po przyjściu do domu na szczęście przeczytałam ulotkę leku, który tam zakupiłam i miałam podać dziecku. Coś mi nie pasowało, i słusznie. Źle odczytano receptę i wydano mi lek na zupełnie inną chorobę dla osoby dorosłej. Wróciłam do apteki i powiedziałam o wcale nie małej pomyłce. Nie usłyszałam nawet "przepraszam"... jakby nigdy nic wydano mi prawidłowy lek i po sprawie. Nie będę korzystać już z usług tej apteki.

zarejestrowany-uzytkownik

18.01.2012

Placówka

Kraków, Galla 24

Nie zgadzam się (1)

Apteka

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Apteka?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Obsługa szybka, miła...
Obsługa szybka, miła i fachowa. Mimo, iż nie było danego produktu na stanie to Pani wyszukała informację w internecie i doradzała zamienniki.