Narodowy Bank Polski

(3.98)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (22 z 22)

Mile kobiety często...
Mile kobiety często odpowiadają na zadane pytania dotyczące założenia konta polecam

Niezweryfikowany Klient_LTFm

21.03.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
W sprawie dotyczącej...
W sprawie dotyczącej numizmatyki z oddziału NBP w Katowicach otrzymaliśmy odpowiedź zwrotną szybko i w sposób pełny.

Szymon_400

16.11.2020

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie.
Rewelacyjnie.

zalogowany_użytkownik

11.12.2015

Placówka

Białystok, Piękna 1

Nie zgadzam się (0)
To portal informacyjny...
To portal informacyjny Narodowego Banku Polskiego. Na tym portalu możemy się dowiedzieć wielu ciekawych informacji dotyczących tej instytucji państwowej oraz działającego w Polce systemu bankowego. Portal jest bardzo przejrzysty, ma dużo aktualizacji, można w sposób bardzo prosty korzystać z tego portalu bankowego Narodowego Banku Polskiego

Sylvia_1

12.08.2014

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Byłam w tym...
Byłam w tym banku po raz pierwszy i jestem z obsługi w nim bardzo zadowolona. Do banku pojechałam w celu zakupu monet kolekcjonerskich. Niedaleko wejścia jest wywieszona ogólnodostępna lista z monetami które można kupić w tym miejscu. Informacja jest bardzo czytelna. Jednyą wadą była kasa-czynna była tylko jedna więc kolejka też przy niej była, ale dało się to przeżyć. Pani która obsługiwała klientów była bardzo sympatyczna. Szybko i bezproblemowo znalazał poszukiwane przeze mnie monety. Napewno odwiedzę jeszcze ten bank. Polecam go wszystkim kolekcjonerom.

Zuzia_4

11.03.2013

Placówka

Warszawa, Świętokrzyska 11/21

Nie zgadzam się (0)
Portal prowadzony przez...
Portal prowadzony przez Bank Narodowy. Stylistyka jest prowadzona w zielonym kolorze. Można tam uzyskać podstawowe informacje, m.in. o profilu działalności banku. Ja natomiast wchodzę na zakładki dotyczące wprowadzania monet okolicznościowych. Jest tam podany cały sykl wydawnictw a także kiedy monety mają być wydane a to jest pomocne.

zarejestrowany-uzytkownik

12.07.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Udałęm się do...
Udałęm się do banku aby odebrać zamówione wcześniej na portalu internetowym srebrne monety z okazji Euro 2012. Po wejściu do siedziby skierowałem się do okienka aby odebrać te monety. Musiałem chwilkę poczekać gdyż pracownica była zajęta rozmową z inną pracownicą i nawet na mnie nie spojrzałą. Dopiero jak się przywitałem do odwzajemniłą to przywitanie. Po poinformowaniu jej po co się zgłosiłęm okaząło się, że muszę podejść do innego okienka, gdyż ona akurat nie zajmuje się monetami. Rozumiem. Przy drugim okienku było inaczej. Pracownica od razu się przywitała i po wręczeniu jej dowodu osobistego aby mogła sprawdzić czy faktycznie należą mi się monety otrzymałem druk pokwitowania. Wszystko trwało bardzo krótko i już po chwili wychodziłem z monetami. Dużym minusem są godziny otwarcia banku, gdyż czynny jest tylko do godziny 13 i trzeba zwalniać się z pracy aby zdąrzyć odebrać zamówione monety.

zarejestrowany-uzytkownik

14.06.2012

Placówka

Białystok, Piękna 1

Nie zgadzam się (0)
30 marca 2012...
30 marca 2012 r. nastąpiła emisja kolejnej monety 2 zł: 50-lecie Programu 3 Polskiego Radia. Do banku udałem się w celu jej zdobycia (wymiany gotówki - stąd też "Oferta, cena, asortyment" nie podlegają ocenie). Wizytę oceniam pozytywnie na 2, z zastrzeżeniem do jakości obsługi kasjerki (kasa kolekcjoner), która była mało sympatyczna, a na moje pytania dotyczące srebrnych monet (odpowiedź była rzeczowa i konkretna), mogłaby odpowiadać nie używając teatralnych gestów w stylu "czego Ty ode mnie chcesz"... Na minus zasługuje ciągły, moim zdaniem, problem z czasem obsługi. W dniach, kiedy następuje emisja nowej monety, do kas tworzą się gigantyczne kolejki. Wymaga to moim zdaniem usprawnienia. Sam bank sprawie dobre wrażanie, wygląd wnętrz wewnątrz jest trochę surowy (modernistyczny) - jedyne co moim zdaniem mogłoby zostać zmienione to hol: ciemny, przygnębiający ponury, sprawiający wrażenie brudnego.

Maciej_399

30.03.2012

Placówka

Poznań, Al. Marcinkowskiego 12

Nie zgadzam się (0)
Obserwacja dotyczy zakupu...
Obserwacja dotyczy zakupu okolicznościowej monety kolekcjonerskiej o nominale 10 zł: "Polacy ratujący Żydów – rodzina Ulmów, Kowalskich, Baranków". Moneta została nabyta z wykorzystaniem niedawno uruchomionego internetowego serwisu aukcyjnego "Kolekcjoner". Monetę udało mi się nabyć po cenie wywoławczej, ze względu na stosunkowo duży nakład nie spodziewałem się problemów w tej kwestii. Niestety cena (175 zł) moim zdaniem była już trochę za wysoka, mimo wzrastającej od początku roku ceny srebra. Na minus zasługuje organizacja i czas obsługi w samym banku. Po monetę udałem się w dzień jej emisji, co skutkowało tym, iż przyszło mi stać w długiej kolejce razem z ludźmi czekającymi do kas w celu wymiany gotówki na "złote" dwuzłotówki. Moim zdaniem dla ludzi chcących odebrać srebro z "Kolekcjonera" powinna być zawsze dostępna osobna kasa. Na minus zasługuje również ocena obsługi kasy. Pani była nieuprzejma i mało sympatyczna.

Maciej_399

21.03.2012

Placówka

Poznań, Al. Marcinkowskiego 12

Nie zgadzam się (0)
Zakupiłem za pomocą...
Zakupiłem za pomocą strony "Kolekcjoner" banknoty okolicznościowe. Po zakończeniu aukcji otrzymałem informacje, kiedy zamówienie mogę odebrać. W wyznaczonym czasie udałem się do banku, aby zapłacić i odebrać moje zamowieniu. Po podaniu numeru zamówienia otrzymałem zamówione banknoty. Wszystko było ok.. Obsługa miła i chętna do udzielenia odpowiedzi, gdyż miałem jeszcze kilka pytań. Minusem napewno są godziny otwarcia banku. Jakiekolwiek operacje można dokonywać do godziny 13:00. Jest to spore utrudnienie, gdyż spora cześć klientów pracuje dłużej i trzeba się zwalniać z pracy, aby cokolwiek tam załatwić.

zarejestrowany-uzytkownik

15.12.2011

Placówka

Białystok, Piękna 1

Nie zgadzam się (0)
Zachęcona informacją, że...
Zachęcona informacją, że NBP " po raz pierwszy udostępnia swój skarbiec", pobiegłam na wystawę z okazji 50-lecia współpracy pana A.Heidricha z NBP. Podchodząc do budynku - kolejna zachęta w postaci plakatów i pięknego napisu na czarnej fasadzie banku. I tu zaczynają się minusy: brak jakiejkolwiek strzałki lub stojaka informującego gdzie jest wejście. Nieśmiało, nieliczni chętni przekraczają próg drzwi prowadzących do pustych w sobotę i niedzielę sal obsługi klienta. Tam panowie ochroniarze informują, że to tu i zapraszają, po czym nie odstępują cię na krok, wczuwając się mocno w rolę strażników banku. Teraz plusy. Cała wystawa, to kilkanaście gablot, bardzo ładnie i ciekawie urządzonych + audio z wywiadem pana Heidricha. Bardzo pozytywnie oceniam zawartość prezentowanych materiałów i komentarze samego autora, z których można się wiele dowiedzieć na temat wyglądu, produkcji i wzorów banknotów, zleceń, wymagań stawianych przez kolejne ekipy rządzące itd., Znowu minusy- skarbca jednak nie zobaczyłam, zabrakło też jakiegoś filmu z życia banku, mennicy czy drukarni, aby wycieczka na dłużej zatrzymała się w tym wnętrzu. Olbrzymi, pusty hol aż się o to prosi.

LaMarija

04.12.2011

Placówka

Warszawa, Świętokrzyska 11/21

Nie zgadzam się (1)
W dniu dzisiejszym...
W dniu dzisiejszym wybrałem się z dziśmi do banku NBP na dni otwarte. Już przy drzwiach wejściowych zostaliśmy przywitani przez pracowników. Od razu skierowano nas na salę sprzedażową. Tam pokazano nam zabezpieczenia banknotów. Po prezentacji zaproszono nas na górę, gdzie były inne atrakcje. Na koleinych piętrach także zostaliśmy przywitani przez innych pracowników. Od razu pracownicy zabrali moich maluchów do różnych konkursów. Widać było, że pracownicy starali się, aby osoby odwiedzające były zadowolone. Podczas pobytu można było posłuchać historii powstania Banku Polskiego. Podczas wykładu były przeprowadzane konkursy. Aż ciężko było wychodzić w banku. Nie mogę się doczekać kolejnych dni otwartych.

zarejestrowany-uzytkownik

20.11.2011

Placówka

Białystok, Piękna 1

Nie zgadzam się (1)
ten bank od...
ten bank od zawsze uczy cierpliwości! nigdy nie widziałam, aby pracowały tam więcej niż dwie kasy ! przecież są dni ( 1-wszy, dziesiąty, pietnasty) kiedy kolejki w banku są wzmorzone i godziny ( po 14-tej do po 16-tej ) kiedy to ludzi kończą pracę, więc trzeba zwiekszyć ilosć otwartych okienek - jednak tu wymagana jest dobra organizacja czasem, czego widac personelowi, czy raczej kierownictwu brakuje :( daję +3 za wygląd i zachowanie, ale raczej tej najmłodszej ekipie!

Dorotka_1

08.11.2011

Placówka

Hajnówka, ul.3-go maja

Nie zgadzam się (2)
Ponieważ byłam w...
Ponieważ byłam w poblizu postanowiłam wejść do banku i sprawdzić czy są jakieś nowe monety. Obsługiwałą mnie Pani w kasie nr4. Byłą to taka szczupła Pani, blond włosy. Pani byłą bardzo miła i sympatyczna a przy tym bardzo kompetentna. Pomogła mi wybrac brakujace monety. Zrobiła to cierpliwie, nie poganiając mnie. Na koniec wybrane przeze mnie monety starannie zapakowała w papierową kopertę. Pani naprawdę według mnie profesjonalnie obsługuje klientów i wydaje mi się,że jakby wszystkie Panie w banku byłyby tak samo miłe i kompetentne to częściej bym tam chodziła.

Zuzia_4

29.09.2011

Placówka

Białystok, Piękna 1

Nie zgadzam się (2)
Podoba mi się...
Podoba mi się bardzo podejście Pań kasjerek w tym banku do klientów. Panie te są naprawdę przemiłe i bardzo cierpliwe. Udałam się tego dnia do banku w celu zakupu kilku monet kolekcjonerskich. Obsługiwała mnie Pani w ostatnim okienku (chyba nr4-taka szczupłą Pani, krókie blond włosy, miała na sobie czerwoną bluzkę). Pani ta wykazała się niezwykłą cierpliwością w stosunku do mojej osoby. Nie przeszkadzało jej to,że sprawdzam na swoich kartkach czy mam daną moentę czy jeszcze nie, podpowiadałą co jeszcze ma i z którego roku jest dana moneta. Na koniec przeliczyła wszystkie monety, ich ilość zapisała mi na specjalnej białej kopercie, w którą zapakowałą mi monety. Wyraźnie powiedziała mi ile ich było i ile ja mam do zapłaty. Na koniec zaprosiła mnie do ponownego odwiedzenia banku oraz powiedziałą i kiedy ukaże się nowa moneta kolekcjonerska. Jeśli chodzi o czystość w banku, to nie mam żadnych zastrzeżeń. Nawet policja bankowa w tym banku jest bardzo miła. Panowie witają i żegnają klientów banku.

Zuzia_4

11.09.2011

Placówka

Białystok, Piękna 1

Nie zgadzam się (4)
Do banku tego...
Do banku tego udałam sie w celu zakupu nowych monet kolekcjonerskich. Oczywiście w te dni, kiedy się one ukazują są dość długie kolejki. Było tak też dzisiaj. Jednak Panie rozumiejąc potrzeby klientów otworzyły trzy kas a porządku w kolejce pilnował Pan z Policji Bankowej. Zarówno Pan ten jaki i Panie przy oknienkach były bardzo miłe. Mnie obsługiwała Pani z okienka nr 3. Byłą ona bardzo miła, nie stwarzałą problemów w momencie kiedy chciałam jeszcze zakupić brakujące monety. Pani ta była uśmiechnięta, poinformowałą mnie kiedy będzie wydana kolejna moneta. W banku ogólnie panował ład, porzadek i bardzo miła atmosfera.

Zuzia_4

01.08.2011

Placówka

Białystok, Piękna 1

Nie zgadzam się (1)
Ogólnie nie lubę...
Ogólnie nie lubę chodzić do banków, ale dzisiaj zostałam miło zaskoczona. Udałam się do tego konkretnie banku w celu nabycia monet kolekcjnerskich. Z wejścia zauważyłam dosyć długą kolejkę. Jednka jak sie okazało Panie przy okienkach bardzo szybko obsługiwały klientów. Były czynne łacznie 3 okienka, a w każdym Panie robiły co mogły by klienci byli zadowoleni. W drzwiach stał Pan z Policji Bankowej. Bardzo sympatyczny Pan, zachęcający do obejrzenia wystawy monet znajdującej się wewnątrz banku. Ja trafiłam akurat do okienka nr 3. Pani była konkretna, miła. Nie robiła problemów z tego,że trochę jej pomarudziłam. Pomimo tego,że straciłam w banku godzinę czasu, wyszłam z niego zadowolona i planuję tam powrót po kolejne monety 2zł kolekcjonerskie. Ogólnie w banku panował ład, Policja Bankowa pilnowała porządku. Wszędzie czysto. Ogólnie bardzo dobrze.

Zuzia_4

29.04.2011

Placówka

Białystok, Piękna 1

Nie zgadzam się (2)
korzystałam z usług...
korzystałam z usług banku Polskiego .Niestety w większości oddziałach kolejki są ciągłym utrudnieniem. Ile kroć potrzebowałam szybko wpłacić pieniądze był problem mała ilość czynnych kas długi kolejki i oczywiście długi czas oczekiwania często przekraczający 30-40 min.Placówki banku są czynne w godzinach kiedy większość z nas pracuje. jest to kolejnym utrudnieniem.Kolejnym minusem są opłaty miałam konto studenckie z rachunkiem debetowo-dszczędnościowym niestety za konto płaciłam 2,5zł to jeszcze nie tragedia ale do tego doszła opłata za konto internetowe 1zł co miesiąc plus opłata za każdy przelew 50gr.Wypłaty w innym bankomacie 5zł, a bankomatów tego banku nie jest dużo..Za kartę na początku zapłaciłam kaucję 10zł po roku z konta zostało mi pobrane 20zł z dopiskiem za użytkowanie karty bankomatowej.Za usługę debetu zapłaciłam 30zł plus odsetki po roku( w styczniu) bank pobrał 60zł za przedłużenie w kwietniu zablokował mi konto i dostałam pismo, że umowa jest nie ważna i mam spłacić dług.Byłam odsyłana od placówki do placówki nikt nie umiał udzielić informacji ani pomóc a moja pensja została zamrożona na koncie.Zostałam bez środków do życia i groźbą komornika jeśli nie spłacę reszty należności z opłatami manipulacyjnymi ;/ nie polecam.....

zarejestrowany-uzytkownik

09.03.2011

Placówka

Kraków, wrocławska

Nie zgadzam się (9)
Dwie kasy otwarte...
Dwie kasy otwarte a kolejka aż pod same drzwi.Pani z kasy jak gdyby nigdy nic poszła sobie na przerwę.Owszem panie miłe ale bardzo wolne ,już co niektórym emerytura się należy.Zmieniono wnętrze banku ,zdjęto szyby dzielące personel banku z klientem(zachęta dla złodzieja) lecz niebezpieczne dla nas klientów a przede wszystkim dla pracowników.

Katarzyna_2608

24.02.2011

Placówka

Hajnówka, ul.3-go maja

Nie zgadzam się (5)
Strona internetowa Narodowego...
Strona internetowa Narodowego Banku Polskiego nbp.pl stanowi niebywały punkt informacyjny na temat najważniejszego banku w Polsce. Dostępny jest podgląd kursów walut na stronie głównej, informacje dotyczące stóp procentowych. Ciekawym pomysłem jest dostępne NBPtv możemy na bieżąco być informowaniu co się dzieje w tej placówce np. konferencje. Strona działa sprawnie, szata graficzna jest przejrzysta i jasna.

Toms

28.11.2010

Placówka

Warszawa, Świętokrzyska 11/21

Nie zgadzam się (0)

Narodowy Bank Polski

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Narodowy Bank Polski?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Mile kobiety często...
Mile kobiety często odpowiadają na zadane pytania dotyczące założenia konta polecam