Fortum

( 3.00 )

Opinie (7)

Nie polecam, bardzo długi czas oczekiwania na połączenie

Ponad 20 minut czeka się na połączenie z konsultantem. Dodatkowo nie można załatwić sprawy w pierwszym kontakcie. Konsultant udziela jedynie ogólnych informacji dotyczących konta Klienta. W sprawie wyjaśnienia warunków umowy przyjmuje zgłoszenie, którego realizacja trwa do 14 dni. Brakuje kompetencji i szybkości działania.

Słabo.

Słabo. korespondencja mailowa trwa dość długo, jeszcze dłużej trwa przesyłanie dokumentów

Odwiedzałeś ostatnio Fortum?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Enea

(3.48 )

GTS Energis

(2.50 )

Energa

(3.20 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem