Alior Bank

( 3.73 )

Opinie (1850)

Obsługa miła ale ściągają kasę z konta bez Twojej wiedzy

Bank ,który ma wiele klientów zadowolonych istnieje dzięki nim. Klient powinien być szanowany przez Bank, niestety nie zawsze tak jest ,,, Ostatnio mąż dopisał mnie jako Pełnomocnika do swojego konta, po miesiącu na koncie męża naliczyła się opłata 15 zł a bank bez mojej wiedzy ściągnął środki z mojego konta na pokrycie długu na koncie męża ! Złożyłam reklamację ze nie wyrażam zgody na ściąganie środków z mojego prywatnego konta na pokrycie zadłużenia na kocie męża i do tej pory nie dostałam żadnej odpowiedzi ! Masakra

Najgorszy Bank

Nie polecam punktu,, Alior Bank" w Stalowej Woli. Zacznę od tego,że obsługa jest bardzo niemiła. W lekcoważący sposób podchodzi do klienta. Niestety,aby któraś z Pań zechciała mnie przyjąć czekałam 40 minut,mimo że w salonie nie było tłumów.

Bardzo dobrze.

Obsługująca mnie konsultantka była chaotyczna, po wizycie musiałam jeszcze raz przeanalizować notatki.

Bardzo dobrze.

Solidna, w starym stylu obsługa

Świetnie.

Miła obsługa, jasne warunki

Bardzo dobrze.

na dobrym poziomie

Odwiedzałeś ostatnio Alior Bank?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • bank

Podobne firmy w okolicy

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BNP Paribas

(3.89 )

Bank Ochrony Środowiska

(3.28 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem