PGNiG

( 3.61 )

Opinie (1224)

Bardzo dobrze.

Czasem kontaktuję się z PGNiG telefonicznie i wtedy wkurzam się na scentralizowany system połączenia co do sprawy - odsyłanie automatyczne do kolejnych tematów rozmowy, zanim dotrę do rozmowy z konsultantem. Czasem trafi się osoba kompetentna z pełnym profesjonalizmem obsługi. Generalnie, kontakt i obsługa są do przyjęcia i wytrzymania, choć czas oczekiwania wymaga ogromu cierpliwości.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Rewelacyjnie.

Rzadko odwiedzam tą firmę, ale jeśli zdarzy się, to zawsze obsługa była świetna. Pan, który mi pomagał ostatnio był przesympatyczny, pomocny i miał poczucie humoru.

Rewelacyjnie.

Dobra współpraca, prognozowanie cen

Odwiedzałeś ostatnio PGNiG?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Gaspol

(3.20 )

Gazownia Zabrze

(4.50 )

Gazownia Opolska

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem