Kasa Stefczyka

(3.41)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (313 z 386)

Z uwagi na...
Z uwagi na posiadane przeze mnie produkty kredytowe udałem się do Kasy Stefczyka aby poznać ofertę konsolidacji. Pani konsultantka dość sprawnie dokonała analizy i wszystkich obliczeń i przedstawiła mi trzy oferty. Jednak żadna z ofert nie była dla mnie na tyle atrakcyjna aby z nich skorzystać i gdy kulturalnie odmówiłem Pani przedstawiła mi wszystkie oferty ponownie dwa razy próbując mnie przekonać za wszelką cenę. Ostatecznie odmówiłem i podziękowałem. Jeszcze tego samego dnia wieczorem dostałem sms, że nagle udało się Pani znaleźć inną ofertę, która miała być dla mnie korzystniejsza. Wybrałem się więc na drugi dzień ponownie do placówki. Tym razem czekała na mnie nie moja Pani konsultantka a kierowniczka oddziału. Rozmowa sprowadzała się do tego, że byłem na powrót nakłaniany do skorzystania z poprzednio zaprezentowanych mi ofert a czwarta oferta okazała się jeszcze mniej korzystna. Reasumując - obsługa wydawała się miła i bardzo uprzejma jednak gdy odmówiłem ze skorzystania z ich oferty zaczęli bardzo na mnie naciskać i uważam, że gdyby trafili na osobę mniej asertywną ode mnie to mogliby sfinalizować konsolidację co nie byłoby korzystne dla klienta. Nie ocenię firmy Kasa Stefczyka gdyż może w pozostałych placówkach pracownicy wykazują się zupełnie innych podejściem jednak tej konkretnej placówki nie polecam nikomu.

Niezweryfikowany Klient_rsPI

12.08.2021

Placówka

Warszawa, Bohaterów Warszawy 26

Nie zgadzam się (0)
Fajna, miła, rzetelna...
Fajna, miła, rzetelna obsługa. Pomogli, wytłumaczyli. W kontakcie z klientem w razie braku dokumentacji dodatkowej. Frontem do klienta. Obostrzenia sanitarne w pełni utrzymane. Czysto i schludnie.

Niezweryfikowany Klient_TPVH

29.12.2020

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Personel oceniam bardzo...
Personel oceniam bardzo dobrze, ponieważ od samego wejścia do banku zostałam przywitana i zaproszona do stanowiska. Pracownik odpowiedział na moje pytania i starał mi się pomóc i znaleźć różne rozwiązania. Nie było zwlekania obsługa przebiegła sprawnie. W banku było czysto były reklamy, ulotki z ofertami. Oceniam 10/10.

Klient_l65z

07.10.2020

Placówka

Mława, Żwirki 15

Nie zgadzam się (0)
Niezmiernie, pozytywnie, byłem...
Niezmiernie, pozytywnie, byłem zaskoczony poziomem wiedzy pań zatrudnionych w tym punkcie. Panie te udzieliły mi odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania i wątpliwości. W mojej ocenie korzystanie z tego punktu to sama przyjemność.

leszekm4

30.01.2020

Placówka

Świdnica, Długa 3

Nie zgadzam się (0)
Panie bardzo niemiłe,niechętne...
Panie bardzo niemiłe,niechętne do pomocy!Zero profesjonalizmu!Będe wszystkim znajomym odradzał!

Niezweryfikowany Klient_XFrv

30.10.2019

Placówka

Gdańsk, WAŁY JAGIELLOŃSKIE 26/2

Nie zgadzam się (0)
Jestem bardzo zadowolony...
Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Jestem klientem już kilka lat. Pani kierownik oddziału zawsze jest miła, uśmiechnięta i służy pomocą. Zdecydowanie mogę polecić ten oddział. (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść– RODO)

zalogowany_użytkownik

20.08.2019

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Pomocne miłe Panie...
Pomocne miłe Panie - profesjonalistki z duża ilością wiedzy.

Niezweryfikowany Klient_L5sl

06.02.2019

Placówka

Gdańsk, Grunwaldzka 75

Nie zgadzam się (0)
Placówka mała, wystarczy...
Placówka mała, wystarczy 5 osób, by stała się bardzo ciasna. Jedna z pań kasjerek niezbyt uprzejma. Zachowuje się opryskliwie w stosunku do kolejnych kilku klientów. Sprawia wrażenie osoby mało kompetentnej i aroganckiej. Widoczny nieład na biurku. Poziom i komfort obsługi oraz wystrój i wielkość wnętrza nie zachęcają klientów do korzystania z tej placówki.

zalogowany_użytkownik

11.01.2018

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Życie zmusiło mnie...
Życie zmusiło mnie do odwiedzin miejsca pożyczającego pieniądze... wybór padł na Skok Stefczyka.Od samego wejścia przywitały mnie szerokie uśmiechy Pań pracujących w placówce.Po zajęciu wygodnego miejsca wyłożyłem swoje potrzeby,w odpowiedzi uzyskałem w 100% profesjonalną analizę tego co będzie dla mnie najbardziej korzystne, przy czym Pani nie proponowała sztywno jednego produktu, ale kilka alternatywnych możliwości.Ogólnie uważam że poziom profesjonalizmu Pań z tej placówki jest naprawdę wysoki.Polecam z pełną odpowiedzialnością to miejsce,zresztą sam Skok,jako podmiot pożyczający pieniądze również.

zalogowany_użytkownik

07.05.2017

Placówka

Nie zgadzam się (0)
OK.
OK.

Jasio_1

19.03.2017

Placówka

Jastrzębie Zdrój, Słoneczna 2

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze. Na...
Bardzo dobrze. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Jasio_1

16.03.2017

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Pracownik sprawiał wrażenie...
Pracownik sprawiał wrażenie osoby kompetentnej i dysponującej obszerną wiedzą na temat podejmowanych zagadnień. Odpowiadał na zadane pytania rzeczowo i wyczerpująco. Nawiązywał kontakt wzrokowy i starał się wsłuchiwać w moje uwagi. Aparycja i kultura osobista pracownika była na wysokim poziomie i wzbudzała zaufanie. Podczas wizyty zauważyłem jednak, że lokal wymaga już pewnego odświeżenia. ( brudne ściany, zniszczone fotele)

ARTUR_713

19.01.2017

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Podano mi błędną...
Podano mi błędną informację odnośnie kosztu za dokonanie przelewu. Pracowniczka Kasy Stefczyka zapytana przeze mnie ile wynosi koszt takiej operacji podała cenę niższą, niż rzeczywiście zapłaciłam za chwilę przy kasie. Kiedy zgłosiłam, iż podany przez Panią w kasie koszt nie zgadza mi się z tym, co przed paroma minutami usłyszałam od Innej Pracowniczki, obsługująca mnie Pani, nie miała mi nic do powiedzenia tytułem wyjaśnienia, poza tym, że jej system wskazuje inną kwotę za operację przelewu. Wróciłam zatem ponownie do Pani, która obsługiwała mnie jako pierwsza (zanim skierowano mnie do stanowiska kasy) i poinformowałam, iż podała mi błędną informację. Pani zamiast przeprosin, przyznała się do swojej niekompetencji, tu cytat: "Nie jestem kasjerką, nie wiem ile kosztuje przelew, mogłam się pomylić". Tu zgadzam się z Pracowniczką Kasy Stefczyka - każdy ma prawo do błędu. Niemniej jednak, twierdzę, że skoro nie zna się odpowiedzi na pytanie klienta, to nie podaje się błędnych informacji, tylko sprawdza bądź pyta współpracownika. Obie obsługujące mnie Panie były dalekie od uprzejmości - zwłaszcza Pani w kasie. Odniosłam nieodparte wrażenie, że jakość obsługi jest zupełnie inna kiedy przynosi się środki finansowe do tego miejsca (lepsza), od traktowania w momencie ich zabierania do innej placówki. Być może jest to związane po prostu ze zmianą personelu. Byłam klientką Kasy Stefczyka przez ok. 5 lat i nigdy wcześniej nie wychodziłam z tego miejsca tak poruszona i zdegustowana, jak dzisiaj. Dziś zakończyłam współpracę z Kasą definitywnie.

zarejestrowany-uzytkownik

14.12.2016

Placówka

Piła, BYDGOSKA 11

Nie zgadzam się (0)
Wizyta trwała 22...
Wizyta trwała 22 minuty.Po wejściu do placówki zostałam przywitania zwrotem "dzień dobry”.Pracownik przywitał mnie siedząc,nie uśmiechając się.Na obsługę oczekiwałem 3 minuty,poza jednym otwartym stanowiskiem w placówce przebywał jeszcze jeden doradca,który w tym czasie nie zajmował się obsługą klienta.Podczas sprdokonywania zakupu doładowania sieci Play,pracownik poinformował mnie o usługach oraz ofertach jakie placówka posiada.Zainteresowałam cię ofertą polisy OC komunikacyjną.Podczas odpowiadania na szczegółowe pytania doradcy zwróciłam szczególną uwagę na czystość oraz stan placówki.Było czysto i schludnie,jedyna uwaga,iż niektóre meble wymagały wymiany z uwagi na lekkie uszkodzenia/odrapania.Doradca poinformował mnie o sporządzonej ofercie podając szczegóły jak również zalety.Doradca nie był nachalny przez co wzbudzał zaufanie.P placówkę poleciłabym zainteresowanym.

Katarzyna_4980

20.11.2016

Placówka

Bielsko-Biała, 11 Listopada 1

Nie zgadzam się (0)
Nie polecam, placówka...
Nie polecam, placówka z nie kompetentnymi doradcami

Katarzyna_4941

25.05.2016

Placówka

Bielsko-Biała, Matejki 3

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze. Na...
Bardzo dobrze. Na plus: oferta i cena, wygląd miejsca obsługi, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi.

zalogowany_użytkownik

29.09.2015

Placówka

Łuków, Wyszyńskiego 7

Nie zgadzam się (0)
Źle. Na minus:...
Źle. Na minus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

jarecki

14.02.2015

Placówka

BYDGOSZCZ, GAŁCZYŃSKIEGO 17

Nie zgadzam się (0)
Dobrze. Na minus:...
Dobrze. Na minus: oferta i cena. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Marcin_2179

18.11.2014

Placówka

Szczecin, Wojska Polskiego 44-46

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze. Na...
Bardzo dobrze. Na minus: sprawność obsługi. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Marcin_2179

17.11.2014

Placówka

Szczecin, Krzywoustego 64

Nie zgadzam się (0)
Super. Na plus:...
Super. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Marcin_2179

16.11.2014

Placówka

Szczecin, Krzywoustego 64

Nie zgadzam się (0)

Kasa Stefczyka

Dane firmy

Gdynia

Gdynia, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej 6

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Kasa Stefczyka?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Z uwagi na...
Z uwagi na posiadane przeze mnie produkty kredytowe udałem się do Kasy Stefczyka aby poznać ofertę konsolidacji. Pani konsultantka dość sprawnie dokonała analizy i wszystkich obliczeń i przedstawiła mi trzy oferty. Jednak żadna z ofert nie była dla mnie na tyle atrakcyjna aby z nich skorzystać i gdy kulturalnie odmówiłem Pani przedstawiła mi wszystkie oferty ponownie dwa razy próbując mnie przekonać za wszelką cenę. Ostatecznie odmówiłem i podziękowałem. Jeszcze tego samego dnia wieczorem dostałem sms, że nagle udało się Pani znaleźć inną ofertę, która miała być dla mnie korzystniejsza. Wybrałem się więc na drugi dzień ponownie do placówki. Tym razem czekała na mnie nie moja Pani konsultantka a kierowniczka oddziału. Rozmowa sprowadzała się do tego, że byłem na powrót nakłaniany do skorzystania z poprzednio zaprezentowanych mi ofert a czwarta oferta okazała się jeszcze mniej korzystna. Reasumując - obsługa wydawała się miła i bardzo uprzejma jednak gdy odmówiłem ze skorzystania z ich oferty zaczęli bardzo na mnie naciskać i uważam, że gdyby trafili na osobę mniej asertywną ode mnie to mogliby sfinalizować konsolidację co nie byłoby korzystne dla klienta. Nie ocenię firmy Kasa Stefczyka gdyż może w pozostałych placówkach pracownicy wykazują się zupełnie innych podejściem jednak tej konkretnej placówki nie polecam nikomu.