SKOK

(4.33)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP10 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (88 z 102)

Bardzo miła i...
Bardzo miła i szybka obsługa. Korzystne oferty. Polecam!

Joanna_1582

04.03.2016

Placówka

Gdańsk, Raciborskiego 1C

Nie zgadzam się (0)
Odbierałem w tym...
Odbierałem w tym punkcie obsługi paczkę InPost - pani, która mnie obługiwała, mimo tego, że młoda nie była - odpowiadała cierpliwie na wszystkie, nawet te najdziwniejsze pytana, mimo tego, iż była to sobota (czy tutaj musze koniecznie podpisywac? ale dlaczego?). Na dodatek, oferowane mi promocje nie były w żaden sposób nachalne, wymuszone - bardzo mi się to spodobało. Obsługa bardzo szybka, cierpliwa i miła!

zarejestrowany-uzytkownik

19.08.2015

Placówka

Gdańsk, Subisława

Nie zgadzam się (0)
Niezbyt miła obsługa....
Niezbyt miła obsługa. Trzeba o wszystko pytać. Lokal do poprawy tzn jego wygląd.

zalogowany_użytkownik

19.11.2014

Placówka

Kielce, plac Kościuszki

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie. Miła obsługa,...
Rewelacyjnie. Miła obsługa, szybko i konkretnie można załatwić wszystkie sprawy. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Michał_1979

14.08.2014

Placówka

Rumia, Stoczniowców

Nie zgadzam się (0)
korzystałam z uslug...
korzystałam z uslug tego oddziału jestem zadowolona. Mila obsługa,świetne doradzanie ofert kredytowych pelna perfekcja.

Agnieszka_3859

12.06.2014

Placówka

Myśliborzyce, Bohaterów Warszawy 9

Nie zgadzam się (0)
Dobrze. Na minus:...
Dobrze. Na minus: personel, wygląd miejsca obsługi. Na plus: wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena.

uczciwaocena

16.04.2014

Placówka

Śrem, Chłapowskiego 28

Nie zgadzam się (0)
Jeśli chodzi o...
Jeśli chodzi o SKOK JAWORZNO, znajdujący się w Wolbromiu musze przyznać, że jest to jeden z lepszych i częściej odwiedzanych przeze mnie banków. Głownie chodzi o kompetencje osób tam pracujących. Często dokonuje wpłat i ważne jest aby odbywały się one sprawnie i płynnie, a do tego potrzebni są odpowiedni ludzie, znający się na tym. Jedyny minus to czasem zbyt długie kolejki, ale to jest zrozumiałe, nie tylko ja uważam ten bank za jeden z lepszych w okolicy.

Syllwia9

17.03.2014

Placówka

Wolbrom, Rynek 6

Nie zgadzam się (0)
Wiedza personelu jest...
Wiedza personelu jest dość dostateczna, natomiast jego zachowanie spada poniżej normy właściwego pod względem etycznym. Oferta banku mało atrakcyjna. Nieatrakcyjne warunki umów kredytowych, wysokie oprocentowanie. Długi czas obsługi jednego klienta. Placówka urządzona przytulnie.

zarejestrowany-uzytkownik

09.01.2014

Placówka

Giżycko, Warszawska

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła obsługa,...
Bardzo miła obsługa, chętna do pomocy i uśmiechnięta!

Justyna_1438

17.12.2013

Placówka

Zabrze, 3 Maja 9

Nie zgadzam się (0)
Oceniam bardzo wysoko...
Oceniam bardzo wysoko obsługę i kompetencję tej placówki

Barbara_912

16.10.2013

Placówka

Kielce, Warszawska 15

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie. Na plus:...
Rewelacyjnie. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

zalogowany_użytkownik

10.07.2013

Placówka

Szczytno, Polska 37/18

Nie zgadzam się (1)
Wchodząc do instytucji...
Wchodząc do instytucji zostałam grzecznie powitana.. Pracownicy placówki byli ubrani w służbowe ubrania, w jednolitej tonacji. Podczas dokonywania wpłaty kasjerka skupiła uwage na mojej osobie, przeprosiła za przedłuzajacą się pracę komputera. Pracownica stanowiska obsługi podczas przedłużajacego się oczekiwania udzieliła mi imnformacji na temat konta osobistego oraz zacheciła do jego założenia w przyszłości. Bardzo zadowoliła mnie obsługa oraz kompetencje pracowników.

zarejestrowany-uzytkownik

27.11.2012

Placówka

Piotrków Trybunalski, Słowackiego 138A

Nie zgadzam się (1)
W najbliższym czasie...
W najbliższym czasie będę musiała skorzystać z kredytu konsumpcyjnego, dlatego też postanowiłam się zapoznać z ofertą kilku banków i instytucji finansowych, w celu znalezienia najlepszego rozwiązania. W tym celu odbyłam rozmowę z Panią, która zajmuje się usługami finansowymi w SKOKU. Ponieważ ofert jest bardzo dużo Pani zaproponowała mi indywidualne spotkanie, na którym przedstawi mi różne oferty w zależności od czasu kredytowania oraz wysokości kredytu.

Karolina_1599

14.11.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Czemu pracownicy Call...
Czemu pracownicy Call Center Skok Stefczyka dzwonią do ludzi którzy nigdy nie mieli styczności z tego typu usługami finansowymi? Skąd u diabła mają moje dane? Niedawno miałam właśnie taką sytuacje, dzwoni do mnie kobieta, bardzo szybko się przedstawia i pyta czy mam jakiś kredyt, bo ona ma dla mnie ofertę. Na co ja że nie, i skąd ma mój nr telefonu? Pani stwierdziła że, zostałam wylosowana przez komputer? Stanowczo podziękowałam za ofertę,lekko podirytowana miałam odłożyć już słuchawkę a tu słyszę- to może jest Pani zainteresowana lokatą. Czemu usługi finansowe zaczynają przypominać akwizycję? Może niedługo zobaczymy doradce pod drzwiami...........

Dorota_1009

08.11.2012

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła i...
Bardzo miła i kompetentna obsługa, spokojnie i bez nerwów można załatwic swoje sprawy.Bardzo czesto robie tam przelewy,wchodzac do pomieszczenia Panie zawsze milo witają i odrazu podchodzą do obsługi (w innych placowkach spotykałam sie z tym ,ze musiałam poczekac aż Panie skończa rozmowe która wcale nie dotyczyła pracy)pomieszczenie czyste,przyjemne

Izabela_699

06.11.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Odwiedziłam tą placówkę...
Odwiedziłam tą placówkę ponieważ posiadam tam lokatę terminowa. Placówka w miarę przyjemna i zadbana lecz po raz kolejny zauważyłam zmianę personelu. Pan który mnie obsługiwał nie potrafił mi zaproponować najlepszej oferty. Miałam wrażenie że znam ofertę lepiej od niego... Cały czas dzwonił do kogoś, aby móc odpowiedzieć mi na trudniejsze pytanie. Wizyta trwała bardzo długo a chodziło tylko o przelanie lokaty z konta na koto. Pracownicy nie maja odpowiednich kompetencji aby móc pracować w takim miejscu. Zalecam ostrożność w trakcie wizyty w tym miejscu.

Małgorzata_1860

05.10.2012

Placówka

Lublin, Jana Pawła II 21

Nie zgadzam się (0)
Porównując dwie...
Porównując dwie instytucje finansowe, ulokowane w tym samym budynku, chciałam sprawdzić ofertę kont osobistych. W SKOK bardzo spodobała mi się bardzo profesjonalna obsługa. Pani z którą rozmawiałam wydała mi się profesjonalistką, przedstawiła ofertę kont, sama poinformowała mnie o opłatach za prowadzenie konta.

zalogowany_użytkownik

02.10.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
witam. chciałabym przedstawić...
witam. chciałabym przedstawić państwu swoją opinię na temat skoku zachodniopomorskiego panuje tam baaardzo miła atmosfera ,szybka obsługa , panie tam pracujące chętnie udzielają wszystkich informacji które chcemy uzyskać np. na temat otrzymywania kredytów , wysokości odsetek czy lokat . lokal połorzony w dobrym punkcie, czysty i nowoczesny .

zarejestrowany-uzytkownik

01.10.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
nie jestem zwolenikiem...
nie jestem zwolenikiem bankówa a najbardziej przeciwnikiem kredytów,ale byłem ciekawy jaka maja promozycja dla przecietnego kienta.pan przedstwił mi dosc dobra oferta ,ale za to z wysokim oprocentowaniem.byłem przyjety dosc szybko a same przedstawienie oferty była według mnie za mało szczegołowa.reasumujac ,kazdy ma prawo do wyboru własny bank-probank

JELONEK_1

01.09.2012

Placówka

Działdowo, Jagiełły

Nie zgadzam się (0)
Wypłata z konta...
Wypłata z konta oszczędnościowego przebiegła w bardzo szybkim tempie. Zero kolejek w punkcie. Pani z kasy bardzo sympatyczna. Wypłata odbyła się bez książeczki ale za pomocą samej karty na pieniążki nie trzeba było długo czekać. Wszystko naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Miło szybko i przyjemnie.

Paulina_1012

27.08.2012

Placówka

Gdańsk, M.Reja

Nie zgadzam się (0)

SKOK

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż SKOK?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Świetnie!
Super!