X-KOM

( 4.42 )

Opinie (400)

Super

Świetny sprzęt w atrakcyjnej cenie, obsługa pomocna, dobra lokalizacja

Extra obsługa!

Bardzo sympatyczna obsługa. Konkretne odpowiedzi w danym temacie ( dotyczyło reklamacji). Sprawa załatwiona w przeciągu 10 minut, dwoma rozmowami telefonicznymi ( ten sam konsultant), ponieważ stan magazynowy nie dysponował dokładnie takim samym, wymienianym przeze mnie asortymentem. Bardzo kulturalna rozmowa, z zaangażowaniem ze strony konsultanta, uśmiech "płynął" przez słuchawkę.

Fatalna obsługa czatowa marcina na ich stronie

Marcin nie potrafił znaleźć mi przedmiotów które opisałem mu na czacie więc bez niczego sobie opuścił czat i mnie olał. Tak zachowują się tacy konsultanci xkoma. Data to 03.03.2019 o godz. 1 w nocy. Kolega nadaje się do zwolnienia a nie do pomagania klientom.

Bardzo przyjemna obsługa

Sklep, zatrudniający ludzi, którzy doskonale wiedzą co sprzedają i dlaczego. Fajnie doradzają w kwestii własnych promocji i nie tylko. Wystrój sklepu też niczego sobie. Na pewno jeszcze nie raz do nich wrócę.

Super obsługa, chociaż wiadomo, że mogłoby być lepiej

Jestem bardzo zadowolony z obsługi w tymże salonie. Sprzedawcy są mili, potrafią wytłumaczyć różnice między jednym, a drugim sprzętem i pokazać przełożenie na realny świat. Czasami chodzę do x-komu właśnie sprawdzić wiedzę sprzedawców, ponieważ studiuje na AGH na informatyce i przyznaję, że jest naprawdę dobra. Pół gwiazdki mniej za długie kolejki wynikające pośrednio z chęci wysłuchania klienta, dopasowania do niego i bycia miłym (czasami aż za bardzo)

Klika wizyt w tym salonie już za mną.

Zdecydowanie największy a zarazem jedyny w mojej opinii minus tego salonu to kolejki, gdy jest duży ruch to czeka się nawet kilkanaście minut. Całość ratuje system biletów, który jasno informuje o statusie kolejki - zauważyłem, ze dla niektórych to problem bo zdarzyło się dwóm osobom czekać w kolejce bez biletów a gdy się o tym dowiedzieli wyszli zmieszani. Dużo wystawionego sprzętu z różnych półek cenowych, <dzięki wspomnianym biletom kolejkowym> można obejrzeć w międzyczasie. Wystawione są popularne przedmioty z dobrym stosunkiem ceny do jakości. Oddanie zakupionego produktu do reklamacji nie stanowi większego problemu, wystarczy przynieść całość z dowodem zakupu i po krótkich oględzinach i zrobieniu kilku zdjęć po kilku minutach wychodzimy z potwierdzeniem przyjęcia sprzętu. Odbiór po tygodniu w tym samym salonie - słuchawki dostałem fabrycznie nowe a mysz została naprawiona. Jeśli chodzi o zakup to warto przejrzeć najpierw ofertę na stronie (to mimo wszystko bardziej salon niż sklep). Widać, że personel jest w temacie elektroniki i zwraca uwagę na istotne szczegóły. Według mnie najlepszy sklep internetowy z elektroniką.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Bardzo pomocni Doradcy. Zależało mi na najszybszej dostawie i realizacja trwała jeden dzień. Rewelacja, wystarczyło im moje słowo, że właśnie wysłałam przelew.

Odwiedzałeś ostatnio X-KOM?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Fujitsu Siemens

(5.00 )

Hewlett-Packard

(2.82 )

Inwazja PC

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem