Jakość Obsługi

ORLEN

( 4.16 )

Polski koncern paliwowo-energetyczny, lider wśród przedsiębiorstw petrochemicznych w Europie środkowo-wschodniej. Klienci PKN ORLEN mogą korzystać z programów lojalnościowych takich jak karty paliwowe czy karty VITAY. Stacje ORLEN to nie tylko wysokiej jakości paliwo, ale również dobrze wyposażone sklepy, sieć kawiarni STOP CAFE, myjnie oraz usługa kurierska "Stacja z paczką".

Opinie (11228)

Niemiła obsługa..

Będąc ostatnio na stacji paliw Orlen pracownik obsługi nie wiadomo czy to mężczyzna czy kobieta prosząc o hot-doga nie spytała czy bułka ma być jasna czy ciemna tak samo i z parówka i z sosem. Jest nie miła nieuprzejma i zero uśmiechu, koszt hot-doga wynosi 4,99 a kasjerka mówi 5,00 zł..

Nieprofesjonalne podejście do klienta

Dnia 02.11.2019 zatrzymaliśmy się na ww. stacji aby zjeść coś ciepłego. Po wejściu do budynku za ladą zastałem obsługę podczas przekazywania zmiany a także dwie osoby "po cywilnemu"... które bardziej przyciągały uwagę obsługi niż klienci którzy chcieli być obsłużeni. Poprosiłem o hot-doga i kanapkę na ciepło. Podczas przyjmowania zamówienia nie poinformowano mnie iż w ofercie nie ma bułek typu grahamka pomimo, że o taką poprosiłem. Poza tym bułki do hot dogów nie znajdowały się przy ladzie tylko została przyniesiona pojedynczo z zaplecza. Dodatkowo hot dog którego zamówiłem jak i kanapka typu "Ciabatta z jakiem i bekonem" nie zostały odpowiednio podgrzane tylko "wrzucone na przysłowiowe 5 sekund". Jeśli składam zamówienie na produkty na ciepło to oczekuję, że takie będą a nie prawie zimne. Osoba, która nas obsługiwała była "świeżym" pracownikiem, rozumiem, że trzeba czasu aby opanować i poznać wszystkie procedury ale dziewczyna, która z nią pracowała była tam dłuższa stażem i powinna dopilnować nowego pracownika. Proszę o zwrócenie uwagi na ww. problemy ponieważ takie traktowanie klienta nie jest z pewnością zgodne ze Standardem Obsługi Klienta w firmie Orlen.

Sprawnie, czysto i przyjemnie

Polecam tą stację, ze względu na miłą i sprawną obsługę (aż chce się wracać, szczególnie gdy na zmianie jest blondynka z krótkimi włosami, która swym uśmiechem poprawia odrazu samopoczucie) oraz czystość w łazience, co w niektórych orlenach jest rzadkością.

Super obsługa, bardzo miłe miejsce

Stacja benzynowa choć bardzo mała, posiada bardzo dobry personel, chętny do pomocy i odpowiadania na pytania. Szczególnie Pan, który pomaga nalewać paliwo, poświęca swój czas również na to żeby pomóc rozwiązać każdy kłopot klientowi, mnie pomógł wyjechać, kiedy zastawiło mnie inne auto, choć wcale nie musiał tego robić.

Bardzo miła obsługa

25.10.2019 tankowałem na stacji Orlen. Gdy wszedłem do środka zostałem bardzo miło i sympatycznie przywitany. Pani która mnie obsługiwała miała szeroki uśmiech zaproponowała kawę i ciastko do rachunku za paliwo. Byłem pozytywnie zaskoczony jej zachowaniem. Na pożegnanie życzyła mi miłego dnia i szerokiej drogi. Taka przesympatyczna obsługa zdarza się nie często więc tym bardziej byłem zaskoczony jej podejściem do klienta.

Szybka i miła obsługa

Zawsze miła uśmiechnięta i kompetentna załoga zawsze gotowa do pomocy. Zakupy tam to prawdziwa przyjemność bez względu na porę dnia i nocy.

Bardzo fajna stacja

Jestem zadowolona z obsługi na tej stacji paliw bardzo miły pan na podjeździe uprzejmie mówi dzień dobry i pyta czy w czymś pomóc. Obsługa przy kasie bardzo szybka miła i sprawną ,czysto w toalecie.

Bardzo miła i uśmiechnięta załoga.

Stacja Paliw zalkalizowana w centrum miasta o bardzo dużym ruchu klientów. Mimo to na SP zawsze jest czysto. Pracownicy tej stacji zawsze są uśmiechnięci i mili. Towary w witrynie chłodniczej zawsze są świeże i pachnące i zachęcająca do zakupu. Pomono dużego ruchu panuje nie ma kolejek do kasy. Bardzo czysta i pachnąca toaleta. Na palcu prcuje zwykle Pan, który chętnie pomaga przy tankowaniu. Rewelacja i Polecam.

Pełna klapa brak dobrej obslugi

Zamawiając rumsztyna poprosiłem o sos belgijski jednakże pani w kostce poinformowała mnie że sos jest standardowy i podała taki jaki chciała. Standard może być w obsłudze nie w wydawaniu klientowi tego czego sobie nie rzyczy gdyż może mieć uczulenie na dany produkt a nie jest poinformowany i tym co dostał. Na innych stacjach Orlenu nie ma tego problemu. Także obsłużenie było na poziomie 1. Dziękuję

Wielozadaniowi pracownicy

Podczas trwającej akcji zdrapka każdy z pracowników bardzo stara się zaproponować zestaw, który umożliwi otrzymanie zdrapki. Niestety nie zawsze jest to chyba możliwe ze względu długiej kolejki, z trzech kas często kasa gastro jest nie obslugiwana z prostych przyczyn przygotowywanie posiłków. Toalety na stacji są zazwyczaj czyste, a sklep pracownocy w miarę możliwości na bieżąco zaopatrują.

Bardzo dobrze.

Obsługa dość miła, kulturalna, pomocna

Bardzo dobrze.

wysokie ceny paliw, miła obsługa

Odwiedzałeś ostatnio ORLEN?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • myjnia
  • Kawiarnia
  • kawa na wynos
  • sklep
  • paliwa
  • stacja paliw

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.50 )

BLISKA

(3.72 )

BP Stacje Paliw

(4.21 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem