Slovnaft Partner

(2.30)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (7 z 13)

Słabo. Na tej...
Słabo. Na tej stacji tankuje czasami przejezdnie.Cena paliwa jest droga a jakość paliwa jest gorsza od konkurencji.Obsluga jest ok ale mogła by sie bardziej starać. Na minus: personel, oferta i cena. Na plus: wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Arturox3

12.11.2014

Placówka

Wodzisław Śląski, Marklowicka 38

Nie zgadzam się (2)
Miejsce obserwacji c.p.n....
Miejsce obserwacji c.p.n. SLOVNAFT w Kazimierzy Wielkiej na wylocie do Krakowa .Podjechałem nad ranem na stacje c.p.n slovnaft po czym zatankowałem samochód i podszedłem do kasy i zadzwoniłem dzwonkiem aby zapłacić za paliwo po 5 min podeszła kasjerka taka zaspana i z rykiem na mnie ,że była w W.C. i nie dała rady podejść , a wiem,że na takiej stacji pracują po 2 osoby ,gdzie była 2 osoba ????????

Adrian_334

19.11.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (1)
Tankowanie pojazdu. Niewielka...
Tankowanie pojazdu. Niewielka stacja paliw z 4 dystrybutorami i stacją napełniania LPG. Jedna osoba przy LPG którą tankował pracownik stacji. Po napełnieniu baku udałem się do sklepiku w którym znajduje się kasa. Miłe "dzień dobry". Po uiszczeniu opłaty porozglądałem się troszeczkę, wszędzie czysto (mimo iż obecnie stacja się rozbudowywuje), towar równiutko poukładany. Obsługa miła i nienagannie ubrana pożegnała mnie słowami "dowidzenia, zapraszamy ponownie".

petekps

29.09.2012

Placówka

Libiąż, Oświęcimska

Nie zgadzam się (0)
Stacja z daleka...
Stacja z daleka widoczna za sprawą jaskrawych kolorów oraz za sprawą lokalizacji, która jest bliska drogi. Na miejscu zastałem porządek zarówno w otoczeniu stacji jak również przy dystrybutorze. Paliwo w porównywalnej cenie co na innych stacjach w okolicy. Proces tankowania przebiegł bezproblemowo wiec kolejnym krokiem było zapłacenie. W środku czysto, personel przywitał mnie gdy podszedłem do lady. Zapłaciłem kartą co nie sprawiło żadnych problemów. Zaproponowano mi również zakup jakichś promocyjnych artykułów. Obsługa bardzo sympatyczna i kompetentna. Sklep czysty i uporządkowany. Paliwo dobre i w umiarkowane cenie.

SECRETSERVICE

24.04.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Od czasu do...
Od czasu do czasu tankuję w tym miejscu, jednka stacja ta nie zachęca do zakupów, ponieważ są tam wysokie ceny paliw. Kidy zatankowałem samochód udałem się do kasy, aby zapłacić za paliwo. Przy kasie obsługiwała kobieta, a przy drugiej stał mężczyzna. Płaciłem kartą kredytową oraz chciałem faktur VAT. Trwało to kilk minut. Podczas oczekiwania na fakturę pracownicy rozmawiali pomiędzy sobą na tematy prywatne. Nie było to zbyt przyjemne la mnie i nie powinno mieć miejsca.

OBSERVATORE

16.07.2011

Placówka

Wodzisław Śląski, Marklowicka 38

Nie zgadzam się (6)
obsługa chyba za...
obsługa chyba za kare tam pracujeza kare bardzoniemiła atmosfera jesli chcesz zatankowac gaz wez ze sobą kawe stoisz pod dystrybutorem a obsługa się nasmiewa wewnątrz budynku i chamsko czeka az nacisniesz jak muwia dzwonek bo skąd mają wiedziec czego chcesz ok 1 km jadąc dalej stacje z całkiem innej bajki

slawek843p

30.05.2010

Placówka

Nie zgadzam się (31)
Stacja paliw pod...
Stacja paliw pod szyldem "Slovnaft" znajduje się na obrzeżach miasta. Położenie stacji nie jest jednak atrakcyjne. Na ogół mieszkańcy tankują bliżej centrum miasta. Stacja "Slovnaft" jednak wiele nie robi w dziedzinie marketingu, promocji, aby konkurować z innymi sieciowymi stacjami paliw. Przede wszystkim cana paliw jest o 1 do 2 groszy niższa od cen konkurencji w mieście, co jest zadną zachetą do tankowania na tej stacji. Stacja nie posiada programu lojalnościowego jak inne konkurencyjne. Obsluga stacji jest neutralna lub nawet mozna stwierdzić bardzo odpychająca klienta. Pracownicy stacji wygladaja na zmęczonych i jakby byli automatami. W przypadku produktów żywnościowych i nieżywnościowych stacja Slovnaft jest na poziomie srednim. Przy dystrybutorach ładnie i przejrzyście, dostępne są myjski do szyb wraz z wodą zawierający płyn.

OBSERVATORE

13.05.2010

Placówka

Wodzisław Śląski, Marklowicka 38

Nie zgadzam się (36)

Slovnaft Partner

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Slovnaft Partner?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?