nk.pl

(3.11)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (273 z 288)

Nie wiem po...
Nie wiem po co są Admini na Naszej Klasie....?! Napisałam kilka próśb o usuniecie wpisów podałam linki i niezbędne informacje i cisza, zero odpowiedzi i zero jakiej kolwiek pomocy! Albo są tak leniwi albo po prostu nie potrafią pomóc! Nie dziwię się że ten portal umiera przy takiej pomocy ze strony ludzi którzy są odpowiedzialni za pomaganie a tego nie robią to zrozumiałe że użytkownicy usuwają konta...!! Ja też za niedługi czas tak zrobię i każdemu będę doradzała trzymać się z daleka od tego portalu!!!! Nie pozdrawiam administratorów.

Klient_zM20

11.08.2019

Placówka

Nie zgadzam się (0)
dobra
dobra

zarejestrowany-uzytkownik

18.06.2017

Placówka

Nie zgadzam się (0)
PELNA KULTURA''
PELNA KULTURA''

elcia123456

10.04.2015

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
witam nie mam...
witam nie mam pojęcia jak na grze używać tych eurogąbek :)

ewusiia

21.03.2015

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Portal społecznościowy oferujący...
Portal społecznościowy oferujący także możliwość grania w różnego rodzaju gry. Korzystam z tej możliwości. Tradycyjnie, jak codzień, odwiedziłem dziś moją wirtualną farmę. W oczekiwaniu na załadowanie gry, byłem zmuszony do obejrzenia reklamy. Na wstępie gry jak zwykle wyskakuje kilka okienek z nowościami, co też jest irytujące. Sama gra zajęła mi koło 5 minut.

Michał_1686

20.01.2013

Kontakt online

Nie zgadzam się (3)
Portal społecznościowy, gdzie...
Portal społecznościowy, gdzie można mieć swoje konto ze zdjęciami. Można przeglądać też tam konta znajomych czy innych użytkowników. Dzięki temu wiem, co się czasem dzieje u znajomych lub kto ma urodziny. Istnieje możliwość kontaktowania się poprzez ten portal. W ofercie znajdują się również gry. Dodatkowe opcje można włączyć używając "Eurogąbek", które wcześniej trzeba wykupić.

Michał_1686

01.01.2013

Kontakt online

Nie zgadzam się (3)
Tragedia! Kto prowadzi...
Tragedia! Kto prowadzi grupę na nk wie, że nie ma szans by się wybić i mieć coś lepszego, miałem grupę to administrator nk, tak admin nk PAWEŁ KUBIAK usunął mi konto i ukradł mi grupę, oczywiście po wielu kłótniach odzyskałem ją, a potem admini zrobili swoją, zaczęli ją wszędzie polecać i oczywiście tamta była popularna a do mojej mało kto zaglądał.. i ja się pytam, zamiast zachęcić aktywnych użytkowników nk, a takich jest coraz mniej to po prostu odstraszają, chcą być sami we wszystkim najlepsi, a jak pisze w sprawie grupy na formularz to nikt nie raczy odpisać.. :)

zalogowany_użytkownik

20.12.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (3)
Na początku istnienia...
Na początku istnienia dynamiczny, prowokujący do spotkań klasowych po latach. odnajdowania dawnych przyjażni, zamieszczania zapomnianych zdjęć z lat szkolnych itp. Potem pojawiło się mnóstwo fikcyjnych profili- jedne reklamowe, inne wręcz ordynarne, a to głównie za sprawą zamieszczania niecenzuralnych zdjęć i takich też komentarzy. W takiej sytuacji poważnie traktujący portal użytkownicy nie bardzo znajdowali na nim swoje miejsce...

zarejestrowany-uzytkownik

15.12.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (1)
Nasza klasa,to portal...
Nasza klasa,to portal społecznościowy,gdzie można spotkać się na czacie ze swoimi dawnymi kolegami i koleżankami,w sensie pisania[z tymi,z którymi na co dzień się nie widzimy].Istnieje możliwość dyskutowania na forum[oczywiście w formie pisemnej] oraz uczestnictwa w grach internetowych[on-line];korzystania z konkursów i innych aplikacji. Precyzyjnej pomocy udziela fachowy serwis techniczny NK. Zachęcam do bycia użytkownikiem Naszej Klasy!!!

TRUSKAWEK77

13.12.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (3)
bardzo słaba obsługa...
bardzo słaba obsługa klienta, . Ktoś w moim imieniu zaczął dodawać wpisy , jak poprosiłem o ich usunięcie, zostałem zlekceważony . Poza słabą obsługą, słabe zabezpieczenia, jak to możliwe że ktoś dodał wpisy za mnie, a nk twierdzi że nikt się nie włamał mi na konto ? Postanowiłem usunąć konto chroniąc moje dane osobowe.

roko

10.12.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (3)
Portal nk.pl jest...
Portal nk.pl jest jednym z portali społecznościowych umożliwiających komunikację wszystkich internautów, którzy są w nim zalogowani. Można w nim dodawać i komentować zdjęcia, wpisy innych na śledziku. Można także utworzyć wydarzenie i zaprosić na nie znajomych. Większość usług jest darmowych, za pozostałe, np. kartki świąteczne trzeba wykupić eurogąbki. Portal jest szczególnie przydatny dla osób, które nie mają na co dzień ze sobą kontaktu. Nie podoba mi się w nim natomiast to, że na śledziku dodawane są komentarze z gier, co powoduje, że czasem można nie zauważyć jakiegoś ważnego wpisu.

Sylwia_957

26.11.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (2)
Portal społecznościowy. Powoli...
Portal społecznościowy. Powoli coraz więcej osób z niego rezygnuje. Ja sama już nawet nie mam zdjęć. Kiedyś NK była super stroną, ale została wyparta przez inne, lepsze, bardziej globalne. NK używam jedynie do przeglądania zdjęć dodanych przez znajomych i utrzymywania kontaktu z kilkoma znajomymi nie posiadającymi FB. Coraz to nowsze funkcje, dodawane przez moderatorów nie usprawniają strony, a tylko (jak dla mnie) powodują ogólny chaos. Szczególnie nowy sposób przeglądania zdjęć i chęć upodobnienia się do FB. Nie przepadam za tą stroną, tak więc też nie polecam.

Aleksandra_1306

30.10.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (1)
Moja obserwacja dotyczy...
Moja obserwacja dotyczy portalu internetowego nk.pl znanego kiedyś jako naszaklasa. Na początku bardzo lubiłam ten portal, szczególnie podobała mi się jego idea, która teraz już niestety zanikła. W chwili obecnej ważne są tylko jakieś śledziki, eurogąbki i inne bzdety, które nie mają absolutnie żadnego powiązania z odnajdywaniem znajomych sprzed lat.

Weronika_152

05.10.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Coraz gorsze wrażenia...
Coraz gorsze wrażenia z korzystania z serwisu. Praktycznie wchodzę na nk raz w miesiącu albo nawet rzadziej. Portal był ciekawą nowością, czymś świeżym, fajnym pomysłem a teraz zamienia się w nasyconego reklamami, jakimiś eurogąbkami i dziwacznymi śledzikami i innymi dziwolągowatymi funkcjami, które zamieniają go w tandetę.

Marta_1410

03.10.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Portal nk.pl znany...
Portal nk.pl znany wcześniej jako Nasza klasa. Początkową ideą było odnajdywanie znajomości ze szkolnych lat. Obecnie jest to bardziej rozbudowany serwis, gdzie można korzystać z funkcji czatu, tablicy czy też gier. Niemniej jednak wiele elementów zaczynało w pewnym momencie przypominać rozwiązania zastosowane na facebooku. Sama bardzo rzadko korzystam z portalu.

Kirenne

07.09.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (2)
Dnia 16 sierpnia...
Dnia 16 sierpnia dokonała rejestracji na portalu społecznościowym Nasza Klasa. Jest to jeden z najpopulaniejszych portali obok Facebooka i Grona na rynku sieciowym. Regułą portalu jest odnajdywanie znajomych z dawnych lat szkolnych. Kazdy uczestnik przynalezy do odpowiedniej szkoly i uczeszczanej kalsy umozliwiajac tym samy szybsze porozumiewanie sie ludzi. Portal umożliwia dodawanie opisow i zdjec własnego autorstwa. Portal umożliwia rowniez kontakt osobom nie nieuczeszczajym jednoczesnie do klasy lecz odnalezienie zaginionej rodziny czy znajomych sprzed lat. Portal jest uciazliwy zwazajac na czestotliwoc emitowanych reklam, uaktualnien, wywyslow zalozycieli czy chociazby haosu wokoł superGabek.

Aleksandra_863

23.08.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (3)
Przestarzały moim zdaniem...
Przestarzały moim zdaniem portal Naszaklasa.pl jest nieporównywalny do popularniejszego Facebooka. Portal używa ''przedpotopowego'' śledzika by naśladować konkurencyjny i popularniejszy portal. Próby są te jednak bardzo nieudolne. Portal ten polecam już tylko wyłącznie dojrzalszym ludziom, którzy nie mają czasu na przesiadywanie przed ekranem przeglądarki internetowej i chcą się porozumieć z osobami, których nie widzieli od czasów szkolnych.

Yankess

22.08.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (4)
Społecznościowy portal. Kiedyś...
Społecznościowy portal. Kiedyś był konkretny. Dzięki niemu można było znaleźć wielu znajomych i odnowić stare kontakty. Było dobrze do momentu kiedy w grę wszedł Facebook, oraz szereg unowocześnień wprowadzonych przez administratorów i twórców NK.pl. Miały one ułatwiać życie, a skomplikowały. Zaletą jest wiele gier, choć niektóre nie są dopracowane do końca i po osiągnięciu pewnych poziomów traci się sens dalszej gry.

zarejestrowany-uzytkownik

22.08.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (3)
Strona ta znacznie...
Strona ta znacznie ułatwia w odnalezieniu swoich starych znajomych z czasów szkolnych i nie tylko. Dużym plusem tego portalu jest tworzenie profili klas, dzięki czemu osobą jest jeszcze łatwiej siebie odnaleźć. Strona pozwala na odnalezienie danej osoby po wpisaniu jego np. ksywy, nazwiska panieńskiego czy aktualnego, miejscowości z której pochodzi lub aktualnie mieszka. Do każdego można napisać wiadomość, którą odczyta w dowolnym czasie. Można także umieścić swoje aktualne zdjęcie. Strona ta od samego początku była łatwa w obsłudze, co bardzo ułatwia odnajdywanie znajomych osobom nie mającym dużej styczności z komputerem. Na stronie zaczęły się pojawiać różnego rodzaju aplikacje dzięki czemu można sobie umilić wolny czas.

zalogowany_użytkownik

14.08.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (3)
Moja obserwacja dotyczy...
Moja obserwacja dotyczy portalu internetowego nasza klasa. Jest to pierwszy tego typu polski portal. Bardzo podoba mi się zarówno idea tego serwisu jak i kolorystyka oraz grafika. Serwis daje szereg możliwości by móc odnowić swoje stare znajomości lub po prostu odszukać znajomego. Łatwość w poruszaniu się po stronie zachęca użytkowników w każdym wieku. Polecam

Weronika_152

04.08.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (2)

nk.pl

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż nk.pl?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Nie wiem po...
Nie wiem po co są Admini na Naszej Klasie....?! Napisałam kilka próśb o usuniecie wpisów podałam linki i niezbędne informacje i cisza, zero odpowiedzi i zero jakiej kolwiek pomocy! Albo są tak leniwi albo po prostu nie potrafią pomóc! Nie dziwię się że ten portal umiera przy takiej pomocy ze strony ludzi którzy są odpowiedzialni za pomaganie a tego nie robią to zrozumiałe że użytkownicy usuwają konta...!! Ja też za niedługi czas tak zrobię i każdemu będę doradzała trzymać się z daleka od tego portalu!!!! Nie pozdrawiam administratorów.