Fabryka Formy

(3.77)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP3 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (30 z 121)

Korzystam z siłowni...
Korzystam z siłowni regularnie i jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi tej firmy.

Iwona_839

31.12.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Generalnie obsługa dobra....
Generalnie obsługa dobra. Lecz bardzo problematyczna przy rozwiązywaniu umów.

Klient_nEE2

31.12.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Nie, bo nie...
Nie, bo nie lubie

Klient_4ati

16.01.2020

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Może przez okres...
Może przez okres noworoczny ale jest tłoczno. Trzeba czekać na sprzęt i do tego za tę cenę spodziewałbym się lepszej jakości. Szkoda, że klub czynny do 22:30 co jak na standardy dużego miasta jest dużym minusem.

Klient_xF61

16.01.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobra obsługa...
Bardzo dobra obsługa super ludzie i dobry sprzęt. A tak to Wesołych świąt

Patryk_293

12.12.2019

Placówka

Gorzów Wielkopolski, Górczyńska 23

Nie zgadzam się (0)
Bez komentarza
Bez komentarza

zalogowany_użytkownik

01.11.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Blisko domu, co...
Blisko domu, co prawda mogłyby być lepsze zabezpieczenie szafki.

zalogowany_użytkownik

01.11.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Dobra lokalizacja
Dobra lokalizacja

Klient_EwbY

29.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
jedyny zarzut to...
jedyny zarzut to jest obiecywanie pomocy na początku przystąpienia do klubu a rzeczywistość inna bajerowanie z koleżankami itp a jak coś się chce to nie maja teraz czasu i kierują do trenera personalnego za którego oczywiście trzeba płacić (Gorzów Wlkp)

Łukasz_1586

24.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Siłownia jak siłownia
Siłownia jak siłownia

Olga_114

24.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Pracownicy skoncentrowani jedynie...
Pracownicy skoncentrowani jedynie na obsłudze przy stanowisku. Po wejściu do sali ćwiczeń brak pomocy w obsłudze maszyn do ćwiczeń.

Karolina_2297

21.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
To jest siłownia,...
To jest siłownia, a nie plac zabaw dla dzieci, obsługa nie zwraca uwagi na higenę niektórych osób, bo nieprzyjemne jest ćwiczyć na ławeczce po kimś spoconym

Klient_VI5P

17.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Pracownicy niezorientowani na...
Pracownicy niezorientowani na klienta

Klient_G07E

16.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Sprzęt widocznie zużyty,...
Sprzęt widocznie zużyty, obsługa miła i potrafiąca doradzić w problemach zdrowotnych

Paulina_1730

04.12.2018

Placówka

Żory, al. Zjednoczonej Europy 39

Nie zgadzam się (0)
Siłownia mieści się...
Siłownia mieści się w CH Posnania co jest atutem ponieważ zawsze po treningu można zrobić zakupy, skorzystać z restauracji. Personel bardzo przyjazny, od wejścia zainteresowany klientem, bardzo pomocny. Szatnie czyste i dość duże, wygodne szafki. Czystość w łazienkach bardzo zadowalająca. Możliwość skorzystania z basenu jest kolejnym dużym atutem. Maszyny na siłowni bardzo dobre, wyposażenie siłowni oceniam dobrze, możliwość wykonania bardzo dobrego treningu.

PAULINA_1859

19.06.2018

Placówka

Poznań, Pleszewska 1

Nie zgadzam się (0)
Brak kompetencji ze...
Brak kompetencji ze strony osoby zajmujacej sie podpisywaniem umow, brak informacji o 30-dniowym okresie wypowiedzenia umowy w dniu podpisania umowy na czas nieokreslony. Mieszkajac na stale za granica prosilam o karnet na miesiac na czas mojego pobytu w Polsce. Podpisujac umowe pani nie ostrzegla mnie o 30dniowym okresie wypowiedzenia umowy i nie zaproponowala mi wydruku na rozwiazanie umowy, ktore powinnam dostac w dniu podpisania umowy. Po 4 miesiacach otrzymalam pismo od firmy windykacyjnej o koniecznosci zaplaty ponad 500zl za nieoplacanie karnetu. Problem w tym, ze wczesniej nie poinformowano mnie przez pismo (adres w Polsce na umowie) ani przez emaila o koniecznosci uregulowania karnetu. Brak profesjonalizmu !

aga_87

11.12.2015

Placówka

Gorzów Wielkopolski, Górczyńska 23

Nie zgadzam się (0)
Osoby na recepcji...
Osoby na recepcji bardzo miłe i zawsze uśmiechnięte.Jeśli chodzi o ofertę klubu to jest dosyć bogata.Oferują różne zajęcia :pilates, bodypumb.indoor walking,spinning itp.Nie podoba mi się jednak zachowanie trenerów, którzy siedzą głównie przy komputerze np. na fb zamiast ciągle być na sali i pilnować techniki wykonywanych ćwiczeń.Wykupiłam w klubie plan treningowy,trener był bardzo miły, a jak już zapłaciłam i odebrałam często udawał, że mnie nie widzi.Miałam wrażenie, że problemem dla niego jest jak zadam mu jeszcze kilka pytań.

Megan888

02.08.2015

Placówka

Lublin, Al. Wincentego Witosa 32

Nie zgadzam się (1)
Bardzo dobra siłownia,...
Bardzo dobra siłownia, oferuje wiele ciekawych zajęć grupowych, a także profesjone wsparcie trenerów personalnych, dobra lokalizaca, a także komfortowe godziny otwarcia klubu.

Mateusz_1143

08.07.2015

Placówka

Poznań, Hetmańska 91

Nie zgadzam się (3)
Korzystałam z usług...
Korzystałam z usług trenera personalnego. Zdecydowanie polecam ten klub każdemu. Jeśli chodzi o wyposażenie to sprzęt mają bardzo dobry jakościowo i bardzo dużo różnych urządzeń. Wystrój i klimat porsty sportowy idealny do treningu. A trenerzy personalni to prawdziwi profesjonaliści, naprawdę wiedzą co robią i jak porządnie ustawić plan ćwiczeń.

Justyna_1768

27.05.2015

Placówka

Poznań, Bolesława Krzywoustego 72

Nie zgadzam się (3)
Klub "Fabryka Formy"...
Klub "Fabryka Formy" w Toruniu jest jednym z lepszych klubów fitness w których byłam. Kiedy przyszłam tam po raz pierwszy otrzymałam dużo pozytywnej energii i wsparcia od trenerów personalnych. W ramach karnetu mogłam wykorzystać jeden trening wprowadzający, który miał na celu zapoznać mnie z wykorzystywaniem różnych maszyn do ćwiczeń. Pomimo to większość czasu spędzałam na sali fitness i na zajęciach grupowych. Uważam, że większość instruktorów fitness wypełnia swoją rolę, a ćwiczenia są bardzo przyjemne i wykonywane w dobry sposób. Dużym plusem jest fakt, że Fabryka Formy posiada zajęcia" Body pumping", czyli ćwiczenia z obciążeniami. Jest to pozytyw ponieważ w innych klubach nie ma tego rodzaju ćwiczeń. Dużym minusem jest dla mnie fakt, że przychodząc rano na zajęcia ok. godziny 8, często się one nie odbywały i musiałam wrócić do domu kiedy nie miałam ochoty zostawać na siłowni. Poniżej 3 osób na sali, zajęcia są odwoływane bez wcześniejszego uprzedzenia. Być może zapisy na wszystkie zajęcia rozwiązywały by ten problem. Dużym pozytywem tego klubu fitness jest też czystość w łazienkach ,a także duża liczba pryszniców, co wyklucza czekanie w kolejce. Na koniec chciałabym wspomnieć o minusie, jakim jest duża cena karnetu i brak wyboru. W tym momencie karnet kosztuje ponad 120 zł i nie ma innej opcji. Ja kupowałam karnet z przedsprzedaży więc płaciłam 89 zł. Jednak osoby kupując go teraz nie mogą liczyć na promocje czy rabaty.

Natalia_1054

07.05.2015

Placówka

Toruń, Żółkiewskiego 15

Nie zgadzam się (3)

Fabryka Formy

Fabryka formy powstała z pasji od sportu i zdrowego stylu życia. Firma pokłada swoją wiarę w stwierdzenie, że ruch to najlepszy i najprostszy sposób na zachowanie zdrowia, dobrej kondycji i pozytywnej energii w ciągu dnia. Zajęcia w Fabryce Formy są skierowane zarówno do najbardziej wymagających sportowców oraz osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę. W ofercie znajduje się szeroki wachlarz zajęć od jogi, przez ogólnorozwojowe programy treningowe po treningi siłowe. Kluby Farbryki Formy znajdują się obecnie w miastach na terenie Polski, między innymi w Poznaniu, Warszawie, Toruniu, Katowicach, Lublinie i Bydgoszczy.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Fabryka Formy?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Bardzo źle.
Bardzo źle.