GRYCAN

( 4.27 )

Opinie (2419)

Super obsługa

W kawiarni czysto. Produkty smaczne. Mimo dużego ruchu w kawiarni, zamówienie szybko zostało przyniesione do stolika. Pani zaproponowała zbieranie pieczątek.

Super obsługa

Bardzo miła obsługa. Sprzedawcy konkretni i zorientowani w produktach. Potrafią doradzić i znają składy produktów. Czysto i schludnie. Przede wszystkim bardzo smacznie.

Super

Jeżeli chodzi o obsługę to bardzo uprzejma , szybka obsługa . Jestem zadowolona .

Wyśmienicie!

Przemiły Pan, który obsługiwał mnie i moją dziewczynę. Zaproponował zbieranie pieczątek, by dostać darmowy koktajl/sok. Wyraził również swoje upodobania co do rodzajów lodów, co było bardzo pomocne przy wyborze smaków. Czystość przy stolikach i w obrębie kasy imponująca.

Dobrze.

Bez szału, ale jednak smacznie.

Odwiedzałeś ostatnio GRYCAN?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • Kawiarnia

Podobne firmy w okolicy

coffeeheaven

(3.52 )

Costa Coffee

(3.77 )

Cafe w Biegu

(4.91 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem