Biedronka

( 3.34 )

Opinie (24814)

Przyjemna obsługa

W sklepie pracują bardzo przyjazne Panie które mimo widocznego natłoku obowiązków potrafią zarazić uśmiechem. Dużym minusem sklepu jest wszechobecny bałagan i nieład. Towar jest dosłownie wszędzie i dosyć często niełatwo jest odnaleźć prawidłową cenę. Mimo panującego nieładu jest w czym wybierać - zdecydowanie szerszy asortyment niż w innych Biedronkach.

Niesporządek na hali sprzedażowej

To jeden z tych sklepów sieci Biedronka, w których ciężko cokolwiek odnaleźć ze względu na duży niesporządek i brak jakiegokolwiek ładu. Sklep sprawia wrażenie brudnego (nieumyte półki oraz podłoga). Słaba dostępność produktów. Obsługa odpowiednia zachowująca wszelkie standardy oraz gotowa do pomocy.

Super, czysto Schludnie

Porządek na sklepie, miła obsługa, duży wybór towarów niestandardowych ( w porównaniu do innych biedronek) możliwość wyboru więcej rzeczy dodatkowych z akcji tematycznych, polecam!

Standardy nie do końca są zachowane

Obsługa klienta- 4 Czystość sklepu-2 Wygląd sklepu-3 Asortyment-3 W sklepie 2 kasy czynne, bardzo długo czeka się w kolejce. Ceny nie zgodne z tym przy kasie. Na sklepie jest inny asortyment, a inna cena. Ogólnie obsługa jest na wysokim poziomie, ale wygląd sklepu nie spełnia standardów jakości.

Obsługa miła i pomocna

Sklep dobrze zatowarowany , dość czysto ,pieczywo i owoce świeże , etykiety cenowe są , obsługa miła i pomocna Jedyny minus to kolejki do kas

Miła obsługa to nie wszystko

Sklep zastawiony paletami, ceny rzadko kiedy sa adekwatne do produktów. Za mało pracowników, Panie z rana nie mają czasu na wypiekanie pieczywa ponieważ muszą również obsługiwać klientów na kasie. Jedynie plus Panie zawsze uśmiechnięte i miłe

Wszyscy

Najbardziej zaniedbana Biedronka w jakiej byłem.Bałagan,Brak cen, Brak produktów,nie sympatyczna obsługa.

Na półkach mało towaru do wyboru

Na półkach mało towaru do wyboru, często tak pusto że aż śmieszne w tych czasach, a co do papierosów to już w ogóle katastrofa zawsze nie ma , nie ma , nie ma.Personel tez nie za miły, jak człowiek czegoś szuka i pyta, to twierdzą, że nie ma, bo nie chce im sie pomóc szukać.

Obsługa nie kompetentna

Obsługa nie kompetentna wulgarna do konsumenta odmawiająca informacji o terminie przydatności sosu do zapiekanki Sklep brudny cenówki niezgodne z towarem , na sklepie brudna podłoga, syf wszędzie... Może jakby zmienili kierownictwo i część personelu to może być coś to zmieniło, a tak totalne dno...

sprawnie i dość tanio

Asortyment np. działu owoce , warzywa tego dnia był dobrze zapatrzony. Liczne promocje . dogodna lokalizacja na jednym z katowickich osiedli. Minusem pewne kolejki i mniejsza ilość kas czynnych, które tego dnia mogłyby być otwarte. Ogólnie jednak pozytywna ocena.

Miła obsługa

Pełen profesjonalizm k podejście do klienta,cała kadra służąca pomocą.

OSZUKUJĄ i nie przyjmują zwrotów zaraz po zapłaceniu.

Po sprawdzeniu paragonu w domu okazuje się że rabat który panie naliczają od zakupionych artykułów jest duuużo..... za mały i zawsze jest to na korzyść sprzedawcy , jeszcze nigdy się nie zdarzyło żeby pomyłka była na korzyść klienta . Przestrzegam...... kupujących sprawdzajcie te paragony zanim zapłacicie bo biedronka w/g swojego regulaminu PO ZAPŁACENIU ZA ZAKUPY nie przyjmuje zwrotów .....

WPROWADZAJĄ W BŁĄD KLIENTA , PRZY NALICZANIU RABATU .

20.lutego.2020 r w związku z promocją na BANANY 2,49zł / kg z kartą moja biedronka zakupiłem 2razy po 1,88kg w osobnych zrywkach także inne zakupy ,. pani przy kasie oczywiście poinformowała mnie że w cenie 2,49zł to tylko z kartą MB. i tak zrobiłem zapłaciłem na końcu paragonu odliczono rabat . Po pół godz. żona sprawdziła ten paragon i okazało się że za banany w sumie wyszło 2,99 zł / kg Zgłosiłem reklamacje ale otrzymałem info od kierownika zmiany że na banany jest limit do 3 kg .i że jeśli nawet bym zwrócił to co wyszło ponad limit to i tak na moja kartę już nie mógłbym drugi raz kupić . GDY POPROSIŁEM O ANULOWANIE NIE WYRAŻONO ZGODY NA ZWROT TEGO ZAKUPU . SZOK.... pani przy kasie nie poinformowała tylko o karcie MB. nic nie wspomniała że promocja jest tylko do 3 kg . PRZESTRZEGAM innych klientów przed zakupami w tym sklepie , bo zwrotów nie przyjmują .....

Mogłoby być lepiej.

Biedronka jak Biedronka ale kosze z książkami, zabawkami czy narzędziami to dramat. Brak aktualnych cen, wiszą jeszcze te które obowiązywały tydzień temu i to na inne produkty. Obsługa nie śpieszy się specjalnie do kas i raczej kręci się bez celu po sklepie. Dwie Panie na przykład niosą kilka pomarańczy zamiast włożyć to jednej w wózek a druga mogłaby w tym czasie siąść na kasę. Często zdarzają się kolejki w których jestem dopiero siódmy lub ósmy.

Mogłoby być lepiej.

Biedronka jak Biedronka ale kosze z książkami, zabawkami czy narzędziami to dramat. Brak aktualnych cen, wiszą jeszcze te które obowiązywały tydzień temu i to na inne produkty. Obsługa nie śpieszy się specjalnie do kas i raczej kręci się bez celu po sklepie. Dwie Panie na przykład niosą kilka pomarańczy zamiast włożyć to jednej w wózek a druga mogłaby w tym czasie siąść na kasę. Często zdarzają się kolejki w których jestem dopiero siódmy lub ósmy.

Odwiedzałeś ostatnio Biedronka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(4.75 )

Billa

(2.50 )

dino

(3.72 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem