Biedronka

( 3.33 )

Biedronka należy do Jeronimo Martins Polska S.A. i jest największą siecią sklepów detalicznych w Polsce. Na terenie kraju znajduje się ponad 3000 sklepów w 1100 miejscowościach. Działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Sklepy oferują wyselekcjonowane produkty, wysokiej jakości w codziennie niskich cenach. Firma pragnie poprawiać jakość życia swoim pracownikom, klientom oraz partnerom handlowym troszcząc się jednocześnie o środowisko.

Opinie (24884)

Zdecydowanie polecam zakupy.

Miejsce czyste i uporządkowane, a towar na półkach zawsze jest poukładany i nie ma braków.

Świetna obsługa

Obsługa świetna, ale ogrom zastrzeżeń do osób zarządzających Biedronkami ! Zupełnie lekceważą problem korona wirusa narażając tym samym swoich pracowników i klientów ! Nikt nie kontroluje ilości osób w sklepie. Brak rękawiczek, środków dezynfekcyjnych. Klient stoi przed kasjerką, która zupełnie nie jest chroniona ! Dostała jedynie rękawiczki ! Całkowity brak odpowiedzialności. Uważam, że odpowiednie służby powinny natychmiast przeprowadzić kontrolę we wszystkich Biedronkach.

Czysto i przejrzyście

Towary uporządkowane, sklep czysty. Transakcja przebiegała sprawnie i szybko. Zero problemów.

Źle oznaczone promocje, brak reklamacji

Witam. W dniu dzisiejszym zakupiłam piersi z kurczaka przy których widniała cena promocyjna 9.99. Przy kasie okazało się że kosztują 16.89 za kg. Pani z wielkim oburzeniem nie chciała zrobić reklamacji, że ona nie może bo nie został zachowany ciąg chłodniczy. Wobec tego proszę dokładniej oznaczać promocje żeby były czytelne dla klientów. Nie pozdrawiam.

Kolejki i luki towarowe.

Robiąc zakupy w tym sklepie niemal zawsze spotykam się z dużymi kolejkami ( do kas samoobsługowych oraz tradycyjnych). Natężenie klientów jest spore, ponieważ to jedyna Biedronka okolicy. Przekłada się to na ciągłe braki w towarach w różnych grupach - najczęśćiej ryby oraz mięso. Niejednokrotnie zaraz przy wejściu widniały zwiędnięte kwiaty doniczkowe w regularnej sprzedaży, podobą sytuację można zabserowować przy kwiatach ciętych znajdujących się przy kasach. Moim zdaniem sklep powinien być obsługiwany przez większą ilość Pracownikóe propocjonalną do natężenia klientów.

Ciągły brak asortymentu

Obsługę klienta oceniam jako dobrą. Jednakże ciągły brak asortymentu znacznie zniechęca do robienia tam zakupów. Często brakuje podstawowych produktów, zamiast nich leżą puste kartony. Osoby przychodzące z konkretnym celem zakupowym mogą się niemile rozczarować..

Przejrzysty sklep ze sprawną obsługą.

Lubię robić zakupy w tym sklepie ze względu na porządek, przejrzystość oraz bardzo dobre zatowarowanie. Dzięki kasom samoobsługowym nie tworzą się kolejki. W pobliżu jednak przeważnie znajduje się jakiś Pracownik, który reaguje niezwłocznie pomocą, kiedy maszyna zawodzi - choćby i przy ważeniu owoców i warzyw.

Kolejki i luki towarowe.

Niemal zawsze, kiedy robię zakupy w tym sklepie spotykam się z kolejką oraz okrojonym zatowarowaniem z jakiejś grupy towarowej - najczęśćiej mrożonek. Ciężko również znaleźć na sali sprzedaży Pracownika, którego można poprosić o pomoc. Kilkrotnie spotkałam się z sytuacją pozostawionej nierozpakowanej dostawy, która utrudniała dostęp do produktów.

Trochę nie przemyslane

Sklep dobrze wyposażony tylko współczuję paniom na kasach przy epidemii która obecnie panuje powinny być szyby nie tylko z przodu ale i z boku gdzie odkladane są nasze zakupy. Kasjerki też są ludźmi i boją się o swoje zdrowie

Szybko i sprawnie.

Nareszcie i ta Placówka doczekała się kas samoobsługowych. Ich obecność umożliwia znacznie szybsze zrobienie zakupów, nad czym niemal zawsze czuwa jakiś Pracownik służący ewentualną pomocą - czego nie praktykuje Konkurencja. Zatowarowanie, czystość sklepu wewnątrz oceniam na bardzo dobry, niestety otoczenie wymaga zadbania - niedopałki i przepełniony kosz na śmieci to stały element ekspozycji przed wejściem.

Nie jestem zadowolona z obsługi

Zazwyczaj stoi się tutaj w długiej kolejce i nikt nie otwiera kolejnych kas. Przy kasach samoobsługowych nie ma pracownika, który pomaga i zatwierdza towar tego wymagający. Moja siostra czekała bardzo długo przy takiej kasie na pomoc i powiedziała do pracownika, czy może prosić o pomoc, na co pracownik pod nosem powiedział: "Prosić to sobie pani może". Takie zachowanie nie powinno mieć miejsca.

Jedyny tani sklep w mojej okolicy.

Od kiedy sklep został otwarty stanowi konkurencję dla innej sieci sklepów spożywczo-przemysłowych, a znacznym plusem Biedronki jest dostępność świeżego pieczywa i bogaty wybór produktów. Nie spotkałam się jeszcze z brakiem towarów lub innymi przykrymi niespodziankami na sali sprzedaży. Jedynym minusem tego sklepu jest fakt, że jest to jedyna Biedronka w okolicy i bardzo często w godzinach szczytu są duże kolejki i mimo kilku otwartych kas trudno jest rozładować.

Obsługa w sklepie

Byłem niedawno obsługiwany w sklepie Biedronka w Renomie jako klient i wchodząc do sklepu bardzo mnie zdziwiło jak pani sprzedawczyni która dokładała bułki i różne inne wypieki gołą ręką a sama zwracała uwagę kupującym aby używali rękawiczek. Po zwróceniu jej uwagi powiedziała że nie powinno mnie to obchodzić. Bardzo mnie też zdziwiło że na drogach ewakuacyjnych oraz w alejkach stały palety że nie można było przejść

Ciasno, braki cen na półkach i brudno.

Asortyment jak w każdym dyskoncie tej sieci, ceny również więc nie o nich choć ich brakuje na półkach przy towarach. Ten konkretny sklep ma nieco za ciasne alejki przez co trzeba iść na okrągło ze względu na kolejki ustawiające się w alejkach. A kolejki to drugi minus tej lokalizacji, o każdej porze dnia trzeba swoje odstać, lokalizacja nie na szybkie zakupy. Dodatkowo brud na półkach, podłodze i w koszykach. Dopiero trzeci wzięty do ręki nadawał się aby z niego skorzystać.

Żenujące zachowanie Pani Kierownik

W obliczu kolejek do każdej z kas, dzisiaj pani kasjerka postanowiła wyjść na przerwę śniadaniową. Wszyscy to rozumieją, gdyby nie fakt że wyjście tej Pani odbyło się w połowie kolejki. Pani stwierdziła że będzie obsługiwać do końca taśmy na której wykłada się towar a ci co stoją dalej maja się przenieść na koniec kolejek do innych kas. Została poproszona kierowniczka przez nas klientów. Wszyscy wiemy że cały personel Biedronki ma uprawnienia do pracy na kasie. Pani Kierownik stwierdziła że ona jest Kierownikiem i na kasie siedzieć nie będzie bo ktoś musi towar rozkładać. Towaru też nie rozkladała. Zdarzenie miało miejsce między 10-11godz. W żadnym sklepie nie widziałam takiego bałaganu jak w tej Biedronce i zasłanianie się rozkładaniem towaru nie przekłada się na efekty.

Przeciętne

Uważam, że obsługa jest na przeciętnym poziomie. Pracownicy nie wiedzą gdzie znajdują się dane towary oraz ignorują pytania zadawane przez klientów. Pracownicy kłócą się przy klientach. Czas obsługi daje wiele do życzenia, jedna kasa jest otwarta mimo dużej ilości pracowników. Przez co czas obsługi potrafi się wydłużyć do 20-30 minut. Oferta minimalnie się różni w porównaniu do innych placówek marketu. W sklepie są porozrzucane towary, często znajdują się w innych miejscach. Czystość jest na niskim poziomie. Na podłogach leżą palety z towarem przez co ciężko się poruszać po sklepie.

Odwiedzałeś ostatnio Biedronka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(4.75 )

Billa

(2.50 )

dino

(3.68 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem