PGNiG

( 3.61 )

Opinie (1224)

Bardzo dobrze.

Czasem kontaktuję się z PGNiG telefonicznie i wtedy wkurzam się na scentralizowany system połączenia co do sprawy - odsyłanie automatyczne do kolejnych tematów rozmowy, zanim dotrę do rozmowy z konsultantem. Czasem trafi się osoba kompetentna z pełnym profesjonalizmem obsługi. Generalnie, kontakt i obsługa są do przyjęcia i wytrzymania, choć czas oczekiwania wymaga ogromu cierpliwości.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Rewelacyjnie.

Rzadko odwiedzam tą firmę, ale jeśli zdarzy się, to zawsze obsługa była świetna. Pan, który mi pomagał ostatnio był przesympatyczny, pomocny i miał poczucie humoru.

Rewelacyjnie.

Dobra współpraca, prognozowanie cen

Odwiedzałeś ostatnio PGNiG?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Gaspol

(3.20 )

Gazownia Zabrze

(4.50 )

Gazownia Opolska

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem