Forum Media Polska

(0.56)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (82 z 96)

Mam prośbe o...
Mam prośbe o kontakt osoby, które poszły do UOIK w sprawie nierzetelności firmy Forum Media Polska. Na które warunki umowy zgłosiliście skarge, jako niedozwolona praktyka?

Klient_fhKv

19.04.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Nie polecam, u...
Nie polecam, u mnie podobna sytuacja , jak u wcześniejszych osób. Zakupiłem program szkoleniowy, po miesiącu otrzymałem aktualizację w takiej samej cenie. Aktualizacja nic nie wnosi, beznadzieja. Wysłałem rezygnację. Nie otrzymałem odpowiedzi. Zastanówcie się nad jakimkolwiek zakupem w tej firmie.

Klient_DO7t

08.04.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Zgłaszacie sprawy na...
Zgłaszacie sprawy na policję. Zapłacisz za kurs. Co miesiąc każą sobie płacić 170 zł za subskrypcję. Wrzucają cię z automatu w cykl. Mówią że dostajesz premia dodatkowy dostęp do kursów za 1 zł. A potem za każdy kurs miesięcznie liczą 170 zł. Może się tego uzbierać do zapłacenia. Nie płacić .Zgłaszać na policję !!!

niezalogowany-uzytkownik

31.03.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Jak wielu spotkała...
Jak wielu spotkała mnie nieprzyjemność kontaktu z Forum media. Przed końcem prenumeraty, wypowiedziałem umowę. Jednak nie jasne były zasady, Pani napisała że to wcześniej etc. ale obniżkę dostane. Ok machnąłem ręką. Zapłaciłem, ale nadal byłem nękany przez windykację. Musiałem wysłać im potwierdzenie przelewu bo jaśnie Pani nie mogła sama tego sprawdzić. Teraz nie otrzymałem numeru, bo nie było opłacone i wysyłka została wstrzymana. Kiedy napisałem żeby Pani sobie sprawdziła że jest, to spotkałem się z drugim wytłumaczeniem że to poczta zawaliła. Że wyślą i proszę czekać i tak czekam. Myślicie że numeru dostałem ? Nie oczywiście :)

Klient_cymz

27.03.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Absolutnie nie polecam....
Absolutnie nie polecam. Straszą firmą windykacyjną. Nic nie płacić zgłosić do UOKIK. I na policję.

Klient_ikJm

22.03.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Dramat. Przesyłają kolejne...
Dramat. Przesyłają kolejne prenumeraty pomimo wysłania rezygnacji. Nie polecam !!!!! (opinia zmoderowana z uwagi na treść)

niezalogowany-uzytkownik

16.03.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
UWAGA ! Skorzystanie...
UWAGA ! Skorzystanie z usług oznacza obowiązkową prenumeratę dostępu do platformy, której nie da się wyłączyć. Po 3 miesiącach przychodzi spory rachunek do zapłaty i straszenie windykacją !. Zgłosiłam sprawę do UOKiK (sprawa w toku) i noszę się z zamiarem zgłoszenia również na policję. (opinia zmoderowana z uwagi na treść)

zarejestrowany-uzytkownik

17.02.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Firma stosująca nieuczciwe...
Firma stosująca nieuczciwe praktyki! Absolutnie OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. Uwaga!

Klient_iVm4

15.02.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Jestem zawiedzona postawą,telefony...
Jestem zawiedzona postawą,telefony milcza... Również otrzymałam rachunek na pokazna sumę. Do tego mam na swojej poczcie jak wysylalam rezygnację i coo... Strasza windykacja.. Co robić? Masakra... Czekam ma wyjaśnienie sprawy... Oby pozytywnie

Klient_sQkv

14.02.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Po wysłaniu mailowo...
Po wysłaniu mailowo zgodnie z terminem rezygnacji z prenumeraty we wrześniu, z końcem roku dostałam wezwanie do zapłaty za przedłużenie prenumeraty, KTÓRĄ ANULOWALAM zgodnie z regulaminem. Nasłali na mnie firmę windykacyjną, nie podaruje tak takiego. Strzeżcie się, nie polecam nikomu żadnych usług tej firmy.

Klient_YkTB

04.02.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Podobnie , jak...
Podobnie , jak większość Państwa, zostałam wprowadzona w błąd przez firmę Forum Media Polska. Bez mojej zgody i uprzedniego zapytania, wysłano mi zapłatę za aktualizację kursu on-line. Na mój mail, oczywiście, firma Forum nie odpowiedziała. W mailu poinformowałam, że zgłaszam sprawę do rzecznika. Nie zapłaciłam jeszcze faktury, którą przesłali, ale obawiam się, że będą mnie namawiać podobnie, jak innych klientów. Bardzo proszę o informację, czy ktoś z Państwa podjął już jakieś kroki prawne w tej sprawie, ponieważ, chciałabym również zgłosić tę firmę do Rzecznika Praw Konsumenta lub do sądu. Czy uzyskaliście Państwo jakąś odpowiedź od rzecznika w podobnej sprawie? Z góry dziękuję za odpowiedź. (opinia zmoderowana z uwagi na treść)

Klient_TRow

01.02.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Zamówiłam książkę. Minął...
Zamówiłam książkę. Minął miesiąc i jej nie otrzymałam. Nie odbierają telefonu, nie odpisują na maile. Zgłaszam to na policję.

Klient_yn6y

19.01.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Nie polecam, dopisywanie...
Nie polecam, dopisywanie pozycji do faktur których nie zamawiałeś.

Klient_OIXP

03.01.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Podjęłam współpracę z...
Podjęłam współpracę z firmą i byłam zadowolona z usług, zamawiałam pomoce logopedyczne. Wszystko jednak do czasu, kiedy automatycznie przedłużyli mi dostęp do portalu i wysłali fakturę na niespełna 500 zł. Pisałam, odmawiałam zapłacenia, powoływałam się na regulamin, bo w nim ani słowa o konieczności wypowiadania umowy, bo będzie kontynuowana. Wreszcie dostałam pozytywną odpowiedź. Faktura została anulowana. Spowodowało to jednak zakończenie współpracy. Zażądałam usunięcia moich danych. Nie odpuszczajcie, walczcie. Ja byłam u prawnika, który stanowczo stwierdził, że żaden drobny druk czy informacja od konsultanta do niczego nie zobowiązuje. Mogą pisać, co chcą. Nie ma to żadnej mocy prawnej.

Klient_DFuE

22.12.2021

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Nierzetelna firma, niestety...
Nierzetelna firma, niestety bardzo łatwo się nabrać. Nie odbierają telefonów , pomimo wielokrotnych prób kontaktu (wielogodzinnych) brak rezultatu połączenia. Brak odpowiedzi na e-maile z rezygnacją lub próbą doinformowania się. Nie polecam. Faktura do zapłacenia i nie wiadomo co robić - prenumerata przedłużona z auto.matu a czasopismo beznadziejne - nie wnoszące treści której warto poświęcać czas.

Klient_rjHd

21.12.2021

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
nawet nie chce...
nawet nie chce mi się o nich pisać bo szkoda czasu - omijać szerokim łukiem

Klient_hG5d

08.12.2021

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Ostrzegam wszystkich przed...
Ostrzegam wszystkich przed tą firmą. W trakcie rozmowy telefonicznej wprowadzają w błąd klienta co do całkowitej kwoty do zapłacenia przy zakupie prenumeraty czy cyklu książek . Po fakcie okazuje się ze cena jest znacznie wyższa i nie można zrezygnować w trakcie - straszą działem windykacji. Z automatu przedłużają prenumeraty czy kolejne cykle publikacji - których nawet się nie chce . Przesłali podwójnie zamówienie - odesłałam - paczki nie przyjęli . Poniosłam koszty , pomijając czas poświęcony na poczcie. Sprawę będę zgłaszać do sadu. Oczywiście materiały nie są warte swojej ceny . Nie odbierają telefonów i Nie odpisują na maile. Same problemy.

Klient_U9xe

29.11.2021

Kontakt online

Nie zgadzam się (1)
Nie polecam firmy....
Nie polecam firmy. Jakość oferowanych materiałów zadowalająca. Pozostała działalność nieprofesjonalna, mająca znamiona zwykłego naciągania klientów. Każda inna firma kontaktuje się się z klientem czy wyraża zgodę na przedłużenie współpracy i na jakich zasadach. W Forum Media stawia się klienta przed faktem dokonanym: wystawia fakturę, a jak odmawiasz współpracy nasyłają windykację. NIGDY WIĘCEJ NIE ZAMÓWIĘ CZEGOKOLWIEK! I każdemu odradzę współpracy z nimi.

Klient_ovlL

22.11.2021

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
U mnie sytuacja...
U mnie sytuacja wygląda podobnie. Zamówiłam tylko i wyłącznie szkolenie wraz ze wydrukiem którego nie dostałam od września, natomiast dodatkowo zostały mi przysłane dwie książki za 200 zł których nie zamawiałam. Oczywiście sprawę zgłaszam na policję.

zarejestrowany-uzytkownik

04.11.2021

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Uwaga na nich....
Uwaga na nich. Każą płacić za coś co nie jest zamówione. Straszą firmą windykacyjna!!! Z dala od nich!!!!

Klient_4L8x

03.11.2021

Infolinia

Nie zgadzam się (0)

Forum Media Polska

Dane firmy

Poznań

Poznań, Polska 13

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Forum Media Polska?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Fatalnie.
Fatalnie.
Polityka cookies
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.
;