Forum Media Polska

(0.66)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (85 z 117)

Niestety muszę się...
Niestety muszę się zgodzić z większością opinii. Firma stosuje niedozwolone praktyki. Roczny abonament został automatycznie przedłużony, faktura wysłana zwykłym listem, oczywiście nie dotarła do mnie. Dowiedziałam się o tym dopiero po mailu z upomnieniem się o płatność. Nie mogłam już wtedy zrezygnować z kolejnego roku. Korespondencja mailowa to porażka, mówią że klient powinien wypowiedzieć umowę zgodnie z regulaminem. A prawda jest taka, że oni powinni poinformować klienta o zbliżaniu się kolejnego rocznego abonamentu. Twierdzą, że ten zapis ich nie dotyczy i nie mają takiego obowiązku. Czy ktoś z Państwa "uwolnił" się od nich nie regulując zapłaty za bezprawnie wystawioną fakturę? Zamierzam sprawę zgłosić do UOKiK lub Prokuratury.

Klient_gf6hB

20.02.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Zakupilem kurs na...
Zakupilem kurs na okres 90 dni, po tym czasie został automatycznie przedłużony, pomimo, iz zgodnie z informacją, przedłużenie powinno być zainicjowane przez Klienta. Dzial obsługi Klienta nie dopuszczał moich argumentów, nawet printscreenow dokumentujacych powyższe. Przekazali sprawę do windykacji. Ja do UOKiK. Przestrzegam. W 2020 roku Uniqskills (Forum Media) uruchomili kurs o Koronawirusie z informacją o akredytacji Ministerstwa, po zainteresowaniu tematem przez media - okazalo sie, ze Ministerstwo nie wydalo żadnej akredytacji i o niczym nie bylo poinformowane (do poczytania w sieci: "Koronawirus w Polsce. Powstały pierwsze kursy o wirusie. Ministerstwo apeluje")

Klient_tN6bV

31.08.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Trzeba bardzo uważać...
Trzeba bardzo uważać do kiedy trzeba anulować subskrypcje i przypilnować czy faktycznie anulowali.Myślicie,że anulujecie i możecie spokojnie zapomnieć o sprawie a tu tymczasem licznik dalej bije.Subskrypcja miała podobno się anulować po kliknięciu w anuluj subskrypcję, bez udziału pracownika,tak tez zrobiłam i po chwili zobaczyłam napis ANULOWANO, co mnie ucieszyło,że poszło zgodnie z planem. Robiłam to po godz.23, następnego dnia miała się naliczyć nowa opłata za kolejny cykl. Dopiero o 23.57 dostałam dodatkowe potwierdzenie na maila o anulacji, ale niestety faktura została wystawiona na kolejny cykl. Zadzwoniłam do biura obsługi i mocno się rozczarowałam, bo sugerowano,że za późno zrobiłam anulację , "na ostatnią chwilę"komentarze nie na miejscu służące jedynie usprawiedliwianiu się tej platformy szkoleniowej , zamiast prostego przepraszam za niepotrzebny kłopot, to słyszę,że zrobiłam to zbyt późno bo anulacja wpadła do nich o 23.59, tak jakbym miała wpływ na to kiedy to się u nich zatwierdza.Wystarczy czasem lepiej nic nie mówić niż zrzucać swoje błędy na klienta, co mi się bardzo nie spodobało.Zrobiłam o czasie i tyle, nie powinnam słuchać jakiś nieprzyjemnych uwag, pani przy telefonie nie umiała się zachować.Powinni sprawdzać dokładnie w systemie anulacje, przed wystawieniem faktury.Nawet jeśli jest to automat, to dlaczego jest generowana faktura, jeśli na czas została anulowana subskrypcja? ktoś mógłby to sprawdzać, a nie liczyć za nieaktywny okres.Dla mnie mało profesjonalna obsługa klient.Trzeba bardzo pilnować.Ostatecznie powiedziano mi,że będzie wystawiona faktura korygująca , ale czy będzie to się okaże.Co do ofert, przedstawianych przez konsultantkę, to bardzo chaotycznie, mało czytelnie, no i z dużą presją czasową, no to zaraz się kończy promocja....duży nacisk na sprzedaż usług, czysty marketing,dlatego przed ostateczną decyzja poprosiłam o napisanie warunków, które się nieco rozmijały z tym jak mi telefonicznie to przedstawiono.Ostatecznie mimo tych rozbieżności ofertę uznałam za ciekawą więc skorzystałam.Same wykłady to nie jest pierwsza liga,niby są też doktorzy, ale mają rożne poziomy wiedzy.Wiedza "mentorów" dostateczna, miejscami ciekawe, a czasem słychać braki.Aczkolwiek sam pomysł dobry, stworzenia takiej platformy, tylko popracujcie nad kadrą i obsługa klienta.

Klient_SoiDU

18.08.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Mam prośbe o...
Mam prośbe o kontakt osoby, które poszły do UOIK w sprawie nierzetelności firmy Forum Media Polska. Na które warunki umowy zgłosiliście skarge, jako niedozwolona praktyka?

Niezweryfikowany Klient_fhKv

19.04.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Nie polecam, u...
Nie polecam, u mnie podobna sytuacja , jak u wcześniejszych osób. Zakupiłem program szkoleniowy, po miesiącu otrzymałem aktualizację w takiej samej cenie. Aktualizacja nic nie wnosi, beznadzieja. Wysłałem rezygnację. Nie otrzymałem odpowiedzi. Zastanówcie się nad jakimkolwiek zakupem w tej firmie.

Niezweryfikowany Klient_DO7t

08.04.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Zgłaszacie sprawy na...
Zgłaszacie sprawy na policję. Zapłacisz za kurs. Co miesiąc każą sobie płacić 170 zł za subskrypcję. Wrzucają cię z automatu w cykl. Mówią że dostajesz premia dodatkowy dostęp do kursów za 1 zł. A potem za każdy kurs miesięcznie liczą 170 zł. Może się tego uzbierać do zapłacenia. Nie płacić .Zgłaszać na policję !!!

niezalogowany-uzytkownik

31.03.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Jak wielu spotkała...
Jak wielu spotkała mnie nieprzyjemność kontaktu z Forum media. Przed końcem prenumeraty, wypowiedziałem umowę. Jednak nie jasne były zasady, Pani napisała że to wcześniej etc. ale obniżkę dostane. Ok machnąłem ręką. Zapłaciłem, ale nadal byłem nękany przez windykację. Musiałem wysłać im potwierdzenie przelewu bo jaśnie Pani nie mogła sama tego sprawdzić. Teraz nie otrzymałem numeru, bo nie było opłacone i wysyłka została wstrzymana. Kiedy napisałem żeby Pani sobie sprawdziła że jest, to spotkałem się z drugim wytłumaczeniem że to poczta zawaliła. Że wyślą i proszę czekać i tak czekam. Myślicie że numeru dostałem ? Nie oczywiście :)

Niezweryfikowany Klient_cymz

27.03.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Absolutnie nie polecam....
Absolutnie nie polecam. Straszą firmą windykacyjną. Nic nie płacić zgłosić do UOKIK. I na policję.

Niezweryfikowany Klient_ikJm

23.03.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Dramat. Przesyłają kolejne...
Dramat. Przesyłają kolejne prenumeraty pomimo wysłania rezygnacji. Nie polecam !!!!! (opinia zmoderowana z uwagi na treść)

niezalogowany-uzytkownik

16.03.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
UWAGA ! Skorzystanie...
UWAGA ! Skorzystanie z usług oznacza obowiązkową prenumeratę dostępu do platformy, której nie da się wyłączyć. Po 3 miesiącach przychodzi spory rachunek do zapłaty i straszenie windykacją !. Zgłosiłam sprawę do UOKiK (sprawa w toku) i noszę się z zamiarem zgłoszenia również na policję. (opinia zmoderowana z uwagi na treść)

zarejestrowany-uzytkownik

18.02.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Firma stosująca nieuczciwe...
Firma stosująca nieuczciwe praktyki! Absolutnie OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. Uwaga!

Niezweryfikowany Klient_iVm4

15.02.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Jestem zawiedzona postawą,telefony...
Jestem zawiedzona postawą,telefony milcza... Również otrzymałam rachunek na pokazna sumę. Do tego mam na swojej poczcie jak wysylalam rezygnację i coo... Strasza windykacja.. Co robić? Masakra... Czekam ma wyjaśnienie sprawy... Oby pozytywnie

Niezweryfikowany Klient_sQkv

14.02.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Po wysłaniu mailowo...
Po wysłaniu mailowo zgodnie z terminem rezygnacji z prenumeraty we wrześniu, z końcem roku dostałam wezwanie do zapłaty za przedłużenie prenumeraty, KTÓRĄ ANULOWALAM zgodnie z regulaminem. Nasłali na mnie firmę windykacyjną, nie podaruje tak takiego. Strzeżcie się, nie polecam nikomu żadnych usług tej firmy.

Niezweryfikowany Klient_YkTB

04.02.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Podobnie , jak...
Podobnie , jak większość Państwa, zostałam wprowadzona w błąd przez firmę Forum Media Polska. Bez mojej zgody i uprzedniego zapytania, wysłano mi zapłatę za aktualizację kursu on-line. Na mój mail, oczywiście, firma Forum nie odpowiedziała. W mailu poinformowałam, że zgłaszam sprawę do rzecznika. Nie zapłaciłam jeszcze faktury, którą przesłali, ale obawiam się, że będą mnie namawiać podobnie, jak innych klientów. Bardzo proszę o informację, czy ktoś z Państwa podjął już jakieś kroki prawne w tej sprawie, ponieważ, chciałabym również zgłosić tę firmę do Rzecznika Praw Konsumenta lub do sądu. Czy uzyskaliście Państwo jakąś odpowiedź od rzecznika w podobnej sprawie? Z góry dziękuję za odpowiedź. (opinia zmoderowana z uwagi na treść)

Niezweryfikowany Klient_TRow

01.02.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Zamówiłam książkę. Minął...
Zamówiłam książkę. Minął miesiąc i jej nie otrzymałam. Nie odbierają telefonu, nie odpisują na maile. Zgłaszam to na policję.

Niezweryfikowany Klient_yn6y

20.01.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Nie polecam, dopisywanie...
Nie polecam, dopisywanie pozycji do faktur których nie zamawiałeś.

Niezweryfikowany Klient_OIXP

03.01.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Podjęłam współpracę z...
Podjęłam współpracę z firmą i byłam zadowolona z usług, zamawiałam pomoce logopedyczne. Wszystko jednak do czasu, kiedy automatycznie przedłużyli mi dostęp do portalu i wysłali fakturę na niespełna 500 zł. Pisałam, odmawiałam zapłacenia, powoływałam się na regulamin, bo w nim ani słowa o konieczności wypowiadania umowy, bo będzie kontynuowana. Wreszcie dostałam pozytywną odpowiedź. Faktura została anulowana. Spowodowało to jednak zakończenie współpracy. Zażądałam usunięcia moich danych. Nie odpuszczajcie, walczcie. Ja byłam u prawnika, który stanowczo stwierdził, że żaden drobny druk czy informacja od konsultanta do niczego nie zobowiązuje. Mogą pisać, co chcą. Nie ma to żadnej mocy prawnej.

Niezweryfikowany Klient_DFuE

22.12.2021

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Nierzetelna firma, niestety...
Nierzetelna firma, niestety bardzo łatwo się nabrać. Nie odbierają telefonów , pomimo wielokrotnych prób kontaktu (wielogodzinnych) brak rezultatu połączenia. Brak odpowiedzi na e-maile z rezygnacją lub próbą doinformowania się. Nie polecam. Faktura do zapłacenia i nie wiadomo co robić - prenumerata przedłużona z auto.matu a czasopismo beznadziejne - nie wnoszące treści której warto poświęcać czas.

Niezweryfikowany Klient_rjHd

22.12.2021

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
nawet nie chce...
nawet nie chce mi się o nich pisać bo szkoda czasu - omijać szerokim łukiem

Niezweryfikowany Klient_hG5d

08.12.2021

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Ostrzegam wszystkich przed...
Ostrzegam wszystkich przed tą firmą. W trakcie rozmowy telefonicznej wprowadzają w błąd klienta co do całkowitej kwoty do zapłacenia przy zakupie prenumeraty czy cyklu książek . Po fakcie okazuje się ze cena jest znacznie wyższa i nie można zrezygnować w trakcie - straszą działem windykacji. Z automatu przedłużają prenumeraty czy kolejne cykle publikacji - których nawet się nie chce . Przesłali podwójnie zamówienie - odesłałam - paczki nie przyjęli . Poniosłam koszty , pomijając czas poświęcony na poczcie. Sprawę będę zgłaszać do sadu. Oczywiście materiały nie są warte swojej ceny . Nie odbierają telefonów i Nie odpisują na maile. Same problemy.

Klient_U9xe

29.11.2021

Kontakt online

Nie zgadzam się (1)

Forum Media Polska

Dane firmy

Poznań

Poznań, Polska 13

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Forum Media Polska?

Ktoś 6 dni temu dodał opinię na temat tej firmy

Bardzo źle.
Bardzo źle.
Zgadzasz się?