Sioux

(3.63)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (63 z 74)

Po wejściu do...
Po wejściu do lokalu zostaliśmy przywitani przez kelnerkę i został nam wskazany stolik dla odpowiedniej liczby osób. Klimat wnętrza przyjemny, stylizacja na dziki zachód. Po przejrzeniu karty dań koleżanka chciała zmodyfikować zestaw gdyż nie tolerowała jednego ze składników. Kelnerka udała się do kuchni z zapytaniem czy będzie możliwa taka modyfikacja. Po powrocie oznajmiła że nie będzie to możliwe. Niestety musieliśmy zrezygnować z zamówienia. Jednym słowem brak elastycznego podejścia do klienta, dziwne ale prawdziwe.

ZweryfikowanyKlient

17.11.2015

Placówka

Białystok, Rynek Kościuszki 32

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobra lokalizacja,...
Bardzo dobra lokalizacja, miła atmosfera, bardzo dobre jedzenie, jedyny minus to ceny. Polecam

zalogowany_użytkownik

14.08.2014

Placówka

Kraków, Rynek Główny 22

Nie zgadzam się (0)
Po wejściu do...
Po wejściu do lokalu od razu zauważyła mnie kelnerka. Zaproponowała mi miejsce. Pierwsze wrażenie z wizyty doskonałe. Dziki zachód, wystrój, klimat. Po dostaniu karty dań zamurowało mnie. Wszystko drogie... można powiedzieć, że bardzo drogie. Wybrałam więc najtańszy zestaw z możliwych. Szybko dostałam swoje zamówienie. Jedzenia było naprawdę dużo i było smaczne. Po zapłaceniu podziękowano mi za wizytę i zaproszono ponownie.

zarejestrowany-uzytkownik

04.02.2014

Placówka

Białystok, Rynek Kościuszki 32

Nie zgadzam się (0)
Bardzo mily klimat...
Bardzo mily klimat i odpowiednie menu do klimatu. Smaczne potrawy

saz21

25.08.2013

Placówka

Kraków, Rynek Główny 22

Nie zgadzam się (0)
Słabo. Wystrój i...
Słabo. Wystrój i obsługa pozytywnie, jednak jak na jedzenie średniej jakości za drogo oraz mały wybór piw. Na minus: oferta i cena. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Sylwia_846

28.06.2013

Placówka

Białystok, Rynek Kościuszki 32

Nie zgadzam się (0)
Odwiedziłam restaurację Sioux...
Odwiedziłam restaurację Sioux na Starym Mieście w Toruniu, jako, że w ulubionej pierogarnii nie było już miejsc. Wystrój jest ładny, w lokalu jest czysto i zadbanie. Karta dań jest sama w sobie ciekawa, bo nazwy posiłków są bardzo pomysłowe. Ceny niestety wyższe niż w innych miejscach a same porcje nie są znowu takie duże. Małe kawałki mięsa ułożone są przeważnie na stercie napuszonej sałaty, by sprawiać wrażenie, że dania jest więcej. Obsługa miła i sprawna.

Ewelina_973

04.11.2012

Placówka

Toruń, Rynek Staromiejski 12

Nie zgadzam się (0)
Restauracja w klimacie...
Restauracja w klimacie Dzikiego Zachodu z możliwością spędzenia czasu w ogródku. Wewnątrz lokalu jest w ciągu dnia nieco ciemno, ale mimo to bardzo miło. Po zajęciu stolika, kelnerka podała karty. Po około 5 minutach wróciła po zamówienie. Zamówiona została jedna zupa i dwa dania oraz napoje. Nie został podany czas oczekiwania na zamówienie. Napoje zostały przyniesione po chwili. Kelnerka wlała zamówiony sok do szklanki przy gościu. Po ok. 12 minutach podano zupę i jedno z dań, po kolejnych 10 minutach drugie danie. Podczas jedzenia kelnerka zapytała czy wszystko smakuje. Po skończonym posiłku puste talerze zostały dość szybko zabrane. Rachunek został podany niedługo po prośbie. Obsługa sprawna i bardzo miła. Warto tam jeszcze wrócić.

Monika_2196

21.09.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Serdecznie polecam tą...
Serdecznie polecam tą restaurację. Od razu po wejściu do lokalu można poczuć tą atmosferę dzikiego zachodu, już sam wystój wnętrza z dopracowanymi detalami po prostu zachwyca. Dopełnia to wszystko wygląd personelu. Jeżeli chodzi o potrawy to na pierwszy rzut oka nazwy potraw są zabawne, ale czasami niewiele można z nich wywnioskować za to można pęknąć ze śmiechu co dla mnie jest plusem. Obsługa szybko zauważa klienta i od razu otrzymuje się menu, dostaje się chwile do namysłu. Po złożeniu zamówienia po 10 minutach otrzymujemy zamówione napoje, po kolejnych 10 minutach sztućce i zestaw sosów. Na zamówioną potrawę czeka się około pół godziny ale naprawdę WARTO!!!! Jedzenie jest rewelacyjne, wygląda apetycznie i smakuje wyśmienicie.

Aga_56

17.09.2012

Placówka

Gdynia, Skwer Kościuszki 17

Nie zgadzam się (0)
W moim ostatnim...
W moim ostatnim dniu urlopu zabrałem rodzinkę na obiad do Siuoxa . Klimat typowo jak na Dzikim Zachodzie ,restauracja bardzo gustownie i ze smakiem urządzona. Jak na pierwszy rzut oka czysto i przyjemnie , muzyka contry , kelnerka ubrana jak kowboj co bardzo nam się spodobało.Stolik przy którym zasiedliśmy czysty .Kelnerka odrazu podeszła do stolika i udzieliła nam informacji na temat lunchu ,który jest serwowany od poniedziałku do piątku do godziny 16 w bardzo przystępnej cenie. Była zorientowana ,które porcje są duże ( takie na żołądek faceta). Poprosiłem o wątróbkę średnią wypieczoną i taką dostałem . Jedzenie podane szybko. Bardzo smaczne . W międzyczasie kelnerka dwukrotnie podchodziła do nas pytając czy sobie czegoś jeszcze nie życzymy , czy jedzenie nam smakuje. Jestem bardzo zadowoleny i na pewno tam powrócę z rodzinką . Co jeszcze mi się podobało puste talerze były na bieżąco zabierane z naszego stolika , dzięki temu mogliśmy swobodnie przy nim siedzieć.

Koziorożec

24.08.2012

Placówka

Poznań, al. Solidarności 47

Nie zgadzam się (0)
Czasami wychodzę rodzinnie...
Czasami wychodzę rodzinnie na obiad do restauracji. Prawie zawsze wybieram Siouxa ze względu na obsługą a także ze względu na jedzenie. Od razu przy wyjściu klient jest witany i odprowadzany do stołu. Po krótkiej chwili obsługa przynosi menu. Daje kilka minut na zapoznanie się z nim i po krótkiej chwili przyjmuje zamówienie. Nie trzeba zbyt długo czekać. Oczywiście, jeżeli jest większa ilość klientów, to obsługa informuje o przewidywanym czasie realizacji zamówienie. Zawsze można także liczyć na pomoc obsługi, która doradzi i pomoże.

zarejestrowany-uzytkownik

12.07.2012

Placówka

Białystok, Rynek Kościuszki 32

Nie zgadzam się (0)
Niedzielny wieczór spędziłem...
Niedzielny wieczór spędziłem w restauracji Sioux na Starym Rynku. Podoba mi się wystrój tego miejska, jest swojsko i kowbojsko. Wnętrze urządzone jest pomysłowo, bez zbędnego zadęcia, można się tu czuć swobodnie, na luzie. Dania w menu nazwami również nawiązują do dzikiego zachodu, mamy to odwołania do bizonow, indian, strzał itp. – wszystko tworzy spójną całość. Kelner był uprzejmy, nie było zbyt długich okresów oczekiwania. Ceny są przystępne, aczkolwiek wielkość potraw mnie nieco rozczarowała. Wydawało mi się, że kiedyś dania były tu większe, a może po prostu tym razem byłem bardzo głodny – tak czy inaczej mięsa i ziemniaczków mogłoby być nieco więcej. Jedzenie było smaczne, dobrze przyrządzone, co do tego zastrzeżeń nie mam.

Born

18.06.2012

Placówka

Poznań, Stary Rynek 93

Nie zgadzam się (0)
Lokal sieciowy w...
Lokal sieciowy w stylu Dzikiego Zachodu - klimat i wystrój w typie kowbojsko-indiańskim. Wnętrze jest estetyczne, nawet przyjemne, jeśli komuś odpowiada wizualnie taki lekki kicz. Jedzenie - jest lepiej, niż w Sphinxie, a to już coś. Nigdy nie czułam się źle po zjedzeniu tu posiłku, w przeciwieństwie do konkurencji. Menu typowe - trochę steków (nie polecam, nie potrafią ich dobrze przyrządzić, niestety), część karty z shoarmą (lepsza niż gdzie indziej i swieża), sałatki, tortille, dobre drinki i ceny w normie. Obsługa raczej miła i szybka, poza jednostkami, które chyba nie powinny pracować w restauracji, ponieważ okazują klientowi wielką łaskę, racząc go obsłużyć po wielokrotnym przywoływaniu.

zarejestrowany-uzytkownik

10.06.2012

Placówka

Warszawa, ul.chmielna 35

Nie zgadzam się (0)
Tym razem wybrałam...
Tym razem wybrałam się do "Sioux" ze spora ekipą z pracy.Pojawił się ten sam problem co zawsze-obsługa.Kelnerzy,jakby ich nie było.Siedzieliśmy na zewnątrz,nie było tłumów ani w środku,ani na zewnątrz,a jednak żeby zamówić cokolwiek trzeba było mieć nie lada cierpliwość.Największy minus za brak popielniczek na zewnątrz!!!Szanowni kelnerzy,prośba do was-jeśli widzicie,że przy stoliku ktoś pali papierosa,to zainteresujcie się,czy jest gdzie popiół strzepywać.Chyba,że macie satysfakcję(wątpliwą) jak gaszę peta na podłodze......:-(((((

Hanna_170

08.06.2012

Placówka

Warszawa, ul.chmielna 35

Nie zgadzam się (0)
Spacerując po Starym...
Spacerując po Starym Mieście w Olsztynie i zwiedzając jego zakamarki zrobiłyśmy się z koleżanką głodne. Jako, że niestety żadnej dobrej restauracji w Olsztynie nie znałyśmy postanowiłyśmy kierować się starą dobrą zasadą - "gdzie sporo ludzi, tam dobrze karmią". I sprawdziło się. Udałyśmy się do restauracji Sioux, gdzie zostałyśmy przywitane przez miłego pana kelnera. Lokal jest dwupoziomowy, klimatyzowany oraz odznacza się wystrojem w stylu Dzikiego Zachodu - obsługa ubrana jest w stylu kowbojskim. Wybrałyśmy sobie stolik na zewnątrz z uwagi na ładną pogodę. O pomoc w wyborze posiłku poprosiłyśmy naszego pana kelnera, który zaproponował nam pyszne steki. Zamówienie otrzymałyśmy w ciągu 25 - 30 minut, w międzyczasie dostarczono nam napoje oraz popielniczkę. Zamówiłam średnio wypieczony z serem rokpol, moja towarzyszka skusiła się na dobrze wysmażony ogromny stek pikantnie przyrządzony i również była bardzo zadowolona. Jedzenie bardzo smaczne i sycące. Cena adekwatna do jakości, a to rzadko spotykane. Bardzo polecam!:) również z uwagi na obsługę, która została przez nas doceniona napiwkiem.

Gunia

29.05.2012

Placówka

Olsztyn, Stare Miasto 3

Nie zgadzam się (0)
Moja wczorajsza wizyta...
Moja wczorajsza wizyta w Sioux była jak zwykle przyjemna. Obsługa jak zawsze miła i bardzo sprawnie obsługiwała. Do tego dnia wręcz wyfruwały z kuchni, mimo, że lokal był pełen ludzi. Kelner, który nas obsługiwał sam z siebie nas zagadywał, dbał o mnie i moją dziewczynę, pytał czy czegoś nie potrzebujemy oraz czy nam smakuje. Jak zawsze obsługa najwyższej klasy. Dania jak zawsze pyszne, świeże i gorące i w ogromnych ilościach, a do tego dobre piwo. Polecam!

zarejestrowany-uzytkownik

21.05.2012

Placówka

Łódź, Zachodnia/Ogrodowa

Nie zgadzam się (0)
To chyba ulubiona...
To chyba ulubiona restauracja mojej dziewczyny. Ale jej zdanie nie jest bezpodstawne. Lokal urządzony jest w kowbojskim stylu Dzikiego Zachodu. Wszystko do siebie pasuje: wygląd kelnerów, nazwy potraw, wystrój, muzyka. Ceny, owszem, są wysokie, ale porcje są bardzo duże, więc raczej mało kto wychodzi stamtąd głodny. Do obiadu można napić się oczywiście dobrego piwa, wina, czy też napojów gazowanych. Kelnerzy są zawsze uprzejmi i zawsze jak tam jesteśmy pytają w trakcie posiłku, czy gościom smakuje. Ani razu nie zdarzyła się pomyłka zamówienia. Zawsze mają tam dużo klientów, jednak czas oczekiwania mieści się w granicach rozsądku. Z kelnerami i kelnerkami można pożartować i porozmawiać, widać, że nie tylko podają tam jedzenie, ale też szukają kontaktu z klientem, by ten milej spędził czas. Personel wie, z czego składają się potrawy i nie biega z każdym pytaniem do szefa kuchni.

zarejestrowany-uzytkownik

16.05.2012

Placówka

Łódź, Zachodnia/Ogrodowa

Nie zgadzam się (0)
11 maja 2012...
11 maja 2012 roku około godziny 14 postanowiłem zjeść coś smakowitego w restauracji Sioux. Znajomi o niej wspominali, więc sam postanowiłem przekonać się o jakości usług. Przede wszystkim w oczy rzucił się wystrój lokalu country&western. Usiadłem wygodnie przy jednym z wolnych stolików (nie było wyjątkowo dużo ludzi) i po około dwóch minutachi był już przy mnie jeden z kelnerów. Podszedł z serdecznym uśmiechem, dosyć entuzjastycznie spytał czy jestem na coś zdecydowany i po moim kilku minutowym przejrzeniu menu podchodząc znowu równie entuzjastycznie zapisał zamówienie. Karta dań ku mojemu lekkiemu zdziwieniu zawierała także tradycyjne dania, nie tylko kuchnię amerykańską i meksykańską. Zdecydowałem się na Shoarmę z wołowiną. Około 20 minut musiałem poczekać, ale warto było, bardzo smaczne danie. W międzyczasie zauważyłem, że tak samo miło są obsługiwani pozostali klienci. Całokształt zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Warto zauważyć, że przychodzi tu przede wszystkim kulturalne towarzystwo, takie odniosłem wrażenie. Zjadłem spokojnie, poprosiłem o rachunek, zapłaciłem. Kelner którego minąłem przy wyjściu powiedział coś w stylu "zapraszamy ponownie", ale byłem akurat skoncentrowany na muzyce, na którą zwróciłem uwagę dopiero pod koniec i dokładnie nie usłyszałem. Ogólnie mówiąc, bardzo przyjemna restauracja.

Adam_695

13.05.2012

Placówka

Kraków, Rynek Główny 22

Nie zgadzam się (0)
Postanowiliśmy pójść na...
Postanowiliśmy pójść na obiad do Siouxa. Wewnątrz od razu zauważyliśmy spory ruch. Dlatego też musieliśmy sami poszukać miejsc. Wybraliśmy się na górę, gdzie miejsc wolnych było wiecej. I teraz się zaczęło. Musieliśmy czekać ponad 10 minut, aby któraś z kelnerek zainteresowała się nami i aby przyniosła menu. Kolejne 15 minut czekaliśmy na złożenie zamówienia a po kolejnych 30 minutach dostaliśmy zamówione dania. Niestety, ale zamówienie nie było pełne i musieliśmy sie upomnieć o brakujące dodatki. I gdyby nie ten brak organizacji to byłoby fajnie. Obsługa ogólnie jest miła. Podobnie jedzenie - także nie ma sie czego czepiać. Ale organizacja pracy? Porażka.

zarejestrowany-uzytkownik

21.04.2012

Placówka

Białystok, Rynek Kościuszki 32

Nie zgadzam się (0)
Restauracja godna uwagi...
Restauracja godna uwagi i polecenia. Po wejściu "przenosimy się" w inny świat. Wystrój i stroje kelnerów nie pozostawiają złudzeń, że trafiliśmy do czasów rodem z dzikiego zachodu. Na dzień dobry entuzjastycznie jesteśmy witani przez obsługę, która zaprasza nas do zajęcia stolika...po czym kelner z pełną fachowością przystępuje do swych obowiązków. Podaje menu..z którego "biją" w nas niecodzienne nazwy potraw związane oczywiście z typem lokalu. Możemy zamówić np. Sałatkę Szeryfa, Tępą Strzałę czy Siedzącego Byka na Prerii. Pod tymi dziwnie brzmiącymi nazwami kryją się iście wyborne dania. Każdy znajdzie coś dla siebie...mamy wachlarz dań od przystawek, zup, dań głównych(mięsnych czy rybnych)po desery czy zestawy dla dzieci. Jeśli nie wiemy co wybrać...bądź opis potrawy nie wiele nam mówi, wówczas bez problemu przychodzi nam z pomocą kelner, który tylko po swojsku przełoży nam "co się z czym je", a nawet doradzi co warto spróbować. Porcje są duże...świeże, ładnie i estetycznie podane, a co najważniejsze smaczne. Cały personel jest bardzo dynamiczny i ambitny. Widać i czuć, że zależy im na kliencie i jego powrocie. Świetna atmosfera, świetne miejsce(nie tylko na porę obiadową), świetni ludzie!!

Michał_1530

24.02.2012

Placówka

Łódź, Zachodnia/Ogrodowa

Nie zgadzam się (0)
Wspólny niedzielny obiad...
Wspólny niedzielny obiad z rodzinką to powód, dla którego postanowiłem (mimo zimna) udać się w "miasto". Wybór padł na restaurację znajdującą się w centrum. "Sioux" to lokal dwupoziomowy (parter i piętro). Z zewnątrz widoczny jest od razu styl tego lokalu. Wejście dość spokojne bez natłoku dekoracji. Po paru krokach widać jednak charakterystyczny styl tego miejsca. Każdy z pracowników na których się natknąłem powitał mnie z uśmiechem. Kelner, który stał przy wejściu zaproponował miejsce na parterze. Ponieważ jednak nie pasowało mi ono, Pan zaproponował odwiedzenie górnej części. Tam szybko znalazłem wygodne miejsce. Cała rodzinka była zafascynowana miejscem a właściwie dekoracją. W restauracji jest bardzo dużo elementów z dzikiego zachodu (zdjęcia, buty, elementy wozów, ... ). Siedzieliśmy w "wozie" którym podróżowali kowboje (stolik 64). Nowy kelner (zajmował się górną częścią lokalu) przyniósł po 2minutach karty i rozpoczęliśmy wybieranie jedzonka. Nazwy potraw w menu typowo z dzikiego zachodu (szczęście wodza, tępa strzała, ... ). Na zamówione jedzenie czekaliśmy około 30 minut ale było warto. Fakt, tanie to ono nie było ale naprawdę bardo smaczne. Porcje były na tyle duże, że najedliśmy się ale zostawiając miejsce w brzuszku na deser. Pycha lody, rzeczywiście prawdziwy sok wyciskany z grapefruita. Są jednak i drobne uwagi. Zbyt długo stały brudne naczynia na stole, zbyt rzadkie interesowanie się stolikiem przez kelnera (o wszystko trzeba było prosić). Na piętrze oprócz dwóch stojaków do zawieszenie kurtek brak jest miejsc gdzie można położyć czy powiesić okrycie. Toaleta bardzo ładnie i stylistycznie wykończona, czysta. Za wszystko zapłaciłem ponad 200zł (za 4 osoby).

PAN

17.02.2012

Placówka

Warszawa, ul.chmielna 35

Nie zgadzam się (1)

Sioux

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Sioux?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Świetnie!
Świetnie.