mBank

(4.32)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP10 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3160 z 4324)

Bardzo źle.
Bardzo źle.

Marcin_2383

07.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Super.
Super.

zalogowany_użytkownik

07.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Super.
Super.

zalogowany_użytkownik

07.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
OK.
OK.

bizonek

07.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Dobrze.
Dobrze.

bizonek

07.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Dobrze.
Dobrze.

bizonek

07.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
OK.
OK.

zarejestrowany-uzytkownik

07.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze. Obsługa...
Bardzo dobrze. Obsługa miła i przyjazna dla klienta. Czasami doradca nie potrafił wyjaśnić w sposób jasny zawiłej terminologii bankowej. Ogólne wrażenie bardzo dobre.

Barbara_1062

07.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie.
Rewelacyjnie.

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze. Naprawdę...
Bardzo dobrze. Naprawdę warto mieć konto w mbanku. Mam je od kliku lat i jeszcze nigdy sie nie zawiodłem i nie miałem złego doświadczenia.

Tomasz_2307

07.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
OK. Naprawdę warto...
OK. Naprawdę warto mieć konto w mbanku. Mam je od kliku lat i jeszcze nigdy sie nie zawiodłem i nie miałem złego doświadczenia.

Tomasz_2307

07.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Słabo.
Słabo.

Rafał_828

07.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
OK. Nie korzystam...
OK. Nie korzystam z usług tej firmy

Karolina_1459

07.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie.
Rewelacyjnie.

zarejestrowany-uzytkownik

07.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Dobrze. Kompetentni pracownicy.
Dobrze. Kompetentni pracownicy.

Paulina_1772

07.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
OK. Nie korzystam...
OK. Nie korzystam z usług tej firmy

Karolina_1459

07.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Super. Naprawdę warto...
Super. Naprawdę warto mieć konto w mbanku. Mam je od kliku lat i jeszcze nigdy sie nie zawiodłem i nie miałem złego doświadczenia.

Tomasz_2307

07.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Słabo.
Słabo.

Anna_5813

07.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
OK.
OK.

Anna_5813

07.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Super.
Super.

Leopold_3

07.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)

mBank

Obecny na polskim rynku od 1986 roku mBank, od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Jest to pierwszy w pełni internetowy bank w Polsce. Wyznacza kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jest jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Ofertę mBanku uzupełnia m.in. leasing, faktoring i specjalistyczny mBank Hipoteczny. mBank poświęca się również kampaniom społecznym, takim jak m.in. „Ludzie są niesamowici”, informującej o zagrożeniach czekających w Internecie oraz wspomagającej ochronę danych.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż mBank?

Ktoś 6 dni temu dodał opinię na temat tej firmy

Korzystam z usług...
Korzystam z usług tego banku od wielu lat. Gdy odwiedzam placówkę to zazwyczaj jest niewielka kolejka. Ale personel bardzo szybko zajmuje się klientami od razu pyta z jaką sprawą ktoś przyszedł ostatnio pani zaproponowała kawę i była naprawdę bardzo miła serdeczna pomocna . Moją sprawą rozwiązałam bardzo szybko tak jak zazwyczaj, proponowane mi była pomoc również w załatwieniu innych spraw o którą nawet nie prosiłam. W banku jest zawsze czysto i przyjemnie poza placówką również. Zawsze chętnie tam wracam.
Zgadzasz się?