mBank

(4.32)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP10 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3160 z 4324)

Bardzo źle. Mam...
Bardzo źle. Mam okropne doświadczenie w złej obsłudze klienta

Tomasz_2316

10.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie.
Rewelacyjnie.

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Fatalnie.
Fatalnie.

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze.
Bardzo dobrze.

Krystian_137

10.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze.
Bardzo dobrze.

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze.
Bardzo dobrze.

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
OK.
OK.

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie.
Rewelacyjnie.

Barbara_1073

10.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie. Super obsługa
Rewelacyjnie. Super obsługa

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze. Ogólna...
Bardzo dobrze. Ogólna ocena 4. - oferta kredytów - 4, - oferta lokat - 3+, - wygląd placówek 4+, - jakość obsługi - 4+, - oferty promocyjne - 3+, - parkingi przed placówkami - 3, - kolejki w placówkach - 4, - wygląd i korzystanie ze strony internetowej - 4.

Jerzy_27

10.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie. Obsługa w...
Rewelacyjnie. Obsługa w MBanku fachowa,profesjonalna,szybka,dobra informacja,rzetelna,szybka realizacja wpłat i wypłat.Dobre lokaty,bardzo miłe panie i szybka pomoc w rozwiązywaniu problemów.Zawsze w tym banku działa sprawnie obsługa klienta.Bardzo dobry bank i profesjonaliści pracują,pomagają klientowi,nie są nachalni.

Anna_4475

10.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie.
Rewelacyjnie.

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Dobrze. Byłam kiedyś...
Dobrze. Byłam kiedyś na koncercie i tam nieco nachalnie traktowali nas przedstawiciele tego banku. Dostałam smycz i potem wielokrotnie przychodziły wiadomości sms. Po jakimś czasie, wobec mej obojętności, przestali.

Małgorzata_2529

10.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze.
Bardzo dobrze.

Agnieszka_4276

10.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
OK.
OK.

Mariola_238

10.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
OK.
OK.

Mariola_238

10.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Super.
Super.

Anna_6081

10.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze. prowadzenie...
Bardzo dobrze. prowadzenie konta za 0 zł jest super .

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
OK.
OK.

Mariola_238

10.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie. Bardzo solidny...
Rewelacyjnie. Bardzo solidny bank!!!

zarejestrowany-uzytkownik

10.09.2018

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)

mBank

Obecny na polskim rynku od 1986 roku mBank, od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Jest to pierwszy w pełni internetowy bank w Polsce. Wyznacza kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jest jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Ofertę mBanku uzupełnia m.in. leasing, faktoring i specjalistyczny mBank Hipoteczny. mBank poświęca się również kampaniom społecznym, takim jak m.in. „Ludzie są niesamowici”, informującej o zagrożeniach czekających w Internecie oraz wspomagającej ochronę danych.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż mBank?

Ktoś 6 dni temu dodał opinię na temat tej firmy

Korzystam z usług...
Korzystam z usług tego banku od wielu lat. Gdy odwiedzam placówkę to zazwyczaj jest niewielka kolejka. Ale personel bardzo szybko zajmuje się klientami od razu pyta z jaką sprawą ktoś przyszedł ostatnio pani zaproponowała kawę i była naprawdę bardzo miła serdeczna pomocna . Moją sprawą rozwiązałam bardzo szybko tak jak zazwyczaj, proponowane mi była pomoc również w załatwieniu innych spraw o którą nawet nie prosiłam. W banku jest zawsze czysto i przyjemnie poza placówką również. Zawsze chętnie tam wracam.
Zgadzasz się?