Apteka Centralna

( 0.50 )

Opinie (17)

Długie kolejki i żółwie tempo obsługi

Byłam w aptece w piątek ok. 11:30. Kolejka bardzo długa, ale takiej długości kolejki w innych znanych mi aptekach są rozładowane w dużo krótszym czasie. Obsługiwały 4 panie, z czego 2 przy jednym okienku plus 2 panie jako pomoc. Tu obsługa 12-osobowej kolejki przy 3 okienkach trwała ponad godzinę. Nie polecam tej apteki.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Do apteki wchodzi się po kilku schodkach

Do apteki wchodzi się po kilku schodkach, ale dla osób niepełnosprawnych zbudowano tu podjazd. W aptece jest ładnie i czysto. Kolejka była kilkuosobowa, mimo że klientów obsługiwały trzy farmaceutki. Były bardzo pomocne w wyborze tańszych leków i ich zamienników.

Apteka mieści się przy ruchliwej ulicy w centrum miasta

Apteka mieści się przy ruchliwej ulicy w centrum miasta. Zajmuje dość przestronne pomieszczenie. Wybrałem się tam po olej dr Budwig. Kupiłem litrowy po 28,99 zł, ale w ofercie był także półlitrowy po 17,99 zł. Przy kasach były dwie panie, które sprawnie obsługiwały klientów, dzięki czemu nie tworzyła się kolejka.

Apteka całodobowa więc często robię w niej zakupy

Apteka całodobowa więc często robię w niej zakupy. Na plus duży asortyment, na minus ceny - w innych aptekach te same produkty są kilka złotych tańsze.

Lubię tą aptekę ze względu na szeroki

Lubię tą aptekę ze względu na szeroki,powiedziałabym nawet-że nieograniczony- asortyment,szybką reakcję personelu wyrażenia chęci sprowadzenia niedostępnych produktów na zamówienie.Absolutnie jedynym minusem są tutaj ceny i brak rabatów (przynajmniej ja jeszcze nie doświadczyłam, a robię tu zakupy regularnie). Na uwagę zasługuje szeroki wachlarz produktów do pielęgnacji ciała marki Vichy,Yves Rocher itp.

Apteka mieści się w budynku

Apteka mieści się w budynku-bloku, przed wejściem było czysto, w aptece również czysto. Towar powykładany jest za szybą, również okienka znajdują się za szybą. Przez co nie widać towaru. Pani obsłużyła mnie sprawnie i bezkonfliktowo. Ceny często w tej aptece są niższe niż gdzie indziej, na dodatek często są tam promocje.

Bywam tam często

Bywam tam często,mam blisko od domu.Apteka jak apteka,ale są tam kolejki.Niekiedy na 3 stoiska obsługi jest tylko czynne jedno.Panie są,ale błakają sie po sklepie jak zagubione owieczki-nie bacząc na rosnącą klientele.Towaru jak na lekarstwo,mały wybór by najmiej tych bez recepty.Ale za to jakość obsługi wysoka,Panie zawsze uśmiechniete,pomocne.Pomieszczenie po generlnym remoncie,schludnie.Tylko te kolejki...

Apteka niczego sobie

Apteka niczego sobie.Wnętrze czyste,klimatyzacja,woda pitna,krzesła.Pomieszczenie duże,przestronne.Okienek 4 ale czasami przy dużej kolejce otwarte jest tylko jedno.Personel nie zwraca uwagi na ludzi czekających w kolejce.Apteka znajduje się blisko supermarketów i jest tam zawsze dużo ludzi.Panie farmaceutki zawsze doradzą z uśmiechem.Apteka jest mało zaopatrzona więc trzeba czasami pofatygować się do centrum.Ale z miłą chęcią zamówią to na drugi dzień.Ja jestem zadowolona.

Poszedłem dzisiaj do apteki wykupić dziecku receptę

Poszedłem dzisiaj do apteki wykupić dziecku receptę. Na początku wszystko było w porządku czyste szyby, podłoga. Ku mojemu zaskoczeniu, kiedy obsługiwała mnie z pozoru miła kobieta okazało się, że miła osoba żyje jeszcze dniem wczorajszym.Pierwszym błędem jaki zauważyłem był fakt,iż na opakowaniu od antybiotyku, gdzie lekarz zalecił dawkowanie farmaceutka opisała go " 3 razy po 12 godzin". Zapytałem się jej jak to jest możliwe, przecież doba ma 24h. Następnym potknięciem było to,że pytając się mnie o adres zamieszkania, ponieważ był niewyraźnie jak dla mniej opisany stwierdziła,że dziecko ma 1,5 roku, gdzie był pesel a lekarka napisała lat 5. Miło wspominam tą wizytę pomimo tylu potknięć. Na sam koniec dostałem dla dziecka kolorowanki na pocieszenie.

Będąc przejazdem w Koszalinie

Będąc przejazdem w Koszalinie, chciałam wykupić receptę mojej córeczki, mleko Bebilon pepti 2. Weszłam więc do tej apteki, ponieważ wiem, że jest tu tanio. Przede mną była 1 osoba. Szybko jednak nadeszła moja kolej. Podeszłam do okienka, podałam farmaceutce receptę. Spojrzała na nią, wklepała coś w komputer i powiedziała mi, że muszę mieć drugą receptę, ponieważ numer lekarza na pieczątce był rzekomo nieczytelny. Dziwne, że ja bez problemu odczytałam cyfry, no ale widocznie pani z apteki nie chciało się wysilić wzroku. Zrezygnowana odeszłam.

Apteka Centralna w Miastku przyciąga korzystnymi cenami i

Apteka Centralna w Miastku przyciąga korzystnymi cenami i położeniem (jak sama nazwa wskazuje mieści się dokładnie w centrum miasta). Apteka jedna z większych w okolicy. Wnętrze zadbane i oryginalnie i ze smakiem urządzone. Wewnątrz panował ład i porządek, w powietrzu unosił się przyjemny zapach odświeżacza. W aptece znajduje się niewielki kącik dla dzieci, oraz miejsce na odpoczynek. Znaleźć tam można również automat z wodą oraz aparat mierzący ciśnienie i poziom tłuszczu w organizmie. Towar był bardzo schludnie poukładany, z dobrze widoczna ceną. Apteka jest bardzo dobrze zaopatrzona a ceny kształtują się na konkurencyjnym poziomie. Szukałam czegoś na zatrucie pokarmowe a farmaceutka bez większych problemów znalazła odpowiedni lek. Była bardzo sympatyczna i kompetentna. Zadała kilka dodatkowych pytań by zapoznać się z problemem i po chwili namysłu wręczyła mi odpowiedni specyfik. Farmaceutka ubrana była w biały fartuch i miała widoczny identyfikator. Jakość obsługi bez zastrzeżeń. Jak najbardziej polecam.

Apteka centralna jak sama nazwa wskazuje mieści się w

Apteka centralna jak sama nazwa wskazuje mieści się w centrum mojego niewielkiego miasteczka. Często koło niej przechodzę wybierając się na miasto. Kiedyś potrzebowałam żelu na bazie wody, który stosuje się do wykonywania USG. Potrzebowałam go do przyrządu aby rozprowadzam impulsy a nie raził prądem. Będąc w pobliżu tamtej apteki zaszłam w celu zakupienia żelu. Z tego co się orientowałam taki żel powinien kosztować kilka złotych. Kiedy zapytałam się w aptece o żel do USG, bądź inny lecz na bazie wody aptekarka jakby się trochę zdziwiła czego ja szukam. Zajrzała w komputer lecz po chwili odpowiedziała, że czegoś takiego nie mają i zaproponowała co innego, lecz to co zaproponowała kosztowało około 30 zł i nie było na bazie wody tylko już z jakimiś dodatkami. Nie było to to czego ja potrzebuję więc podziękowałam i wyszłam. Obsługa było miła i chciała pomóc ale zdziwiłam się, że nie maja takiego produktu. Apteka nieduża ale ładna. Wystrój spokojny z możliwością odpoczęcia na kanapie. Jest możliwość napicia się wody gdyż stał do tego odpowiedni przyrząd. Było czysto i pachniało świeżością. Szkoda tylko, że nie dostałam tego co szukałam. Jeśli chodzi o ceny to maja przystępne chociaż ten produkt, który aptekarka mi zaproponowała był bardzo drogi, zwłaszcza, że dla mnie zużył by się po tygodniu.

Apteka ma bardzo dobrą lokalizację

Apteka ma bardzo dobrą lokalizację - centrum miasta. Przez co są tam ciągle kolejki. Jednak panie obsługujące bardzo sprawie radzą sobie z tłumem. Jestem w tej aptece praktycznie kilka razy w miesiącu i jak dotąd nie mam żadnych zastrzeżeń. Można spokojnie zapytać o leki, działanie, cenę, panie są bardzo pomocne zawsze uśmiechnięte. Jako częsta klientka jestem bardzo usatysfakcjonowana .

Podczas wejścia apteka była już przygotowywana do

Podczas wejścia apteka była już przygotowywana do zamknięcia-była zmywana podłoga.Chciałam kupić waciki kosmetyczne lub watę oraz olejek kamforowy.Pani podała mi dwa rodzaje wacików,abym mogła sobie wybrać. Gdy już miałam płacić aptekarka jeszcze spytała ,czy te waciki też potrzebuję do ucha,więc potwierdziłam.Na to zaproponowała,że bedzie taniej ,gdy wezmę małe opakowanie waty.Z chęcią na to przystałam.Zapłaciłam ok 2 złote mniej.

Odwiedzałeś ostatnio Apteka Centralna?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.00 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem