EKO

( 3.75 )

Opinie (1404)

Rewelacyjnie.

Dobre ceny, duży wybór mięs i wędlin, sympatyczna osbługa.

Rewelacyjnie.

Ten sklep jest dla mnie, już tylko wspomnieniem, bo jakiś czas temu został przekształcony w Delikatesy centrum, jednak wspomnienie jest bardzo życzliwe, bo często, a nawet bardzo często w nim bywałam, co może potwierdzić moja wysoka ocena, choć jest oceną, jakby przeszłości. Był tu zawsze świeży towar na warzywniaku, w części z nabiałem, pieczywem, wędlinami i mięsem. zawsze był estetyczny wygląd, w ogólnym wrażeniu, dbano o ład i porządek asortymentowy, a pracownicy przyjaźnie i z kulturą traktowali klientów. fajnym dodatkiem obsługi było nagłośnienie placówki (muzyczka, reklama) o stonowanej sile, takiej - w tle zakupów. To uprzyjemniało, na swój sposób, zakupy.

Ok.

Wszystko prawidlowym poziomie.

Tak sobie.

zbyt opieszały personel

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Bardzo źle.

Bardzo źle.

Odwiedzałeś ostatnio EKO?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(4.75 )

Biedronka

(3.33 )

Billa

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem