Carrefour Market

(3.67)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (178 z 235)

Spodziewałem się większego...
Spodziewałem się większego wyboru asortymentu. Ogólnie jestem zadowolony, ceny przystęone, obsługa na plus

mateuszl09

19.07.2023

Placówka

Rzeszów, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 14

Nie zgadzam się (0)
Nie przepadam za...
Nie przepadam za tym sklepem, bo panuje w nim dziwny zapach, obsługa taka sobie, często bałagan. Niby Sport asortyment, ale nie zawsze wszystko można dostać, a do tego strasznie wysokie ceny.

Poziomk@

03.07.2023

Placówka

Łódź, Codzienna 1

Nie zgadzam się (0)
Wpadłem przejazdem po...
Wpadłem przejazdem po coś na szybko do zjedzenia, sklep bardzo dobrze zatowarowany, obsługa miła i uśmiechnięta.

Klient_idycW

12.06.2023

Placówka

Chojnice, Aleja Bayeux 1

Nie zgadzam się (0)
Wszystko super !...
Wszystko super ! Zawsze towary na miejscu w odpowiedniej ilości , ale ceny są dosyć pomieszane , za napój 0.5 litra w porównaniu do jego mniejszej wersji w innej wersji smakowej musiałem zapłacić 50% więcej ( za małe opakowanie ) niż za 0.5 litra + jest dosyć drogo, biorąc pod uwagę inne sklepy.

Klient_tY4Id

20.02.2023

Placówka

Ostrowiec Świętokrzyski, Iłżecka 85

Nie zgadzam się (0)
Do tego sklepu...
Do tego sklepu bardzo blisko lecz nie cierpię tam chodzić. Obsługa pracuje jak za karę. Kolejki bardzo długie a kasjerka zamiast otworzyć drugą kasę udaje ze rozkłada towar. Nie polecam

Klient_CwH4s

18.10.2022

Placówka

Olsztyn, Żołnierska 43

Nie zgadzam się (0)
Pieczywo bardzo często...
Pieczywo bardzo często jest stare i twarde, półki są puste, towaru brakuje, niektóre kasjerki są niekompetentne i sprzedają produkty na wagę po cenie za 1kg (w tym przypadku mowa o pomelo które ważyło o połowę mniej). Daty produktów w terminie, czystość sklepu zadowalająca

Klient_GbjVm

21.09.2022

Placówka

Nysa, Dekada 1

Nie zgadzam się (0)
Bardzo przyjemny market,...
Bardzo przyjemny market, dużo miejsc parkingowych przed budynkiem. Bardzo szeroki asortyment a w szczególności owoce i warzywa oraz stoisko z mięsem i wędlinami. Jedyna wada tego miejsca to jedna kasa czynna. Wewnątrz budynku mały pasaż z innymi sklepami oferującymi towary i usługi.

Klient_lz61

16.11.2021

Placówka

Łódź, Grabieniec 28

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dużo brakujących...
Bardzo dużo brakujących produktów na półkach, bałagan z cenami a obsługa sprawia wrażenie jakby pracowała tam za karę - szczególnie kasjerzy. Kolejka do kasy i bardzo podejrzliwy ochroniarz ze specyficznym poczuciem humoru...

Simonic

31.08.2021

Placówka

Łódź, Codzienna 1

Nie zgadzam się (0)
W zeszłym tygodniu...
W zeszłym tygodniu około godziny 14 wszedłem do Carreforu w Galerii Słonecznej w Radomiu. Najpierw sprawdziłem skład dostępnych jogurtów i wybrałem jeden z nich. Następnie podszedłem do kasy. Pracownica powiedziała: Dzień dobry, odpowiedziałem Dzień dobry. Następnie zeskanowała cenę i podała ją. Zapłaciłem kartą, powiedziałem do widzenia, sklepowa odpowiedziała do wiedzenia.

Jarosław_570

17.05.2021

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Wczoraj dokonałem zakupów...
Wczoraj dokonałem zakupów w markecie Carrefour w CH Arkadia. Po wybraniu produktów udałem się do kas. W kasie trafiłem na przemiłą panią która cały czas była uśmiechnięta i sama zaczęła rozmowę na jakiś nic nieznaczący temat. Skanując produkty zauważyła że na jednim z nich nie było naklejonego kodu kreskowego. Grzecznie spytała czy ma zadzwonić po obsługę. Zapewniła mnie, że pracownik obsługi działu zaraz przyjdzie. Rzeczywiście przyszedł po około 3-4 minutach i poszedł wymienić produkt na taki z kodem kreskowym. Do momentu aż kasjerka skończyła kasować pozostałe produkty wrócił do mnie produkt z "nowym kodem" za który zapłaciłem. Kasjerka z uśmiechem na twarzy życzyła mi dobrego dnia i odszedłem od kasy.

Jakub Ogórek

21.03.2021

Placówka

Warszawa, al. Jana Pawła II 82

Nie zgadzam się (0)
W tym markecie...
W tym markecie na bardzo dobrym poziomie jest standard zaopatrzenia, jakość obsługi oraz produktów. W pełni mnie to zadowala. Są i kasy stacjonarne jak i samoobsługowe co pozwala na możliwe rozładowanie ewentualnych kolejek.

Szymon_400

01.02.2021

Placówka

Katowice, Przemysłowa 3

Nie zgadzam się (0)
Problemem tego sklepu...
Problemem tego sklepu są kolejki do kasy, jednej jedynej zwykle czynnej. Sklep przeszedł w prywatne ręce a kolejki bez zmian. Była okazja pozwalniać paru leni, ale wierzę, że ten młody człowiek sobie poradzi.

Klient_KOIc

26.09.2020

Placówka

Radom, ul. Gagarina 9

Nie zgadzam się (0)
Sklep pozostawia wiele...
Sklep pozostawia wiele do życzenia. Pracownicy często odburkują, jeśli są o coś zapytani. Jeśli prosi się o pokazanie czegoś robią wielką łaskę. Nie polecam.

Niezweryfikowany Klient_8exf

18.09.2020

Placówka

Warszawa, Powsińska 31

Nie zgadzam się (0)
Market znajduje się...
Market znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, w pobliżu istnieje parę większych osiedli oraz pętla autobusowo-tramwajowa. Sklep jest przestronny, dysponuje dużą ilością produktów, jednak nie zawsze są one dostępne na półkach. (najczęściej problem ten dotyczy pieczywa). Ceny są przystępne, codziennie można spotkać się z wieloma ofertami promocyjnymi. Zdecydowanie na plus ocenić można jakość obsługi, pracownicy zawsze chętnie i z uprzejmością służą pomocą. Niestety w wyniku braków w personelu przy kasach oraz stanowisku mięsnym tworzą się spore kolejki.

Niezweryfikowany Klient_xCO3

15.07.2020

Placówka

Kraków, Bobrzyńskiego 37

Nie zgadzam się (0)
Dziś z przyjemnością...
Dziś z przyjemnością zrobiłem zakupy w sklepie. Przy wejściu jest płyn do odkażania oraz rękawiczki jednorazowe. Uprzejmy pan z ochrony przypomni o zasadach bezpieczeństwa, jeśli ktoś w roztargnieniu o nich zapomni. Po odnalezieniu ulubionego sera podszedłem do kas. O godz. 19 nie ma kolejek, za to można liczyć na piękne i uprzejme panie przy kasie. Lubię tu wracać.

Niezweryfikowany Klient_Mfzh

24.05.2020

Placówka

Wrocław, ul. Bardzka 3

Nie zgadzam się (0)
Ten Carrefour zlokalizowany...
Ten Carrefour zlokalizowany jest na moim osiedlu, więc odwiedzam go regularnie. Bardzo podoba mi się miła obsługa, która do tego jest bardzo sprawna. Sklep jest bardzo czysty. Największą zaletą dla mnie jest chyba świeżość mięsa, owoców i warzyw połączona z naprawdę dużą ich różnorodnością. A już zupełnym hitem jest dla mnie stoisko z żywnością eko, zdrowymi produktami i składnikami do kuchni orientalnych. Bardzo dużo tego typu rzeczy kupuję, a tu wybór jest dobry, wszystko jest porządnie ułożone i opisane. Ceny asortymentu nie są najniższe, ale jak mam iść do śmierdzącego i brudnego sklepu konkurenta i jeszcze wystać się w chaotycznej kolejce, a iść tam, zapłacić te kilkadziesiąt groszy do złotówki więcej za produkt, ale za to cieszyć się miłą atmosferą, czystością i oszczędnością czasu, a przede wszystkim świeżością produktów, to zdecydowanie wolę ten Carrefour Market.

Klient_gyBM

15.05.2020

Placówka

Łódź, Grabieniec 28

Nie zgadzam się (0)
Będąc przelotem w...
Będąc przelotem w tym sklepie chciałam zrobić podstawowe zakupy, kierując się praktycznością. Sieć hipermarketów Carrefour wyróżnia się wysoką jakością wyrobów oraz różnorodnością, co skłania mnie do regularnych odwiedzin. Jednak oczekiwanie na obsługę ze względu na długą kolejkę skutecznie zniechęciło mnie do kontunuowania zakupów. To paradoks, który w mojej opinii powinien zostać rozwiązany zwiększeniem iloścu Pracowników.

Porter

16.04.2020

Placówka

Legnica, ul. Najświętszej Marii Panny 9

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobra lokalizacja...
Bardzo dobra lokalizacja zaraz obok wyspy słodowej. Sklep jest często odwiedzany przez studentów, ale mimo wszystko można tam kupić najpotrzebniejsze produkty.

Klient_tTCD

08.04.2020

Placówka

Wrocław, ul. Bolesława Drobnera 10

Nie zgadzam się (0)
Dużo owoców i...
Dużo owoców i warzyw, sklep dobrze zaopatrzony. Jest idealny na szybkie zakupy, a parking przed sklepem ułatwia zakupy.

Klient_tTCD

08.04.2020

Placówka

Wrocław, ul. Bardzka 3

Nie zgadzam się (0)
Sklep w dobrej...
Sklep w dobrej lokalizacji, a produkty jakie można tak kupić są dobrej jakości. Sala sprzedaży jest duża, a produkty są dobrze porozkładane, tak że łatwo wszystko znaleźć.

Klient_tTCD

08.04.2020

Placówka

Wrocław, ul. Sucha 1

Nie zgadzam się (0)

Carrefour Market

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Carrefour Market?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Spodziewałem się większego...
Spodziewałem się większego wyboru asortymentu. Ogólnie jestem zadowolony, ceny przystęone, obsługa na plus