Cleopatra

(2.75)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (45 z 54)

Byliśmy co prawda...
Byliśmy co prawda tylko na zupie ale bardzo dobra i niedroga, porcja porządna - dosyć duża miska. Obsługa miła i szybko zostaliśmy obsłużeni. Lokal mały ale raczej nie ma tłumów.

Niezweryfikowany Klient_8Z39

30.12.2019

Placówka

Radom, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (0)
Stracone Pieniądze !!!...
Stracone Pieniądze !!! Odradzam. Wizyta we wtorek 23.04.2019. ( załączony paragon) Pan "Kelner" nie uznał zniżki 15 % która jest na stronie internetowej stwierdzając że to jest ORKANA a nie Cleopatra. Informacja na paragonie jest inna. I tu na paragonie okazuje się jeszcze jedna ciekawa informacja Piwo kosztuje 7 zł a w karcie menu 6,9 zł. Można się czepiać lub nie 10 groszy to nie pieniądze. Cleopatra oszukała mnie na 6,7 zł te pieniądze nie bolą, ale podejście i to że wybierając miejsce i daną pozycję z karty godzimy się na to co jest w karcie a nie na zawyżanie cen. , Co do jedzenia zamówione 2 Shaormy i małe piwo. Po 10 minutach dostajemy duże Piwo Tyskie. Nie reklamujemy każdemu się zdarza, nawet jak jest 2 stoliki w restauracji i 4 osoby z obsługi. Frytki odgrzewane i nasiąknięte olejem, miały być surówki była sałatka polana na pewno nie winegretem, zgniła rukola, mięso twarde i nie doprawione. Ja na 100 % odradzam za 50,80 zł można naprawdę fajnie zjeść w Lublinie i mieć pewność ze nas nikt nie oszuka. NIE ! NIE! NIE 3 X NIE (opinia została zmoderowana ze względu na treść).

zarejestrowany-uzytkownik

24.04.2019

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Zamówiłem pizze margeritę...
Zamówiłem pizze margeritę z salami a dostałem drobiową. Przy stoliku obok były załatwiane sprawy bieżące firmy czyli redukcja pracowników itp co powodowało nie zbyt przyjemną atmosferę dającą się odczuć nie tylko mi. Duże grono klientów często spoglądało na rozmawiających chyba menadżerów obcokrajowców z pracownicą. Nie można było skupić się tylko na spędzeniu czasu z rodziną gdyż dodatkową atrakcją jaką restauracja nam zafundowała to uzewnętrznienie jej problemów publicznie klientom.

Mariusz_903

02.08.2017

Placówka

Lublin, Grodzka 26

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła i...
Bardzo miła i szybka obsługa. Jedzenie bardzo smaczne, w dobrej cenie. Polecam zarówno dla rodzin z małymi dziećmi ze względu na dostępność kącika dla dzieci jak i romantyczną kolację we dwoje czy wypad ze znajomymi.

Alicja_561

21.06.2016

Placówka

Rzeszów, ul. Krakowska

Nie zgadzam się (0)
Obsługa miła, lokat...
Obsługa miła, lokat przyjemny, niestety jedzenie mimo szybkiego podania mogłoby być lepsze. Dziwna praktyka z ręcznym wypisywaniem paragonu.

AgaB

05.05.2016

Placówka

Częstochowa, al.NMP 71

Nie zgadzam się (0)
Do restauracji udaliśmy...
Do restauracji udaliśmy się w niedzielne popołudnie, po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji telefonicznej. Zostaliśmy powitani, kelnerka wskazała nam miejsce oraz podała menu. Kiedy przyniesione zostały zamówione dania główne, zdecydowaliśmy się zamówić Pepsi u kelnerki. Jednak zamówienie nie zostało zrealizowane, natomiast pozycja Pepsi została ujęta w rachunku. Dopiero interwencja u zdziwionej kelnerki spowodowała wykonanie storna i otrzymanie poprawnego rachunku. Restauracja sprawia wrażenie bardzo przyjemnego miejsca, bardzo smaczne dania z karty, w atrakcyjnych cenach.

Krzysztof_1711

15.02.2016

Placówka

Rzeszów, Powstańców Warszawy

Nie zgadzam się (0)
Wczoraj wybrałam się...
Wczoraj wybrałam się do restauracji Cleopatra, w której nigdy wcześniej nie byłam aby skosztować czegoś innego, niż zwykle. Personel przywitał mnie z uśmiechem na ustach, a kelnerka po wcześniejszym zapytaniu mnie o to, czy będę sama, czy też z osobą towarzyszącą zaprowadziła mnie do dwuosobowego stolika. Po 30 sekundach dostałam menu, poprosiłam wówczas kelnerkę, aby doradziła mi coś lekkiego do jedzenia, ponieważ byłam tam pierwszy raz i nie znałam oferty owej restauracji. Kelnerka ze szczerym uśmiechem na ustach zaproponowała mi sałatkę z tuńczykiem i sok. Przystałam na jej propozycję a na swoje zamówienie czekałam 10 minut. W między czasie zdążyłam udać się do toalety, która była czysta, papier był na miejscu a kosz opróżniony. Wróciwszy na miejsce rozejrzałam się po wnętrzu restauracji. Wystrój był bardzo oryginalny, a mianowicie utrzymany w Egipskim klimacie co bardzo mi się spodobało. Było czysto i bez zbędnego przepychu. Na swoje danie czekałam 10 minut, co było krótkim czasem oczekiwania, zważywszy na to, iż w restauracji znajdowało się 8 innych klientów. Duża ilość dodatków i przyrządzenie dania sprawiło, iż sałatka wyglądała przepysznie i tak też smakowała. Po zjedzeniu podeszła do mnie kelnerka, zabrała talerz a ja wówczas poprosiłam o rachunek. Gdybym mogła to restauracji Cleopatra dałabym szóstkę z plusem, gdyby nie dość wygórowane ceny :)

Monika_2934

14.10.2014

Placówka

Włocławek, Warszawska 1

Nie zgadzam się (0)
Zawsze chodziłam tam...
Zawsze chodziłam tam coś zjeść, lecz dzisiejsza wizyta to kompletne dno. Zamówiliśmy pizzę, bo dzieci tylko to jedzą, dorośli pitę. Pita była z sałatą nie widać było mięsa, naleśnik stary i twardy, że nie mozna było tego ugryżć, a pizza była z zakalcem, kwaśnym serem,przypalona. Nigdy dotąd nie zdarzyło mi się to w Cleopatrze. Kelnerka stwierdziła że reklamacji nie uzna, bo pizzy zjedzone jest więcej niż połowa. Niestety zauważyliśmy dopiero jak dzieci zjadły więcej, co tak naprawdę jedzą!!! Geslerowa ten lokal by zamknęła. Ostrzegam nie zamawiajcie tam jedzenia, bo zeszli na kompletne psy!!!!!!!

zarejestrowany-uzytkownik

25.08.2014

Placówka

Lublin, Al. Spółdzielczości Pracy 34

Nie zgadzam się (0)
Wnętrze restauracji jest...
Wnętrze restauracji jest ładne, nadaje się na spotkania zarówno przy kawie jak i drinku. Jedzenie jest dobre, porcje są duże i można się nimi najeść. Przestrzegam jedynie przed pizzą z salami, które jest bardzo dziwne w smaku- miałam wręcz wrażenie że nie świeże. Reszta ok.

zarejestrowany-uzytkownik

17.06.2014

Placówka

Stalowa Wola, Okulickiego 9A

Nie zgadzam się (0)
Sama jakość obsługi...
Sama jakość obsługi można powiedzieć w porządku, ale... no właśnie.... po zamówieniu dania obiadowego (nieistotne jakie- w tym przypadku była to sharma itp.) ku naszemu zdziwieniu na talerzu oprócz sałatki na talerzu znalazł się kawałek opakowania po tabletkach. Nie zgłaszaliśmy tego obsłudze. Po przeczytaniu w internecie co to jest, okazało się, że są to tabletki dojelitowe, prawdopodobnie ktoś z kuchni używał ich w trakcie, lub przed robieniem sałatki. Siedząc przy komputerze i czytając co to za tabletki zaczęło mi się robić niedobrze, że ktoś prze podaniem mi sałatki mógł sobie aplikować czopek i pewnie nie umył po tym rąk. Karygodne. Więcej tam nigdy nic nie zjem, zdecydowanie zalecam omijać szerokim łukiem te restaurację. W przyszłym tygodniu zrobię sobie badania, jeśli by się okazało że jestem czymś zarażony, wytoczę proces tej restauracji. ( 2 tygnie temu robiłem badania i okazało się, że nic mi nie jest).

obserwator_15

07.12.2013

Placówka

Rzeszów, Krakowska 20

Nie zgadzam się (0)
Będąc we Włocławku...
Będąc we Włocławku często jem obiad w restauracji Cleoparta. Będąc tam ostatnio oprócz dania głównego zamówiłam sok grejpfrutowy. Kelnerka podała mi sok w butelce i szklankę, jakież było moje zaskoczenie kiedy przelałam sok do szklanki a tam pływał sobie mały robaczek. Od razu zawołałam kelnerkę prosząc o wyjaśnienie. Ona jednak nie potrafiła odpowiedzieć mi na zaistniały problem, przeprosiła i przyniosła drugi sok, którego nie doliczyła do rachunku.

Anna_4241

08.04.2013

Placówka

Włocławek, Warszawska 1

Nie zgadzam się (0)
Zawsze lubiłyśmy z...
Zawsze lubiłyśmy z mamą zajść do tej restauracji na pizzę. Dawno już nie byłyśmy, więc dałam jej się namówić. Usiadłyśmy na zewnątrz lokalu. Było bardzo mało ludzi, zajęte z 2 stoliki. Po chwili podeszła do nas kelnerka i podała karty. Od razu zamówiłyśmy, to co zawsze. Na jedzenie nie trzeba było długo czekać. Pizza trochę nas rozczarowała. Mało dodatków, ogólnie lekko bezpłciowa, sos czosnkowy okropny, miałam wrażenie, że jadłam naftę. W lokalu zmieniła się cała kadra i niestety, na dobre im to nie wyszło. Kelnerki pochłonięte rozmowami z kucharzem, nie widziały, że czekamy na resztę,dopiero po ok 5 min kiedy mama podeszła do kasy, została obsłużona. W lokalu czysto. Kiedyś kelnerki były ubrane w białe bluzki i na biodrach miały złote przepaski, teraz wyglądają jak każdy inny gość.

CiociaKlocia

24.10.2012

Placówka

Lublin, Orkana 4

Nie zgadzam się (1)
Kolejna wizyta w...
Kolejna wizyta w tej lubelskiej restauracji i tym razem wielkie rozczarowanie. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń do czystości. Wszystkie stoliki są na bieżąco sprzątane i każdy może w dobrych warunkach zjeść. Oczywiście jeżeli lubi twarde krzesła :) Kolejna fajna sprawa to dobrze zorganizowana praca kelnerek, które w dodatku są wyjątkowo miłe dla klientów. Jednak to wszystko schodzi na drugi plan, ponieważ klienci przychodzą tam aby dobrze zjeść. I niestety - tu moje wielkie rozczarowanie. Zamówiłem karkówkę z grilla oraz frytki z surówką. Po pierwsze na danie czekałem ponad 20 minut. Po drugie - karkówka beznadziejna w smaku, cienka jak plasterek szynki, gumiasta, w ogóle nie doprawiona. Po trzecie - frytki miękkie, niedosmażone, jak gdyby odgrzewane po raz kolejny. I po czwarte - w surówce łodygi z kopru, że można było dobrze pochrupać... Czyżby w ostatnim czasie restauracja zmieniła kucharza??? Do środy miałem o lubelskiej Cleopatrze bardzo dobrą opinię, a teraz najprawdopodobniej już się tam szybko nie pojawię.

Reds

22.10.2012

Placówka

Lublin, Al. Spółdzielczości Pracy 34

Nie zgadzam się (1)
Restauracja Cleopatra mieści...
Restauracja Cleopatra mieści się w CH Tesco. Wystrój standardowy nawiązujący stylistyką do sieci restauracji. Kelnerka natychmiast po zajęciu miejsca przyniosła nam karty dań. Po zamówieniu pizzy dokonaliśmy wyboru napojów. Po kilkunastu minutach otrzymaliśmy wybrane zamówienie. Po skończonej konsumpcji otrzymaliśmy rachunek oraz ...mleczne cukierki. Obsługa sympatyczna i sprawna. Ceny umiarkowane a wybór dość szeroki.

ZEUS

11.10.2012

Placówka

Lublin, Orkana 4

Nie zgadzam się (0)
Wczoraj miałem "przyjemność"...
Wczoraj miałem "przyjemność" odwiedzić Cleopatrę w centrum handlowym "Nowy Świat". Około godziny 18:00 przedzwoniłem do lokalu, gdzie zarezerwowałem miejsce na godzinę 20:00 i zostałem poinformowany, że PO godzinie 20:30 można składać zamówienia tylko na shoarmę. Zapytałem więc dla ścisłości: "Czy jeżeli złożę zamówienia do 20:30 to zostaną one zrealizowane?", otrzymałem odpowiedź twierdzącą. Około godziny 20:10 złożyłem zamówienie na dania, które zostało przyjęte. Dokładnie o godzinie 20:20 chciałem zamówić deser. Wywiązała się taka oto rozmowa między mną a kelnerką:-Poproszę jeszc...-Ale jest już 20:30, nie przyjmujemy już zamówień-(Patrząc na zegarek, a była 20:20, odpowiedziałem) Na moim zegarku nie ma jeszcze 20:30...- A na moim jest! (Szybka riposta kelnerki przerywająca mi w pół zdania- Więc poproszę chociaż Nestea cytrynową...Chwilę potem otrzymałem napój rzucony na stół jakby od niechcenia bez nawet słowa "proszę". Po zjedzeniu wcześniej zamówionych dań poprosiłem o rachunek. I tu kolejne zaskoczenie. Kelnerka postanowiła najpierw posprzątać kilka stolików obok, żeby dopiero po kilku minutach podać mi paragon. Położyłem pieniądze na spodeczku i czekałem, aż je weźmie, daremnie z resztą. Po kilku minutach sam pofatygowałem się do kelnerki, zapłaciłem i wyszedłem.Jedzenie całkiem smaczne, ale obsługa nieuprzejma i arogancka. Z takim tupetem w restauracji, to jak żyję, nie spotkałem się jeszcze nigdy wcześniej.Już nigdy nie odwiedzę Cleopatry.

Spixer

31.08.2012

Placówka

Rzeszów, Krakowska 20

Nie zgadzam się (0)
Przy stoliku wita...
Przy stoliku wita pracownik restauracji, jest miły i kulturalny. Miejsce jest wystylizowane na klimat starożytnego Egiptu. Panuje miła i nastrojowa atmosfera. Po dosyć dłuższym oczekiwaniu na danie otrzymujemy ogromne porcje dań, które trudno jest dojeść osobie dorosłej. Miejsce godne polecenia co do atmosfery i jedzenia.

Ewa_958

18.08.2012

Placówka

Radom, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (1)
Odwiedziłam jeden z...
Odwiedziłam jeden z dwóch znanych mi lokali Cleopatra i szczerze powiedziawszy zraziłam się, ponieważ obsługa w całej swojej uprzejmości była nieco sztuczna i zbyt nadgorliwa. Weszliśmy do środka, zostaliśmy powitani przez obsługę, stanęliśmy przy barze, ponieważ tam znajdowało się menu, ale kelnerka w czarnym stroju i fartuchu zaprosiła nas do stolika w sali pełnej ludzi, więc podziękowaliśmy ponieważ na początek chcieliśmy tylko zerknąć do menu. Jednak kelnerka niczym mucha nadal nie odstępując nas na krok zadawała pytania czy na miejscu czy na wynos, więc odruchowo odparłam, że na miejscu i wtedy już niemal podniesionym tonem zirytowana pani, ze nadal stoimy przy barze wskazała nam konkretny stolik do którego podała menu. Po czym po ok. 30 sekundach, zjawiła się z notesem gotowa przyjąć zamówienie. Odparliśmy, że nawet nie zdążyliśmy zobaczyć co w nim maja(!), wtedy pani z doklejonym uśmiechem zapewniła nas że wróci za chwilę w takim razie, ale i tak postanowiliśmy wyjść, bo ekspresowe naganianie klientów do środka było jednak zbyt szybkie... Każda z pozostałych kelnerek mówiła "do widzenia" widząc, że wychodzimy co było bardzo uprzejme z ich strony.

Asupra

17.08.2012

Placówka

Częstochowa, al.NMP 71

Nie zgadzam się (0)
Wystrój poprawny, może...
Wystrój poprawny, może ciut za ciemno. Obsługa w 90% ok, chociaż zdarzyło mi się trafić na kelnera, który bardziej niż podawaniem dań, zainteresowany był zagadywaniem urodziwych przedstawicielek płci pięknej :). Ceny dość wysokie, ale do przeżycia, tym bardziej, że porcje są naprawdę ogromne. Restauracja łudząco przypomina klimatem Sphinxa.

zarejestrowany-uzytkownik

27.06.2012

Placówka

Lublin, Krakowskie Przedmieście 30

Nie zgadzam się (0)
Będąc na zakupach...
Będąc na zakupach zaszliśmy do restauracji coś zjeść.Na zewnątrz lokalu dookoła stolików było czysto, większość stolików była pusta. Usiedliśmy przy jednym z nich. Podeszła do nas miła, uśmiechnieta kelnerka ubrana w firmowy uniform, podała kartę. Po chwili znów podeszła i przyjęła zamówienie. Bardzo dokładnie wypytała się o dodatki. Zamówiliśmy pizzę i gyrosa. Na jedzenie czekaliśmy bardzo krótko. Pizza była bardzo smaczna, jednak było na niej mniej składników niż zwykle. Gyros okazał się kanapką. Po zjedzeniu poprosiliśmy o rachunek, od razu nam go podano i opuściliśmy lokal

CiociaKlocia

29.04.2012

Placówka

Lublin, Orkana 4

Nie zgadzam się (0)
Wystroj bardzo fajny,...
Wystroj bardzo fajny, obsluga mila. na jedzenie nie musialam dlugo czekac,pomimo tego,ze bylo duzo ludzi i tylko jeden kucharz. kelnerki caly czas sie krzataly, witaly gosci w wejsciu proponujac stolik, karte dostalismy od razu, tak samo jak zamowione napoje, przygotowanie posilku potrwalo chwilke,ale to jestem w stanie zrozumiec. reszta z rachunku zostala wydana dokladnie i to zawsze od klienta zalezy ile zostawi na talerzyku.

malutka91

07.03.2012

Placówka

Lublin, Krakowskie Przedmieście 30

Nie zgadzam się (0)

Cleopatra

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Cleopatra?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Byliśmy co prawda...
Byliśmy co prawda tylko na zupie ale bardzo dobra i niedroga, porcja porządna - dosyć duża miska. Obsługa miła i szybko zostaliśmy obsłużeni. Lokal mały ale raczej nie ma tłumów.