Ostatnia opinia

Fajne miejsce na szybką kawę i odpoczynek po zakupach. Duże porcje lodów. Minus: desery z gabloty trochę zaschnięte z góry. Pracownica miła i szybka, choć przy dużym ruchu przydałaby się jej pomoc bo ...

Niezweryfikowany Klient_mf43

Ruda Śląska

ul. 1-go Maja 310

Zobacz wszystkie opinie

Ostatnia opinia

Świetnie.

niezalogowany-uzytkownik

Zobacz wszystkie opinie

KrakVet.pl

Sklepy internetowe

Dodaj opinię

Ostatnia opinia

Bardzo źle.

niezalogowany-uzytkownik

Zobacz wszystkie opinie

Ostatnia opinia

OK.

niezalogowany-uzytkownik

Zobacz wszystkie opinie

Ostatnia opinia

Bardzo dobrze.

Wrocław

Canaletta 21

Zobacz wszystkie opinie

Ostatnia opinia

Rewelacyjnie!

niezalogowany-uzytkownik

Zobacz wszystkie opinie

DOMAR

Sklepy AGD i RTV

Dodaj opinię

Ostatnia opinia

Słabo.

Olsztyn

Piłsudskiego 16

Zobacz wszystkie opinie

Ostatnia opinia

Bardzo źle.

niezalogowany-uzytkownik

Zobacz wszystkie opinie

Ostatnia opinia

Bardzo dobrze.

zalogowany_użytkownik

Warszawa

Smocza 26

Zobacz wszystkie opinie

Ostatnia opinia

Tak sobie.

niezalogowany-uzytkownik

Zobacz wszystkie opinie