Tesco

( 3.46 )

Tesco to sieć sklepów samoobsługowych w której skład na terenie Polski wchodzą supermarkety i hipermarkety. Na świecie sklepy są zlokalizowane na terenie Wielkiej Brytani, Irlandii, Europy środkowej oraz Azji. W ofercie sklepów znajdują się artykuły spożywcze, przemysłowe oraz odzież W celu zapobiegania marnotrawienia żywności sklepy przekazują nadwyżki żywności potrzebującym.

Opinie (8967)

Nie polecam sklepu

w sklepie panuje haos, brak wielu produktów, dziury na półkach. Nie miła wolna obsługa.

Brak organizacji, bałagan

Sklep zasługuje na 1 gwiazdę . Brudne półki sklepowe ,wciąż brudna podłoga. Zużyte rękawiczki jednorazowe porozrzucane na sali sprzedaży. Brak woreczków jednorazowych na warzywach. Obsługa na sali sprzedaży bez ochrony ust i nosa . Pracownicy mają problem by pomóc klientowi coś znaleźć. Bardzo słaba organizacja oraz kiepskie podejście do klienta.

Przyjmowanie butelek zwrotnych

Jestem zniesmaczony formą sprzedaży piwa w butelkach z kałcją, ponieważ w przypadku nie posiadania paragonu ( zgubienia, wyrzucenia ) nie jestem w stanie otrzymać pieniędzy należnych za zwrot . Uważam że Tesco jako duża firma jest jej obowiązkiem bez żadnych warunków odbierać zakupiony produkt (butelka) co jest normą w Europie zachodniej.

Super obsługa!

Pracownicy są bardzo mili i zawsze starają się pomoc klientowi w miarę ich możliwości

Mogło by być lepiej

W całym sklepie nieporządek, na dziale z warzywami brudno. Podłoga kleiła się, koło skrzynek z warzywami kurz. Obsługa opowiadała sobie nawzajem o prywatnych wydarzeniach weekendowych. Tylko kasy samoobsługowe, które w tesco są bardzo oporne. Przy dużej ilości zakupów, poproszenie o normalną kase dostałam niemiłą odpowiedź że nie jest to możliwe bo nie ma pracownika który mógłby siąść przy kasie.

Super

Zawsze jest zachowany porządek, towar na półkach dobrze wyłożony ,ekspefienki służą pomocą i są mile szybka obsługa

Lokalizacja w zabytkowym budynku

Sklep zlokalizowany w zabytkowym budynku Kina Świt, jednak sam sklep jest mały i ciasny, w porównaniu do innych dużych supermarketów. Dostępność produktów jest dobra, chociaż zdarzają się braki asortymentu. Świetnym rozwiązaniem jest stanowisko mięsne, obsługiwane przez zewnętrzną firmę. Jakość warzyw i owoców rzadko jest zadowalająca, często są popsute i wybrakowane. Miły i uprzejmy personel. Czystość sklepu na poprawnym poziomie.

Najsłabsze TESCO

Mieszkam 20 m od tego sklepu, ale wolę pojechać autem gdzie indziej na zakupy. Kiedy bym tam nie była, wszyscy z obsługi niezadowoleni, opryskliwi. Nie pomogą gdy ktoś pyta o towar, zbawiają ludzi słowami,, jak nie ma tam to nie ma,, Bardzo słabe zatowarowanie półek, owoce i warzywa nie świeże.

Kasy samoobsługowe

Odkąd wprowadzono kasy samoobsługowe omijam ten sklep szerokim łukiem.stracili przez te kasy masę klientów.

Nie chcieli wypłacić różnicy

Nie zgadzała mi się cena na kabanosy. Zgłosiłam to pani przy kasie samoobsługowej, a ona całkowicie to zignorowała i powiedziała, że jedynie co może zrobić to wycofać towar i nic się nie da zrobić. Nikt nie poszedł sprawdzić cenowki. Pani po prostu mnie z była

Duży asortyment ale obsługa nie miła

Sklep duży, oprócz dużej ilości produktów panuje tam ogólnie syf, a doradcy sami nie wiedzą gdzie znajdują się produkty z gazetki.Po znalezieniu produktu przeterminowanego, nie otrzymałam zniżki na niego

słaba oferta towarowa i drogo

Dość dawno nie byłam w tym sklepie. Ale zmienił się bardzo. Nic ciekawego tam nie ma, a ceny z księżyca. Kolejka do kas, połowa kas nieczynna, a na pomoc obsługi trzeba bardzo długo czekać.

Obsługa przeciętna

14.05.20 robiłem zakupy w pawilonie Tesco Kowale. Sklep jest przestronny i czysty, produkty są sensownie ułożone, ale kolejka do kasy przesuwała się bardzo wolno, ustawiłem się jako szósty i dopiero po około 3 minutach otwarto kolejną kasę, jak dla mnie to za długo, tym bardziej, że personel rozmawiał o czymś nieistotnym przy drzwiach na zaplecze.

Długi czas oczekiwania ( kolejki)

W sklepie nieustannie najwięcej czasu spędza się w czekaniu w kolejce do kasy

Dobra obsługa

Po tym, jak zamknięto w kwietniu 2 duże sklepy Tesco we Wrocławiu, sklep na Kiełczowie został moim ulubionym marketem tej sieci. Sklep jest niewielki i można w nim szybko zrobić zakupy. Znajdziemy tu produkty ze wszystkich kategorii - spożywcze, przemysłowe, kosmetyczne oraz odzież. Wybór jest mniejszy niż w hipermarkecie Tesco, ale na tym właśnie polega nowa strategia marketingowa firmy - mniejszy sklep na codzienne zakupy. Jak zawsze udało mi sie uniknąć tłumu klientów i szybko i sprawnie zrobiłam swoje zakupy. Skorzystałam z kasy samoobsługowej, których jest 6. Stanowiska zostały oddzielone od siebie szybą, dzięki czemu nie mamy kontaktu bezpośrednio z klientem znajdującym się przy kasie obok.

Brak dostępności rękawiczek (zabezpieczających przed).

W dniu 8 maja robiłem zakupy w Tesco. Stwierdziłem brak przestrzegania zasad (rozluźnienie rygorów sanitarnych) w sklepie. Przy wejściu na halę obsługi brak było rękawiczek jednorazowych. Wcześniej, były rękawiczki, płyn dezynfekujący i pracownik sklepu, który sprawdzał procedury. W czasie mojej wizyty nie było pracownika, który kontrolował procedury i nie było rękawiczek. Na stojaku przy wejściu był tylko płyn dezynfekujący, nie wszyscy jednak klienci korzystali z niego.

Odwiedzałeś ostatnio Tesco?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • buty sklep internetowy

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.78 )

Carrefour

(3.63 )

E Leclerc

(3.38 )

Poradnik jakości obsługi

Ruszamy na wyprzedaże! Zobacz gdzie spotkasz najlepszą jakość obsługi!

 Trwają letnie wyprzedaże, które w tym roku zachęcają do zakupów sporymi obniżkami cen. My, konsumenci chętnie korzystamy z wyjątkowych ofert, ale czy jesteśmy równie wyjątkowo traktowani? Zanim wybierzesz się na podbój sklepów, sprawdź gdzie znajdziesz nie tylko duży wybór i ciekawy asortyment, ale także wysoką jakość obsługi! Najczęściej (i najwięcej) podczas wyprzedaży kupujemy odzież i dodatki. Za co cenimy sklepy, które odwiedzamy, a co nam się nie podoba? Sprawdźmy opinie użytkowników portalu jakoscobslugi.pl.Pośród firm z branży modowej najwięcej recenzji na portalu zebrała marka Reserved. Na przestrzeni ostatniego miesiąca klienci pozytywnie oceniali krótki czas obsługi oraz zachowanie personelu. Jednak w wielu opiniach pojawiają się spostrzeżenia nt. czystości w przymierzalniach, o czym pisze m.in. Klient_7t5j:"dokonanie zwrotu i zakup innych rzeczy odbyło się bardzo szybko i sprawnie. Kasjerka była uprzejma i chętnie odpowiadała na moje pytania. Sklep jest bardzo dobrze zatowarowany, jedyne do czego można się przyczepić to czystość w przymierzalniach. Poza tym wszystko na dobrym poziomie."Podobnie sklep ocenia Klient_eZpi, który pisze: Sklep dobrze zatowarowany, bez luk. Łatwo się w nim odnaleźć, chociaż w kabinach przebieralni było trochę brudno. Obsługa bardzo pomocna, a kasowanie odbywa się szybko i bez większych przerw (…).W zestawieniu znajduje się również jedna z najchętniej odwiedzanych marek – H&M. Jednak wskaźnik jakości obsługi jest zdecydowanie niższy. Co wpływa na niezadowolenie klientów popularnego „hm”? W czerwcu kupujący narzekali na zachowanie personelu oraz złą organizację obsługi:"Bardzo długi okres oczekiwania na obsługę. Obsługa w ogóle nie przejmuje się klientem opryskliwe podejście do klienta (…). Bardzo zła atmosfera, bałagan , zero organizacji. Biuro nie wie co sprzedaje na magazynie okazuje się, że towaru brak mimo iż klient zapłacił wcześniej za towar".~ Klient_3GyxZarówno pozytywne jak i negatywne opinie w większości przypadków dotyczą wiedzy oraz zachowania personelu, asortymentu i ogólnego wyglądu miejsca obsługi. A ty na co zwracasz uwagę podczas zakupów? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami i oceń firmy, które odwiedzasz!A jeśli robisz zakupy online sprawdź, którą firmę kurierską polecają użytkownicy portalu. Ranking najlepiej ocenianych kurierów znajdziesz tutaj.

Urządzaj bez nerwów czyli zestawienie najlepszych sklepów z artykułami dla domu!

 Wakacje to nie tylko czas urlopów, ale także remontów i zmian wystroju wnętrz naszych domów. Zanim wybierzemy się na zakupy warto sprawdzić, które firmy świadczą usługi na najwyższym poziomie oraz gdzie znajdziemy największy wybór produktów. Oto zestawienie najlepiej ocenianych sklepów z branży dom i ogród stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl. Jakie elementy mają wpływ na jakość obsługi w sklepach z wyposażeniem wnętrz? Przyjrzyjmy się bliżej opiniom użytkowników portalu i sprawdźmy na co zwracali uwagę podczas zakupów mebli czy dekoracji do domu. Chociaż sieć sklepów Action jest stosunkowo młodą marką w Polsce zdążyła już zebrać wiele pozytywnych opinii. Klienci najczęściej doceniają dużą ilość pracowników oraz ich przyjazne nastawienie:„Podoba mi się to, że pracowników zawsze jest sporo. Są uśmiechnięci i widać, że praca potrafi dać im przyjemność. Żeby kogoś poprosić o pomoc nie trzeba szukać po całej hali. Kolejne kasy otwierane w miarę potrzeb.”~Klient_iV4yW ciągu minionego półrocza postawa personelu była równie często oceniania przez klientów sklepów Jysk. Jednak ten aspekt obsługi nie zebrał wysokich not. Klienci skarżą się, że pracownicy są trudno dostępni oraz mało chętni do pomocy. Pozytywnie natomiast oceniano zatowarowanie i szeroki wybór asortymentu. Takie doświadczenia opisuje Klient_p1YC:„W sklepie jest duży wybór produktów, jednak pracownicy nie są zainteresowani obsługą klientów. Nawet jak jest kilku pracowników na sali sprzedaży to nie oferują pomocy tylko rozmawiają na prywatne tematy.”Inna skandynawska sieć sklepów wyróżnia się na tle konkurencji sposobem ekspozycji asortymentu oraz punktami gastronomicznymi zlokalizowanymi na terenie sklepów: „Bardzo bogaty asortyment można znaleźć tam wszystko do urządzenia domu. Wielkim plusem jest forma prezentacji asortymentu. Stworzone są pomieszczenia jak w domu: pokoje, sypialnie, łazienki itp, meble dopasowane do różnych wnętrz, sprytne rozwiązania. Genialna jest restauracja ikea, jedzenie jest pyszne, różnorodne w formie bufetu szweckiego a ceny naprawdę niskie.” ~ Klient_9BFMKlienci sklepów z wyposażeniem wnętrz negatywnie wspominają proces reklamacyjny. Takie przypadki miały miejsce między innymi we wspominanym wcześniej sklepie IKEA oraz Black Red White. „Nigdy nie spotkałam się z tak fatalną obsługą w zakresie reklamacji. Otrzymałam wadliwy towar jeszcze w grudniu, a do dnia dzisiejszego nie otrzymałam właściwego! Pracownicy robią wiele problemów, przerzucają na siebie odpowiedzialność i próbują wymigać się argumentami "Ja nie wiem, to koleżanka załatwiała". Jest to niezwykle nieprofesjonalne i z pewnością nie dokonam już w tym punkcie żadnego zakupu.”~ Klient_AjotUżytkownicy portalu najczęściej zwracają uwagę na zachowanie i kompetencje pracowników. W niektórych sklepach stanowi to zachętę do zakupów, w innych wręcz przeciwnie. Jak się okazuje, ważnym elementem jest także obsługa posprzedażowa i nie warto jej zaniedbywać.A jak Ty oceniasz swoją ostatnią wizytę w sklepie z wyposażeniem wnętrz? Opisz swoje doświadczenia i podziel się opinią! 

RANKING Najlepiej Oceniani Kurierzy!

Robiąc zakupy przez internet, dokonując zwrotów lub po prostu wysyłając paczkę w świat często zastanawiacie się, którą firmę kurierską wybrać. Z pomocą przychodzą inni konsumenci korzystający z usług tej branży. Przedstawiamy zestawienie najlepiej ocenionych firm kurierskich - sprawdź, która marka świadczy obsługę na najwyższym poziomie.Klienci korzystający z usług kurierów w swoich opiniach najczęściej zawracają uwagę na 3 aspekty obsługi: czas i organizacja obsługi, zachowanie pracowników oraz kontakt z infolinią lub kurierem. Mimo wysokich wskaźników ogólnej jakości obsługi, konsumenci nie mają powodów do zadowolenia. W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej negatywnych opinii, w których głównie klienci narzekają na niedotrzymanie terminów doręczeń, nieuprzejme zachowanie kurierów i uszkodzenia paczek. Takie doświadczenia z kurierem InPost ma m.in. Klient_iki7:„Opinię wystawiam po drugiej już z rzędu nieprzyjemnej sytuacji z tą firmą. Pierwsza to paczka została zgnieciona, gdzie na opakowaniu widniała informacja o tym, że w środku znajdują się delikatne przedmioty. Druga to sytuacja z dziś gdzie sprawdzając status przesyłki, z zaskoczeniem odkryłam, że paczka w drodze do paczkomatu nagle została zwrócona do nadawcy. Konsultanci na infolinii są chyba tylko od tego, żeby informować o możliwości złożenia reklamacji. Nawet nie dowiedziałam się czemu paczka została zwrócona. Szkoda nerwów. Następnym razem dopłacę i wybiorę kuriera innej firmy.”Nieusatysfakcjonowany z obsługi firmy GLS jest również Klient_coc_5159, który w swojej opinii wspomina: „Kurier miał dostarczyć przesyłkę. Cały dzień byłam w domu i na niego czekałam. Po jakimś czasie dostałam sms-a, że paczka czeka na mnie w punkcie odbioru. Okazało się, że kurier nawet nie próbował znaleźć adresu. Po nieprzyjemniej dyskusji dostarczył mi ją następnego dnia.”W takim razie co według użytkowników zasługuje na pochwałę? Z pewnością kontakt telefoniczny przed dostarczeniem przesyłki oraz stosowanie przez kurierów środków ostrożności zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa, co można przeczytać w opinii użytkownika Remigiusz_2 oceniającego UPS:„(…)Już na drugi dzień po zamówieniu przesyłka była w drodze. Kolejnego dnia kurier zadzwonił do mnie, upewnić się czy będę w domu między 14:00 a 15:00. Poinstruował mnie, że w związku z obecną sytuacją epidemiczną nie dostarczają przesyłek bezpośrednio "pod drzwi". Kurier zjawił się punktualnie i ponownie zadzwonił do mnie z prośbą o wyjście przed klatkę schodową. Czekał w bezpiecznej odległości na odbiór paczki a po upewnieniu się, że ja jestem adresatem podziękował za odbiór.(…).”Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń firmy kurierskie, z których usług korzystasz!Zobacz jak branża kurierska i pocztowa została oceniona w 2019 oraz jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem