Tesco

( 3.25 )

Opinie (8909)

Obsługa fatalna

Robić zakupy w tym sklepie to koszmar. Różnice w cenach na półkach i w kasach to tylko jeden problem. Brak nazw i cen towarów na wagach przy stoisku warzywnym, a w kasach samoobsługowych pomocy w zakresie niezważonych towarów nie otrzymasz. Czynne tylko jedna kasa z obsługą w środku dnia.

Doskonała pomoc pracowników

Dokonując zakupów wczoraj w Tesco zostałam miło zaskoczona. Mimo dużego ruchu, pracownica którą poprosiłam o pomoc w odszukaniu konkretnego rodzaju kaszy - przerwała wykładanie towaru i podeszła ze mną do półki i wskazała produkt. Niestety zdarza się to w dzisiejszych czasach coraz rzadziej, a pracownicy reagują negatywnie na prośby ze strony klientów.

Bardzo dobrze.

Wszystko prawidlowym poziomie.

Odwiedzałeś ostatnio Tesco?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • buty sklep internetowy

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.81 )

Carrefour

(3.64 )

E Leclerc

(3.08 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem