1001 Drobiazgów

( 0.50 )

Opinie (22)

Przesłany produkt inny niż na stronie

Przeslany produkt okazał się zupełnie inny niż zamówiony na stronie.

Wejście do sklepu

Wejście do sklepu (hol wejściowy) jest niezbyt czysty, a sam personel, albo zauważa klienta tuż po wejściu do sklepu i wita go, albo nie. Na pytanie jednak o poszukiwany przeze mnie towar pracownica chętnie odpowiedziała i co więcej nawet mnie do niego zaprowadziła, odszukała i podała mi go. Inna zaś pracownica, widząc, że czegoś szukam na dziale kosmetycznym zaproponowała mi swoją pomoc. Ogólnie więc personel jest miły i pomocny, ale ogrom asortymentu umieszczonego na tak małej powierzchni handlowej powoduje to, iż zakupy robi się tam trudno i przy większej ilości osób kupujących niechętnie, bowiem trzeba wówczas przeciskać się przez półki sklepowe, zachowując przy tym ogromną ostrożność, by czegoś nie ściągnąć z półek. Co więcej ogromna ilość towaru poukładana jest na podłodze, co dodatkowo utrudnia swobodne przemieszczanie się po sklepie. Mimo jednak tego sklep jest czysty, towar w miarę poukładany i bez śladów kurzu.

Sklep z drobiazgami odwiedziłam w celu zakupu sztucznych

Sklep z drobiazgami odwiedziłam w celu zakupu sztucznych kolczyków. Niestety wszystkie modele, które "wpadły" miały metalowe zatyczki, ale sympatyczna pani obsługująca w tym dniu klientów przy kasie zaproponował mi zamianę zatyczek na silikonowe zatyczki co zadecydowało o zakupie kilku par kolczyków. Towary mimo mnogości małych elementów były uporządkowane i nigdzie nie było widocznego kurzu.

Pracownicy znają asortyment

Pracownicy znają asortyment, który mają w ofercie, potrafią zaprezentować go i doradzić w wyborze. Miła obsługa.

Na allegro znalazłam pojemniki do kuchni

Na allegro znalazłam pojemniki do kuchni, niestety w ofercie były tylko 2 komplety. Napisałam więc do sprzedawcy i od razu mimo, że był już piątek wieczór dostałam odpowiedź, że poszukują jeszcze w magazynie. Następnie we wtorek dostałam powiadomienie o wysyłce; napisali też mi, że niestety nie mają więcej takich pojemników, ale jak tylko otrzymają następną dostawę to mnie poinformują. Przesyłka dotarła do mnie za parę dni. Jestem zadowolona zarówno z towaru jak i sposobu kontaktów.

Sklep z szerokim asortymentem szczególnie w kategorii

Sklep z szerokim asortymentem szczególnie w kategorii sztucznej biżuterii. Co prawda zwroty nie są uwzględniane, ale wymiana na inny towar w tej samej cenie już owszem w terminie do tygodnia. Sklep uporządkowany, jakość wykonania jednych rzeczy lepsza, innych gorsza, ale najbardziej moją uwagę zwróciło zachowanie pracownicy, która była bardzo wyrozumiała i kulturalna w stosunku do starszej wiekiem klientki.

Dnia 11

Dnia 11.10.2012 roku o godzinie 11.40 weszłam do sklepu 1001 drobiazgów który mieści się we Wrocławiu przy ulicy Poniatowskiego 25. W sklepie tym byłam od wejścia do wyjścia 30 minut. Wchodząc usłyszałam dzień dobry pani ekspedientka uśmiechnięta stała za ladą w czystym i ładnym fartuchu. Poprosiłam o szklanki pani pokazała mi kilka rodzai wybrałam sobie kilka szklanek zapłaciłam i wychodząc usłyszałam do widzenia. W sklepie było czysto a towar ładnie poukładany.

Do sklepu z drobiazgami udałam się w poszukiwaniu ramki o

Do sklepu z drobiazgami udałam się w poszukiwaniu ramki o konkretnych wymiarach. Po krótkiej chwili znalazłam ciekawe ramki na półkach, szklane oraz drewniane w konkurencyjnych cenach. Zakupiłam ramkę drewnianą o wymiarach 13 na 18 za 12 zł, co uważam za przystępną cenę. Produkty w sklepie były ładnie uporządkowane, na półkach nie było kurzu. Ramkę jedna z pracownic zapakowała mi w rulon szarego papieru i zrywkę.

Sklep samoobsługowy raczej średnich rozmiarów

Sklep samoobsługowy raczej średnich rozmiarów. Można w nim znaleźć bardzo dużo tzw. różności, m.in. kolorowe pudełka na prezenty, obrazy, akcesoria kuchenne, dekoracyjne, zabawki, biżuteria itd. W obrębie sklepu mozna poruszac się z koszykiem. Wszystkie rzeczy są tak ustawione, że klient ma do nich bezpośredni dostep. Pani z obługi jest bardzo miła i pomocna. Będać tu w okresie Świąt Bożego Narodzenia do dziś pamiętam, że do zakupów każdemu klientowi Panie dawały małego aniołka do przyklejenia. Mały, lecz bardzo miły gest, który jak widać zapada w pamięć.

Sklep w którym zakupiłam to czego nie znalazłam w sklepie

Sklep w którym zakupiłam to czego nie znalazłam w sklepie z podobnym asortymentem obok, albo zwyczajnie przeoczyłam. Sympatyczna obsługa, chętna do pomocy, uśmiechnięta. Wszystkie produkty były estetycznie wyeksponowane, w sklepie pomiędzy stojakami ze sztuczną biżuterią było przestronnie. Szeroki, różnorodny asortyment drobiazgowy to zdecydowany plus sklepu.

Zgubiłam ostatnio moje ulubione kolczyki

Zgubiłam ostatnio moje ulubione kolczyki, więc wstąpiłam do sklepu w celu zakupu takich samych. wybór w sklepie był dość spory sztucznej biżuterii na ladzie przy kasie, ale szukanie zajęło mi sporo czasu ponieważ szukałam kolczyków z silikonowymi zatyczkami. Pracownica znajdująca się nieopodal zerkała tylko co jakiś czas badawczo na moje ręce, ale nie zaoferowała pomocy przez ten cały czas. Zdecydowałam się na zakup tylko jednej pary kolczyków i nie do końca takich jakich szukałam.

Przed wizytą w Centrum Handlowym wstąpiliśmy do sklepu 1001

Przed wizytą w Centrum Handlowym wstąpiliśmy do sklepu 1001 drobiazgów. Sklep z zewnątrz prezentuje się dostatecznie. Natomiast w środku szeroka gama wszelkiego asortymentu, począwszy od środków chemicznych kończąc na artykułach przemysłowych czy też na drobnych materiałach budowlanych. Obsługa bardzo kompetentna, potrafi odpowiedzieć rzeczowo na każde zadane pytanie. Bardzo duży szacunek dla obsługi!.

Drugi sklep o nazwie 1001 drobiazgów odwiedziłam

Drugi sklep o nazwie 1001 drobiazgów odwiedziłam, gdyż szukałam tam asortymentu bardziej zbliżonego do tego ze sklepu "Wszystko po 4 złote", mianowicie sprzęty do wyposażenia kuchni. Potrzebowałam akurat kilku drobiazgów do wnętrza łazienki, które dość często wymieniam na nowe, dlatego nie mam zamiaru za nie przepłacać. W sklepie panował spory ruch, znacznie większy niż w poprzednim, zdecydowana większość klientów była starszej daty i tworzyła dość spora kolejką do kasy, za którą obsługiwała sprawnie młoda pracownica. W drugiej części sklepu znajdował się asortyment wśród którego nie mogłam znaleźć szukanego produktu, ponieważ trochę się śpieszyłam. Poprosiłam o pomoc pracownicę, która stała pod ściną i dyskretnie obserwowała klientów, a poproszona o pomoc bez trudu wskazała mi błyskawicznie jego lokalizację. Podsumowując- niskie ceny i sympatyczna obsługa.

Sklep 1001 drobiazgów składa się z dwóch pomieszczeń

Sklep 1001 drobiazgów składa się z dwóch pomieszczeń, oraz dwóch sklepów zlokalizowanych obok siebie w alejach po drugiej stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wstąpiłam tam w przerwie między zajęciami, było przed 10-tą , więc miałam obawy czy będzie już czynne, ale okazało się, że oba sklepy czynne są już od 9 rano. W pierwszym sklepie znajdowały się głównie kosmetyki, sztuczna biżuteria, oraz elementy wystroju wnętrz, czyli różnego rodzaju szkatułki i inne bibeloty do postawienia na meble w formie ozdoby. Zakupiłam tam kolczyki oraz lakier do paznokcie ponieważ były tam dużo niższe ceny niż w innych sklepach. Pracownica przy kasie była bardzo pomocna, pomogła mi wskazując te kolczyki, które miały silikonowe zatyczki, gdyż takich właśnie poszukiwałam, a były one na podstawkach wymieszane z metalowymi i zlewały mi się w jedną całość. Pracownica zapewniła mnie, że mogę sobie spokojnie wybrać interesujące mnie ozdoby ponieważ poprosiłam o pierwsze ze wskazanych, gdyż po prostu mi odpowiadały i trochę mi się śpieszyło. Sympatyczna i pomocna obsługa oraz odpowiedni porządek w drobiazgach.

Po zrobieniu dzisiejszych zakupów i załatwieniu papierów

Po zrobieniu dzisiejszych zakupów i załatwieniu "papierów" idąc w stronę domu weszłam do sklepiku 1001 Drobiazgów- Bardziej z ciekawości niż z potrzeby zakupów. Sklepik sprawiający na zewnątrz wrażenie malutkiego jednak w środku wcale nie taki mały. Jednak bardzo "ciemny", stanowczo za mało światła. Jest tam bardzo dużo towaru, niektóre rzeczy bardzo fajne i oryginalne a i w bardzo dobrych cenach. Pani ekspedientka zapytała czy coś potrzebuję a na moje stwierdzenie że dziękuje chciałam się rozglądnąć zrobiła "dziwną minę" chociaż zaraz jednak przywołała się do porządku i powiedziała że oczywiście, proszę bardzo. Więc ja buszowałam nadal po półkach. A i znalazłam bardzo ładny wazon na kwiaty za 15 zł. Polecam ten sklepik.

Sklep słynący w mieście z tego

Sklep słynący w mieście z tego, że można w nim kupić wszystkie produkty potrzebne do domu, od garnków, poprzez elementy dekoracyjne, zabawki aż po kosmetyki. asortyment jest bardzo duży, ale źle wyeksponowany. Wiele artykułów leży na podłodze a na półkach panuje nieład. Utrudnione jest także przejście pomiędzy regałami. Bez znajomości dokładnego rozmieszczenia produktów w sklepie trudno jest odnaleźć konkretną rzecz, lecz gdy zapytałam pracownika o pomoc w znalezieniu produktu, chętnie udzielił mi informacji.

Dzisiaj byłam tam z młodszymi siostrami po kilka rzeczy z

Dzisiaj byłam tam z młodszymi siostrami po kilka rzeczy z działu papierniczego, ale obejrzałam, co się znajduje w całym sklepie. Można tam dostać artykuły chemiczne, kosmetyki, artykuły papiernicze, a także doniczki, figurki, szklanki, filiżanki, garnki i wiele innych rzeczy przydatnych w domu. Wisiały tam plakaty z licznymi promocjami i okazjami. Przy zakupie niektórych produktów można było dostać jakiś gratis. Ogólnie w sklepie było czysto i estetycznie, produkty były widoczne i dobrze wyglądały na półkach. Był dość duży wybór towaru, jednak nie dostałyśmy tam bloku rysunkowego. Miałam też problem ze znalezieniem ceny bibuły i musiałam prosić o pomoc panią obsługi (okazała się bardzo miła i chętnie mi pomogła). Do obsługi nie mam żadnych zarzutów.

Odwiedzałeś ostatnio 1001 Drobiazgów?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło

(3.00 )

To i owo

(4.00 )

Blacharstwo samochodowe Imort-Export Łukasz Kołodziej

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem