Saturn

( 4.50 )

Opinie (1242)

Duży wybór płyt DVD

Saturn jest bardzo dobrze zaopatrzony w sprzęt RTV można kupić wszystko od zegarków komputery po sprzęt gospodarstwa domowego mają duży wybór płyt DVD i bluray muzyką polecam, wygląd w środku jest przeciętny jak w każdym takim sklepie obsługa przy kasie jest szybka pracownicy są dobrze zorientowani polecam ten sklep

Dnia 03

Dnia 03.09.2018 roku udałam się do sklepu Saturn w konkretnym celu, celem był zakup żelazka. Poprosiłam Panią z obsługi o pomoc. Pani z obsługi była miła i bardzo pomocna. Zapytała czy mam na myśli produkt jakiejś konkretnej marki - nie miałam . Porównała parametry kilku przedmiotów z różnych marek. Dzięki temu udało mi się wybrać produkt o najlepszych parametrach w korzystnej cenie

Jestem bardzo zadowolony z obsługi pracownik pokazał mi

Jestem bardzo zadowolony z obsługi pracownik pokazał mi produkt który spełnił moje oczekiwania w 100% a jego miła obsługa sprawi że wrócę tam jeszcze nie raz.

Bardzo miła i szybka obsługa

Bardzo miła i szybka obsługa. Wyszedłem z tym po co poszedłem. Chwile po wejściu do sklepu zostałem zapytany czy mi w czymś doradzić. Ekspedient był kompetentny i dobrze przygotowany.

Badanie jakości obsługi w dziale RTV

Badanie jakości obsługi w dziale RTV. Zainteresowany byłem zakupem telewizora Sony 55" i w związku z tym przeprowadziłem rozmowę ze Sprzedawcą nt. produktu w celu dokonania oceny profesjonalizmu Sprzedawcy, jego zaangażowania, kultury obsługi, ubioru oraz oceny kontaktu ze Sprzedawcą i czasu oczekiwania na obsługę. Sklep czysty, oświetlenie dobre, asortyment dobrze wyeksponowany, duży wybór asortymentu. Sprzedawca kulturalny, uprzejmy, miły, uśmiechnięty, chętnie i profesjonalnie zaprezentował wybrany przeze mnie telewizor. Przywitał mnie oraz pożegnał uprzejmie. Ubrany był w firmowy t-short z widocznym identyfikatorem. Czas oczekiwania na Sprzedawcę 1 minuta. Zdecydowanie poleciłbym zakupy w tym sklepie.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

22.12.2017
Saturn Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie.

Odwiedzałeś ostatnio Saturn?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avans.pl

(3.34 )

DOMAR

(2.00 )

Domex

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem