Carrefour

(3.94)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (4779 z 7632)

Długie kolejki, bałagan...
Długie kolejki, bałagan na sklelie

zarejestrowany-uzytkownik

31.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Generalnie wszystko okej,...
Generalnie wszystko okej, pomocna obsługa podczas szukania towaru. Korzystam zazywczaj z kas samoobsługowych, czasem utrudnieniem jest długie czekanie na kogoś z obsługi, gdy jest problem z kasowanie produktu/kodem itd.

zalogowany_użytkownik

30.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo szeroki asortyment...
Bardzo szeroki asortyment co jest na plus. Jednak obsługa jest nieprzyjemna, a kolejki do kasy bardzo powoli się skracają.

Karolina_1418

30.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Wszystko prawidlowym...
Wszystko prawidlowym poziomie.

zalogowany_użytkownik

30.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Uprzejmy kasjer ,...
Uprzejmy kasjer , sprawna obsługa.

zalogowany_użytkownik

30.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
W trakcie zakupów...
W trakcie zakupów nie korzystałam z pomocy obalugi sklepu. Przy kasie bez rewelacji

Maria_502

30.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jedyny minus sklepu...
Jedyny minus sklepu to bardzo często niezgadzające się ceny na kasie z tymi na produkcie. Trzeba sprawdzać dokładnie paragon i wyjaśniać w punkcie obsługi klienta.

Klient_HKEC

30.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Asortyment dość ubogi...
Asortyment dość ubogi i brzydki wystrój sklepów

Katarzyna_4762

29.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Warzywa i owoce...
Warzywa i owoce nieświeże, w sklpeie brudno.

Joanna_2059

29.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Uprzejma obsługa na...
Uprzejma obsługa na stoiskach mięso wędliny

Ewa_1369

29.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
sklep duzy, przestrzenny,...
sklep duzy, przestrzenny, łatwo przejechac wózkiem miedzy alejkami

zalogowany_użytkownik

29.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Obsługa na wysokim...
Obsługa na wysokim poziomie. Panie sprzedawczynie zawsze są uśmiechnięte.

BEATA_1381

29.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Kolejki przy kasach...
Kolejki przy kasach są bardzo długie, a kasierzy bardzo wolno skanują towar, rozmawiając jednocześnie na prywatne tematy. Żadnego "dzień dobry" ani "do widzenia" w tym sklepie nie usłyszałam. Na stoisku z wędliną jest jeszcze gorzej.

beata2701

28.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jakość obsługi jest...
Jakość obsługi jest bardzo dobra. Szczególnie jeśli wybierzemy kasy samoobsługowe.

Agnieszka_4329

28.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
bardzo miła i...
bardzo miła i pomocna obsługa

Anna_6019

28.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Duży wybór towarów,...
Duży wybór towarów, bardzo dobre ceny, bardzo dobra jakość obsługi

Sławomir_461

28.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Sama obsługa w...
Sama obsługa w firmie jest w porządku, niemniej widać, że osoby tam pracujące są przepracowane i czasami widać, że należy się im odpoczynek.

zalogowany_użytkownik

28.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Zadowalająca oferta towarowa...
Zadowalająca oferta towarowa i szybka obsługa

zarejestrowany-uzytkownik

28.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Ceny wyższe niż...
Ceny wyższe niż w innych marketach.

zalogowany_użytkownik

28.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Czysto w sklepie....
Czysto w sklepie. Towary świeże. Miła obsługa

Klient_EwbY

27.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)

Carrefour

Carrefour to sieć handlowa, która posiada w Polsce ponad 900 sklepów, zaliczają się do nich hipermarkety, supermarkety, sklepy hurtowo-dyskontowe, osiedlowe, specjalistyczne oraz sklep online. Przedsiębiorstwo posiada także centra handlowe i stacje benzynowe na terenie kraju. Carrefour dąży do pozycji światowego lidera w zakresie transformacji żywieniowej, w tym zakresie pragnie zapewnić wsparcie dla polskich rolników, bezpieczeństwo i jakość żywności, demokratyzację żywności bio oraz troszczy się o zdrowe odżywianie. Angażuje się także w zrównoważony rozwój przez wsparcie partnerów firmy, ochronę bioróżnorodności oraz zwalczanie marnotrawstwa.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Carrefour?

Ktoś 21 godzin temu dodał opinię na temat tej firmy

Rewelacyjnie!
Rewelacyjnie!
Zgadzasz się?