Carrefour

(3.94)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (4779 z 7632)

Nie polecam obsługi...
Nie polecam obsługi sklepu Carrefour w Galerii Krakowskiej. Obsługa, szczególnie ochrona jest opryskliwa, niekompetentna i niemiła. Jedyną pozytywną rzeczą jest szeroki wybór towarów.

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
Kupiłam skuter w...
Kupiłam skuter w tym sklepie po jakimś czasie chcialam go zarejestrować. I zong przy zakupie wystawiono mi tylko paragon. Upomnialam sie o fakturę i uslyszalam ze minęło wiecej niz 3 mies od zakupu i oni nie wystawia mi jej. A skuterem moge jezdzic po podworku teraz przed domem. Zero fachowej obsugi i kompetentnych pracownikow. Pracuja tam ludzie ktorzy przychodzą odrobić 8 godz i nie wiedza co klient do nich mowi.

Niezweryfikowany Klient_OCNR

22.06.2021

Placówka

Białystok, Wrocławska 20

Nie zgadzam się (0)
Podczas wizyty w...
Podczas wizyty w sklepie panował umiarkowany porządek. Ułożenie na półkach wymaga poprawy. Personel pomocny odpowiadał na zadawane pytania.

Niezweryfikowany Klient_7EtK

18.05.2021

Placówka

Sandomierz, BŁONIE 2

Nie zgadzam się (0)
Są lepsze sklepy.
Są lepsze sklepy.

niezalogowany-uzytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jest tak sobie.
Jest tak sobie.

zalogowany_użytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jest tak sobie.
Jest tak sobie.

zarejestrowany-uzytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Nie polecę sklepu
Nie polecę sklepu

zalogowany_użytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jest tak sobie.
Jest tak sobie.

zalogowany_użytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jest tak sobie.
Jest tak sobie.

zarejestrowany-uzytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Są lepsze sklepy.
Są lepsze sklepy.

niezalogowany-uzytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Najgorszy sklep
Najgorszy sklep

zalogowany_użytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Dość słaby sklep.
Dość słaby sklep.

zalogowany_użytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Dość słaby sklep.
Dość słaby sklep.

zarejestrowany-uzytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jest tak sobie.
Jest tak sobie.

zalogowany_użytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Super sklep!
Super sklep!

zalogowany_użytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Dość słaby sklep.
Dość słaby sklep.

niezalogowany-uzytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Dość słaby sklep.
Dość słaby sklep.

zalogowany_użytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Polecam!
Polecam!

niezalogowany-uzytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Są lepsze sklepy.
Są lepsze sklepy.

zalogowany_użytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Super sklep!
Super sklep!

zarejestrowany-uzytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)

Carrefour

Carrefour to sieć handlowa, która posiada w Polsce ponad 900 sklepów, zaliczają się do nich hipermarkety, supermarkety, sklepy hurtowo-dyskontowe, osiedlowe, specjalistyczne oraz sklep online. Przedsiębiorstwo posiada także centra handlowe i stacje benzynowe na terenie kraju. Carrefour dąży do pozycji światowego lidera w zakresie transformacji żywieniowej, w tym zakresie pragnie zapewnić wsparcie dla polskich rolników, bezpieczeństwo i jakość żywności, demokratyzację żywności bio oraz troszczy się o zdrowe odżywianie. Angażuje się także w zrównoważony rozwój przez wsparcie partnerów firmy, ochronę bioróżnorodności oraz zwalczanie marnotrawstwa.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Carrefour?

Ktoś 14 godzin temu dodał opinię na temat tej firmy

Rewelacyjnie!
Rewelacyjnie!
Zgadzasz się?