4YOU

(3.00)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (9 z 12)

ładny i duży...
ładny i duży sklep w którym kupimy ciekawe i modne ciuchy , dobrej jakości i po atrakcyjnych cenach. Na sklepie panuje porządek , towar jest poukładany i posegregowany. Ceny są widoczne i na nie które towary dość przystępne. Obsługa niestety zajęta sobą i udają że nie widzą klienta. Trochę więcej uśmiechu i pomocy ze strony obsługi sklepu by się przydało.

Kiki_2

11.11.2012

Placówka

Gdańsk, Rajska 10

Nie zgadzam się (1)
weszłam do sklepu...
weszłam do sklepu bo chciałam kupic cos dla meza.spodobala mi sie niebieska koszula w krate. wybor rzeczy byl przeogromny. bardzo szeroki asortyment. kupila te koszule, pani mi pwoiedziala ze gdyby byla nie dobra to mozna przyjsc z paragonem i wymienic. ceny w miare niskie, obsługa bardzo miła. polecam,

zarejestrowany-uzytkownik

12.10.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Sklpe spoko, dużo...
Sklpe spoko, dużo fajnych rzeczy męskich. Bardzo oryginalnych. Duża dostepność rozmiarów. Gdy weszłam zaczełam sie rozglądać. Pani zaraz podeszła i chciała mi pomóc. Podziekowalam bo przyszłam tylko na zwiady, ale i tak byla uprzejma. Pracownicy ubrani w firmowe stroje. Spora kolejka do kasy. Wizualnie sklep świetny.

zarejestrowany-uzytkownik

12.10.2012

Placówka

Bydgoszcz, Fordońska 141

Nie zgadzam się (0)
Postanowiłam obejrzeć garnitury...
Postanowiłam obejrzeć garnitury w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy. Parking ciasny i słabo oznakowane kierunki jazdy. Po wejściu do środka można zauważyć porządek. Podłogi czyste. Po wejściu Pani pracująca tam powitała z uśmiechem i spytała: "Czy w czymś pomóc". Wyjaśniłam że potrzebny garnitur na wesele dla męża. Pani z wielkim zaangażowaniem pokazywała mi kolejne garnitury nie okazując ani cienia zniecierpliwienia. Zauważyłam ponad to, że nie próbowała "wcisnąć niczego na siłę lecz starała się dopasować ubiór do wieku, wyglądu i osobowości. Na koniec dodała gratis krawat co było bardzo miłe. Z chęcią powrócę do tegoż sklepu. Produkty w miarę równo ułożone. Ceny produktów wysokie.

jakosc_1

01.08.2011

Placówka

Bydgoszcz, Fordońska 141

Nie zgadzam się (3)
Jest to sklep,...
Jest to sklep, którego oferta skierowana jest do pewnego siebie, odważnego mężczyzny, ceniącego styl i jakość za niezbyt wygórowaną cenę. Wszystkie te ubrania męskie cechuje wysoka jakość, dbałość o szczegóły. Kolekcje są ciekawe. Jeśli chodzi o wygląd sklepu, to był czysty, ładnie urządzony. Obsługa na wysokim poziomie.

zarejestrowany-uzytkownik

07.02.2011

Placówka

Bydgoszcz, Kruszwicka 1

Nie zgadzam się (2)
Wraz z ojecem...
Wraz z ojecem udaliśmy się do sklepu 4 YOU w Factory Outlet w Luboniu. Młody mężczyzna pracujacy w tym sklepie na "dzień dobry" nie zareagował w żaden sposób tak bardzo był pochłoniety praca na komputerze. Przez kilkanascie minut sami probowaliśmy odnaleźć odpowiedni rozmiar. Pana z obsługi nawet nasze głośne komentarze nie oderwały od komputera. Postanowilismy że tak szybko sie nie poddamy i znajdziemy to czwgo szukamy i podczas tego "polowania" w bałaganie, który panował w sklepie zauwazyłam czym tak bardzo był pochłoniety pan z obsługi. Mianowicie ten pan walczył z ułożeniem PASJANSA !!!! Na moje pytanie czy ma moze miare żeby sprawdzić obwód pasa nie odrywajac wzroku od komputera rzucił zdawkowo "nie". Mimo iz w sklepie przybywało osób pan z obsługi nie opuscił pasjansa nawet na sekundę i wogóle go nie interesował co się dzieje w jego miejscu pracy. Na nasze pytania czy jest inny mniejszy/wiekszy rozmiar/kolor pan rzucał zawsze odpowiedzi "NIE". Koniec końców tata wybrał swetr chociaz tak naprawdę szukalismy czegoś innego. Przy płaceniu pracownik poinformował nas ile musimy zapłacić i po czym tak szybko jak schował pieniądze do kasy wrócił do gry. Ojciec aż zaczął się śmiać na głos że dawno się z tak "dobrym pracowikiem nie spotkał" do pochłoniętego grą pracownika już te słowa nie dotarły. Ojciec będzie omijał ten sklep "wielkim łukiem" - to są jego słowa obawiam się że moja opinia jset dokładie taka sama.

Kamila_373

21.05.2010

Placówka

Luboń, Factory Outlet

Nie zgadzam się (29)
Odwiedziłam ten sklep...
Odwiedziłam ten sklep w Outlecie Factory w celu zakupu spodni jeansowych dla męża. Wchodząc do slepu zobaczyłam sprzedawcę rozmawiającego przez telefon i nie było widać, aby chciał zakończyć rozmowę, co więcej sprzedawca unikał kontaktu wzrokowego ze mną. Gdy pooglądałam ciuchy i znalazłam odpowiednie jeansy, podeszłam do sprzedawcy z pytaniem czy jest rozmiar 34/32 usłyszałam że wszystkie jeansy wiszą na wieszakach więc mogłabym sobie sama poszukać. Sklep jest bardzo ładny, ale obsługa do kitu...

Magda_42

19.06.2009

Placówka

Luboń, Factory Outlet

Nie zgadzam się (17)
Sklep zdaje się...
Sklep zdaje się z 1 marki przechodzi na inną (Blend?). Wstąpiłem skuszony rabatami (cała wystawa oklejona). Ogólnie brak pomocy ze strony personelu, to znaczy zapytani oczywiście odpowiedzą, ale w innych sklepach obok personel inaczej podchodzi do klienta - wita go i od drzwi się nim interesuje, co z pewnością wpływa na wyniki sprzedaży. Tu 3 osoby stoją w grupce za ladą i zajmują się sobą. Drugi problem to przymierzalnie. Teoretycznie są 3 ale 1 personel zagospodarował na własne potrzeby (kartony, towar). Pozostałe 2 nie wystarczają. Ja jestem dobrym przykładem. Mogłem zostawić w tym sklepie trochę pieniędzy, ale po 10 min. oczekiwania przy 2 zajętych kabinach, dałem sobie spokój. Co ciekawe 1 kabina była okupowana przez pana, który w ciasnej kabinie przymierzał kurtki. Personel mógłby go zachęcić do przymierzania przy dużo większym lustrze i na dużo wygodniejszej przestrzeni w części sprzedażowej(przymierzanie kurtki nie wymaga intymności) ale widocznie wynik sprzedaży nie jest w interesie pracowników.

Neo

26.01.2009

Placówka

Nie zgadzam się (22)
W dniu 31.08.2008...
W dniu 31.08.2008 r. ok. godziny 19.15 byłam klientką sklepu marki 4YOU w Silesia City Center w Katowicach. W sklepie za kontuarem znajdowało się 3 ekspedientów. Poza mną i moim mężem nie było więcej klientów. W sklepie spędziliśmy ok 10 min. Żaden z ekspedientów nie odpowiedział na nasze powitanie i pożegnanie. Poza tym nie byli w ogóle zainteresowani naszą obecnością. Wymieniali się uwagami na temat odbywającej się w tym dniu imprezy w tymże CH.

Agnieszka_238

01.09.2008

Placówka

Katowice, Chorzowska 109a

Nie zgadzam się (23)

4YOU

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż 4YOU?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Dobrze.
Bardzo dobrze.