RMF FM

(4.13)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (35 z 40)

Strona przejrzysta i...
Strona przejrzysta i wiadomo gdzie szukać pożądanych informacji. Fajne konkursy i aktywność internautów sprzyja ponownym odwiedzinom i zachęca ludzi do udzielania się w życiu radia. Natomiast przy wolniejszych łączach ciężko z załadowaniem strony. Uczciwa 4.

ELISE_1

26.09.2014

Placówka

Kraków, Al. Waszyngtona 1

Nie zgadzam się (0)
Popularna muzyka i...
Popularna muzyka i świeże fakty. Atrakcyjne konkursy. Prowadzący na poziomie.

Andrzej_684

30.08.2013

Placówka

Kraków, Al. Waszyngtona 1

Nie zgadzam się (0)
Rmf Fm to...
Rmf Fm to radio, którego moja mama słucha na okrągło. Lubimy je w domu z wielu powodów - więcej muzyki niż nudnego gadania, utwory na topie, ciekawe konkursy z cennymi nagrodami, bardzo przyjemny głos prowadzących, wiadomości konkretne, ale podawane krótko i zwięźle. Jak najbardziej polecam włączyć i samemu posłuchać.

Klaudia_150

01.11.2012

Placówka

Kraków, Al. Waszyngtona 1

Nie zgadzam się (0)
Od wielu wielu...
Od wielu wielu lat słucham RMF FM. Bardzo lubię tę stacją radiową bo jest dosyć ciekawa, graja muzykę jaką lubię no i są konkursy z nagrodami. Niestety minusem jest to, że piosenki bardzo często się powtarzają w ciągu dnia, co zaczyna drażnić jak się słucha radia przez dłuższy czas. Fakty w radio są na bieżąco, tak jak wiadomości dla kierowców. Tą stację można złapać prawie wszędzie.

zalogowany_użytkownik

30.10.2012

Placówka

Kraków, Al. Waszyngtona 1

Nie zgadzam się (0)
Radia Rmf Fm...
Radia Rmf Fm słucha od wielu lat, być może też, dlatego, że najlepiej odbiera w mojej miejscowości i chciał nie chciał jestem w jakiś stopniu „skazana” na tą stację, oczywiście nie ubolewam z tego powodu wręcz przeciwnie. Rozgłośnia ta przyzwyczaiła mnie do swojego bycia. Puszczają tak bardzo zróżnicowane kawałki, szczególnie podoba mi się, że jest dużo polski kawałków i nawet nieraz sięgają do starych przebojów tj. Czerwone gitary, czy piosenki z Uprowadzenia Agaty. Przedstawiane są równie najświeższe wiadomości.

zarejestrowany-uzytkownik

26.10.2012

Placówka

Kraków, Al. Waszyngtona 1

Nie zgadzam się (0)
Kiedyś byłem zdania,...
Kiedyś byłem zdania, że jest to najlepsze radio w Polsce i nie przestawałem go słuchać. Po pewnym czasie zauważyłem jednak, że mają oni bardzo wąski asortyment kawałków muzycznych, które obecnie są grane. Hity list przebojów potrafią ukazywać się 5 razy w ciągu dnia, natomiast klasyki polskiej muzyki albo grane są późno w nocy albo w ogóle. Ponadto znacznie zwiększyła się liczba reklam a aby uzyskać dokładną informację jesteśmy wciąż odsyłani na stronę internetową radia. Jak widać komercja i chęć zarobienia na reklamach znowu wygrała nad ideą.

Toms

15.10.2012

Placówka

Kraków, Al. Waszyngtona 1

Nie zgadzam się (0)
Niestety nie zawsze...
Niestety nie zawsze mam możliwość wyboru stacji radiowej, której słucham. W taksówkach jak na złość zazwyczaj leci RMF, w pracy tak samo, nie znoszę tej łupankowej powtarzającej w kółko te same kawałki do znudzenia stacji. Muzyka tam nadawana nadaje sie może do siłowni ale do słuchania w ciągu dnia? Masakra. Ciągle leci to samo, jednego dnia dany utwór słyszy sie kilkanaście razy. Zwariowac można.

Marta_1410

12.10.2012

Placówka

Kraków, Al. Waszyngtona 1

Nie zgadzam się (0)
Radio Rmf Fm...
Radio Rmf Fm słucham tylko i wyłącznie jadąc samochodem do pracy, gdyż odcinek, jaki pokonuję jest w większości usytuowany w terenach zalesionych i inne częstotliwości nie ściągają na tym odcinku drogi. Ale zachwalam sobie muzykę, jaką tam puszczają. Jest tam dużo nowości, które tak często puszczają, że nie muszę sobie ich ściągać, bo zdążą mi się nasłuchać. Mało polskich utworów, ale jest to nadrabiane w wieczornych audycjach i w weekendy. Jeżeli reklamują już jakieś produkty to są to zazwyczaj dwa lub trzy różne a nie masowe. No i słynny konkurs, który już nawet nie pamiętam ile lat króluje na antenie.

zarejestrowany-uzytkownik

12.10.2012

Placówka

Kraków, Al. Waszyngtona 1

Nie zgadzam się (0)
Słuchając radia skusiłam...
Słuchając radia skusiłam się na wzięcie udziału w konkursie z wielką kumulacją. Często mam odrobinę szczęścia w konkursach, więc czemu nie spróbować i tu.. Jednak im dłużej słuchałam (trochę z przymusu..) tego radia miałam większe wątpliwości. Kilkukrotnie przeciągano konkurs np. rundą dodatkową, zachęcano zwiększoną nagrodą etc. Dostałam po wysłaniu smsa chyba z 4 w odpowiedzi. Ale najbardziej rozczarowała mnie forma konkursu. Dzwoniący wybierają plecak, a w nim jest nagroda.. Oczywiście wybierający zawsze trafia drobne sumy i na tym konkurs się kończy.. Ciekawe, czy choć raz zdarzyło się wygrać maksymalną kwotę, ale patrząc na to, że mówimy o radiu szczerze wątpię... Pół dnia słuchacze są mamieni 320 tysiącami nagrody, po wysłaniu pewnie tysięcy smsów ktoś na odwal dostaje 10 tysięcy i jest wszystko ok? Ja mam wątpliwości co do uczciwości organizatorów.. No chyba, że słuchaczom co jakiś czas jest podawana lokalizacja dokładniejszego regulaminu, a konkurs jest w jakiś sposób kontrolowany.

Em.

04.08.2012

Placówka

Kraków, Al. Waszyngtona 1

Nie zgadzam się (0)
bardzo lubię to...
bardzo lubię to radio jakośc jest bardzo dobra, bardzo mili prezenterzy, lubię konkursy w których można wygrac spore pieniądze. Informacje nadawane są konkretnie i rzeczowo.Jest też humor. Piosenki są zawsze na czasie i lubię i chyba, że tak często puszczają piosenki Michaela Jacksona- ponieważ jestem jego wielką fanką.

zalogowany_użytkownik

17.07.2012

Placówka

Kraków, Al. Waszyngtona 1

Nie zgadzam się (0)
Podczas podróży samochodem...
Podczas podróży samochodem praktycznie zawsze towarzyszy mi radio RMF FM. Jest najbardziej 'normalnym' radiem spośród wszystkich rozgłośni. Co godzinne najnowsze informację z kraju i ze świata, ciekawostki z życia znanych ludzi. Muzyka dobierana jest bardzo dobrze. Można usłyszeć wiele gatunków muzyki, światowe przeboje oraz hity z list przebojów. Wielka loteria, która na pewno jest wszystkim znana również niesamowicie zachęca do słuchania właśnie tego radia. Prowadzących programy czy audycje słucha się bardzo przyjemnie.

Bartosz_383

22.06.2012

Placówka

Kraków, Al. Waszyngtona 1

Nie zgadzam się (0)
Bardzo często nocą...
Bardzo często nocą towarzyszy mi radio, zwykle chodzę bardzo późno spać. Mam swoje ulubione radiostacje, ale dziś trochę skakałem po falach. Na początek wybrałem znane radio RMF FM. Słuchałem dawniej tego radia, teraz jakby mniej, ale gdy dziś powróciłem na jego częstotliwości, to poczułem się przyjemnie zaskoczony. Fajna, miła, spokojna muzyka. Mało prezenterskiego gadania, a co najważniejsze w nocy nie ma ani reklam, ani konkursów smsowych, przez co można naprawdę fajnie się zrelaksować, a muza z radia może towarzyszyć temu, co aktualnie robimy. Nocne pasmo radia RMF jest naprawdę miłe i lajtowe, z bardzo dobrą muzyką. Aż się zaskoczyłem, że w repertuarze o tej porze jest bardzo dużo piosenek polskich, a tego czasem brakuje w ciągu dnia. Po nocnym słuchaniu na pewno dodam radio RMF to pozycji ulubionych stacji radiowych.

zarejestrowany-uzytkownik

10.06.2012

Placówka

Kraków, Al. Waszyngtona 1

Nie zgadzam się (0)
Jest to jedyna...
Jest to jedyna stacja radiowa, której słucham codziennie po kilka godzin. Nie ma takiej rzeczy, która by mi się w niej nie podobała. Puszczają fajną muzykę i bardzo aktualne hity, są na bieżąco z wszystkimi informacjami, a co ważne, nie przeważają u nich informacje polityczne tylko kulturalne, światowe czy zwyczajne krajowe. Głosu wszystkich prezenterów po prostu aż chce się słuchać, tyle w nich energii, zapału i entuzjazmu do tej pracy w radio.

Poziomka

25.05.2012

Placówka

Kraków, Al. Waszyngtona 1

Nie zgadzam się (0)
Lubie od czasu...
Lubie od czasu do czasu posłuchać tej stacji radiowej, ale zraziłem się trochę po ich konkursach. Raz wziąłem udział to spamowano moją komórkę SMS-ami niemalże co 30 minut. Pomijam fakt, że konkurs na odebranie telefonu słowami RMF FM najlepsza Muzyka... trochę powoduje obciachowe sytuację jeśli ktoś inny do Ciebie dzwoni.

Jakub_553

18.05.2012

Placówka

Kraków, Al. Waszyngtona 1

Nie zgadzam się (0)
Radia RMF FM...
Radia RMF FM słucham od wielu lat. W porównaniu z innymi rozgłośniami, w tym radio puszczane są najbardziej zróżnicowane utwory. Po 24 włączana jest przede wszystkim polska muzyka, ale czasem trochę zagranicznych hitów można wyłapać. Nie lubię słuchać tu wiadomości jedynie, bo wprowadzana jest za duża dramaturgia i wcale przyjemnie się ich nie słucha.

zarejestrowany-uzytkownik

17.05.2012

Placówka

Kraków, Al. Waszyngtona 1

Nie zgadzam się (0)
Często słucham radia...
Często słucham radia RMF FM, bo na antenie prezentowane są najświeższe wiadomości. Serwisy informacyjne nie są zbyt długie, podawane w zwięzły sposób. Ważnym elementem są również informacje dla kierowców. Muzyka w radiu RMF to znane przeboje oraz nowości. Konkursy dla słuchaczy zawsze mają atrakcyjne nagrody. Dziś mogłam uczestniczyć w akcji RMF-u „Choinka pod choinkę” w Katowicach i musze przyznać, że mimo długiego czekania w kolejce czas się nie dłużył. Prowadzący organizował konkursy, z głośników płynęły kolędy, było naprawdę miło, a drzewka naprawdę pachną już świętami. RMF to moja ulubiona stacja radiowa.

zalogowany_użytkownik

12.12.2011

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Jest to stacja...
Jest to stacja radiowa o której zapewne każdy słyszał i słuchał. Ja osobiście słucham jej każdego dnia. Muzyka jak dla mnie bardzo dobra a spikerzy maja bardzo sympatyczne głosy.Pozatym stacja prowadzi ciekawe felietony oraz serwisy informacyjne co godzinę. aktualnie na antenie prowadzony jest konkurs "wielka kumulacja" w którym mozna wygrać naprawdę spore pieniądze. Polecam

Grzegorz_286

14.02.2011

Placówka

Kraków, Al. Waszyngtona 1

Nie zgadzam się (0)
Przyjemna dla ucha...
Przyjemna dla ucha rozgłośnia, której słuchać lubię w spokojne wieczory lub noce, kiedy z powodu obowiązków nie dane jest szybko zasnąć. Szczególnie miło słucha się wtedy utworów z wybranych kategorii lub specjalnych programów, podczas których puszczane są piosenki wyszczególnionych artystów. Godne uwagi są także konkursy przeprowadzane w tej rozgłośni, w których wbrew pozorom, wcale nie jest tak trudno wygrać.

zalogowany_użytkownik

08.12.2010

Placówka

Kraków, Al. Waszyngtona 1

Nie zgadzam się (0)
Stacja, której warto...
Stacja, której warto słuchać o poranku w ciągu tygodnia. Miły głos spikerów, dowcipne felietony, świeże informacje czyli wszystko to co wystarcza, by przyjemniej się wstawało. Niestety na porannym programie zalety radia się kończą. Serwisy informacyjne powtarzane co godzina, często też układane w taki sposób, że prezenter zaczyna o czymś mówić, a dokończenie możemy usłyszeć dopiero w następnym serwisie. Jest to bardzo denerwujące. Działanie na zasadzie "coś wiem, ale nie powiem teraz". Muzyka typowo komercyjna w 99% zagraniczna. Polskie utwory to naprawdę rzadkość w tej rozgłośni. Po dwóch godzinach słuchania zamiast relaksu ból głowy.

szafirek

05.12.2010

Placówka

Kraków, Al. Waszyngtona 1

Nie zgadzam się (1)
Dziś wyjątkowo muszę...
Dziś wyjątkowo muszę pochwalić rozgłośnię za zmianę utworów porannych - chyba mój apel pomógł :) Zmiana z ciągłego powtarzania się repertuaru dla osób starszych na utwory dynamiczne będące na topie okazała się jak dla mnie strzałem w dziesiątkę. Aż przyjemniej rano wstawało się do pracy i robiło śniadanie - utwory naprawdę dodały wigoru i energii na cały dzień. Z tatą ulegliśmy wielkiemu zdziwieniu, gdy w radiu usłyszeliśmy coś nowego, czego do tej pory z rana nie odtwarzano. Z reguły można było odgadnąć jakim utworem zaczną poranną audycję. Oby tak dalej :)

Monika_1493

02.12.2010

Placówka

Nie zgadzam się (0)

RMF FM

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż RMF FM?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Rewelacyjnie!
Rewelacyjnie.