DECATHLON

( 4.20 )

Opinie (2691)

Fachowa obsługa, polecam

Już nie raz robiłam zakupy w tym sklepie i ani razu nie wyszłam z niego niezadowolona. Pracownicy są sympatyczni i kompetentni, zawsze szybko wskazują miejsce danego działu lub konkretnego artykułu i służą radą w wyborze sprzętu sportowego. Kolejki do kas są niewielkie, a korzystanie z kas samoobsługowych jest proste i szybkie.

Szubko I doradnie

Mila obsluga. Pszyjemna atmosfera. Szyroki wybor towaru.miesce obslugi czuste I zadbane

Srednia obsluga klienta

Nie bulam zadowolona z obslugi. Dlugi czas oczekiwania na konsultanta I kolejki na kasach. Nich nie byw zainteresowany zebu pomoc czy doradic.

Średnio, obsługa obrażona

Po wejściu do sklepu natychmiast za mną ruszył "szpieg", który nie odstępował mnie na krok. Niestety robił to tak nieudolnie, że od razu rzucił się w oczy. Personal obrażony na cały świat jakby pracował za karę.

W pełni zadowolona

Jest to jeden z moich ulubionych sklepów sportowych. Poza szerokim asortymentem, obsługa jest jak najbardziej profesjonalna. Zawsze służy pomocą i dobrą radą.

super obsługa

Obsługa w sklepie na wysokim poziomie. Osoby tam pracujące potrafią dobrać sprzęt pod potrzeby kupującego. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam.

Odwiedzałeś ostatnio DECATHLON?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alpinus

(5.00 )

GO Sport

(3.59 )

INTERSPORT

(4.05 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem