British School

( 4.43 )

Opinie (22)

w szkole british school kończyłam kurs języka niemieckiego

w szkole british school kończyłam kurs języka niemieckiego, poziom podstawowy. nie umiałam kompletnie nic, ponieważ nigdy nie miałam z tym językiem do czynienia. po roku nauki mogę śmiało powiedzieć, że coś niecoś potrafię powiedzieć, nie zginę w obcym mieście. i sporo rozumiem. polecam! a zwłaszcza panią Agatę N. od niemieckiego. jest rewelacyjna !!!

Super

Świetna obsługa, lektorzy zawsze przygotowani na zajęcia a na zajęciach świetna atmosfera. Na dodatek mała cena. Dużym plusem jest to że kursy odbywają się podczas roku szkolnego jak i wakacje

Dobre miejsce do nauki języka angielskiego

Do British School Ochota przy ul Białobrzeskiej uczęszcza od kilku lat dwoje moich dzieci. Są zadowoleni. Pracują w małych grupach. Zajęcia są prowadzone interesująco. Będziemy kontynuować w przyszłym roku szkolnym.

Dobra szkoła

Uczę się w British School od kilku lat i uważam, że jest to szkoła bardzo dobrze zorganizowana, z dużą troską o klienta. Nauczyciele, z którymi miałam zajęcia byli świetnie przygotowani do zajęć i zaangażowani w nauczanie. Polecam!

Zadzwoniłam do oddziału z zapytaniem o kurs języka

Zadzwoniłam do oddziału z zapytaniem o kurs języka angielskiego. Jakość połączenia była wyjątkowo słaba, początkowo nic nie było słychać, więc trudno mi powiedzieć czy Pan odbierający telefon nie przedstawił się, czy też zwyczajnie nie było słychać. Powiedziałam Panu jaki kurs mnie interesuje. Pan odpowiedział na wszelkie moje pytania, minus za to, że mówił dość szybko i momentami ciężko było cokolwiek zanotować. Pan powiedział o teście kwalifikacyjnym, dokładnie opowiedział ile test trwa, powiedział o możliwościach nauki popołudniowej, weekendowej oraz porannej, o ilości godzin lekcyjnych przypadających na cały kurs oraz na poszczególny tydzień. Poinformował o tym, iż zajęcia odbywają się od października do czerwca. Otrzymałam informację o testach w całym toku nauki oraz o certyfikatach. Przy zapytaniu o cenę Pan powiedział o całościowej cenie, możliwości rat oraz o zniżce do końca sierpnia. Pan udzielił informacji bardzo szczegółowo i kompetentnie.

Łatwe zapisy bo już droga internetową

Łatwe zapisy bo już droga internetową. Zapisałam się na język francuski. Pomimo tego, iż minimalna grupa powinna liczyć 4 osoby. Utworzono ja z trzema. Miałyśmy fajnego lektora, który bardzo słabo mówił w języku polskim co dawało nam plus osłuchanie się z obcym językiem. Cena kursu bardzo mnie pozytywnie zaskoczyła gdyż było dużo godzin a kosztowało zaledwie 700 zł. Porównując to z innym szkołami to niewiele :) W salach panował porządek. Pani w sekretariacie była bardzo pomocna i przychylna nam uczniom.

W tej szkole uczę się języka angielskiego już drugi rok

W tej szkole uczę się języka angielskiego już drugi rok. Jak dotąd nie było najmniejszych problemów z obsługą sekretariatu, organizacją kursów, lektorami. Firma ta jest bardzo otwarta na swoich klientów i oferuje im szeroki wachlarz możliwości uczestniczenia w zajęciach lekcyjnych. Ponad to metodyka oceniania sprawia, że jest realna chęć nauki. Częste sprawdziany i złożone testy semestralne generują realny pogląd na umiejętności i wiedzę słuchacza. Ocena wystawiana przez lektorów jest obiektywna.

Tego dnia postanowiłem poznać ofertę pobliskich szkół

Tego dnia postanowiłem poznać ofertę pobliskich szkół językowych, ponieważ planowałem się zapisać na kurs. W British School potraktowano mnie troszkę od niechcenia. Pani w sekretariacie była zajęta rozmową z koleżanką i na początku udała, że mnie nie zauważyła. Dopiero gdzy zapytałem, czy mogę o coś zapytać, zainteresowała się mną. O kursach opowiadała troszkę chaotycznie. Plusem są stosunkowo niskie ceny.

Odwiedzałeś ostatnio British School?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avalon

(4.96 )

Alliance Française

(3.25 )

British Centre

(3.25 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem