Wizzair

( 3.51 )

Opinie (314)

Odbyłam dziś bardzo nieprzyjemną rozmowę z pracownicą sieci

Odbyłam dziś bardzo nieprzyjemną rozmowę z pracownicą sieci Wizzair. Zadzwoniła do mnie z ofertą karty rabatowej i chciała od razu przełączyć do banku. Odmówiłam, a wtedy kobieta zaczęła na mnie naciskać w bardzo nachalny sposób. Zadawała pytania w stylu:"Czyli rozumiem, że mimo, iż może pani otrzymać od nas rabat, nie decyduje się pani na rozmowę?" Zadała ich bardzo dużo i nie dochodziło do niej, że naprawdę nie miałam ochoty rozmawiać z żadnym bankiem. Kiedy już to zrozumiała, po prostu RZUCIŁA SŁUCHAWKĄ bez pożegnania.

Świetnie.

dobra oferta w dobrych cenach

Odwiedzałeś ostatnio Wizzair?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

LOT

(4.02 )

Lufthansa

(4.72 )

Swiss Air

(4.75 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem